HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,85
42.138
1,366
30,80
31,00
0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jel ko zna za sigurno dali će se radničke kidat proprcionalno ili će smislit nešto drugo.
hvl.

Linearno će skidat!!!!!

Uskoro bi moglo doći do povlačenja love iz fondova i to zbog godišnjih odmora, a to bi bio dodatni udarac za fondove koji ni sada nisu previše likvidni. E sad mislim da bi baš zbog toga , tržište trebalo lagano up, ali s kojom lovom. Odgovor bi bio isplata dividende na Ht-u, samo da bi se tako nešto izglasalo treba sazvati skupštinu i odrediti termin isplate. Do godišnjih odmora je vrlo malo vremena, živo me zanima ona dva tri hiper lividna dana, da li su se odnosila na nakrcavanje fondova? Je li netko pratio top 10 u zadnje vrijeme da vidimo kakve su promijene?

Surround all arround when it hits the ground

Jel to negdje objavljeno ili rečeno?
U RBA ne znaju ništa o tome


Linearno će skidat!!!!!

Jel to negdje objavljeno ili rečeno?
U RBA ne znaju ništa o tome



Linearno će skidat!!!!!

Jel to negdje objavljeno ili rečeno?
U RBA ne znaju ništa o tome
[/quote]


Linearno će skidat!!!!!

Jel to negdje objavljeno ili rečeno?
U RBA ne znaju ništa o tome
[/quote]

Na stranici HST piše proporcionalno, sutra ću provjeriti sigurno, nije mi isto uplatiti 200 ili 2000.




Linearno će skidat!!!!!

Jel to negdje objavljeno ili rečeno?
U RBA ne znaju ništa o tome
[/quote]


Linearno će skidat!!!!!

Jel to negdje objavljeno ili rečeno?
U RBA ne znaju ništa o tome
[/quote]

Na stranici HST piše proporcionalno, sutra ću provjeriti sigurno, nije mi isto uplatiti 200 ili 2000.
[/quote]




Linearno će skidat!!!!!

Jel to negdje objavljeno ili rečeno?
U RBA ne znaju ništa o tome
[/quote]


Linearno će skidat!!!!!

Jel to negdje objavljeno ili rečeno?
U RBA ne znaju ništa o tome
[/quote]

Na stranici HST piše proporcionalno, sutra ću provjeriti sigurno, nije mi isto uplatiti 200 ili 2000.
[/quote]

U odluci Vlade piše:
" će se nastojati da se sve preostale dionice ravnomjerno i pravično rasporede sukladno važećim ponudama za kupnju svakom pojedinom zaposleniku " a to znači …???

Danas u jutarnjem bila super kratka vijest da je interes radnika za dionicom mali i da je dosada svega 5000 prijava za kupnju. Izrazito neuglednih 4 retka, bez potpisa, pa su mi malo sumnjive vjerodostojnosti, ali eto, vidjećemo…

Ne sjećam se da li smo prokomentirali što za nas postojeće dioničare znači manji odziv radnika, pretpostavljam da je to dobro? S druge strane što država planira s viškom (neprodanih) dionica koji joj ostane? Ili je to nebitno? Koliko sam čuo nikakvog drugog druga neće biti, ali možda sam i krivo čuo.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Danas u jutarnjem bila super kratka vijest da je interes radnika za dionicom mali i da je dosada svega 5000 prijava za kupnju. Izrazito neuglednih 4 retka, bez potpisa, pa su mi malo sumnjive vjerodostojnosti, ali eto, vidjećemo…

Ne sjećam se da li smo prokomentirali što za nas postojeće dioničare znači manji odziv radnika, pretpostavljam da je to dobro? S druge strane što država planira s viškom (neprodanih) dionica koji joj ostane? Ili je to nebitno? Koliko sam čuo nikakvog drugog druga neće biti, ali možda sam i krivo čuo.

o kojem ti višku pričaš, meni frka da mi novci ne stoje zatočeni

Sad sam vidio tu vijest u Jutarnjem, još su pogrešno napisali da upis traje do 26.06.
Kod nas ljudi čekaju zadnji tren, moguće je da slijedeći tjedan bude navala.

To što piše u Odluci Vlade o raspoređivanju preostalih dionica znači da će pravo na drugi krug imati oni koji u prvom krugu ne dobiju traženu količinu dionica. Oni, čiji zahtjev količinski bude zadovoljen neće imati pravo na upis dodatnih dionica. Inače ja osobno mislim da će velik broj "poštara" upisati samo onu garantiranu količinu od 138 komada tek toliko da iskoriste pravo. Obzirom da mnogi to pravo neće niti koristiti smatram da neće biti problem dobiti i 200 do 250 komada po paketu. No vidjet ćemo, ali činjenica je da u RBA nema nikakvog pritiska niti gužve.

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Nemojte se zavaravat,jedna ptičica mi je dojavila da je odaziv(upis) radnika jako velik samo šalju negativne znakove o potražnji isključivo radi RBA da okrene što više novca.
Također rezanje paketa će biti linearno ali zbog gore navedenog, na stranicama sindikata HT linearno su promjenili u proporcionalno.
A što se tiče Jutarnjeg lista oni vjerovatno broje one koji su se upisali za upis i uplatili novac,logično je za očekivat da će uplate ići nešto kasnije,tj sljedeći tjedan!

New Report

Close