HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 21:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,62
31.329
1,023
30,50
30,90
-1,61%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ništa se nabolje ne može promjeniti u ovoj dionici barem još nekoliko godina. Ne zaboravite da najveći problemi za dionicu tek dolaze. Još malo pa radnici dobivaju 7% HT. Veliki dio toga struštiti će se na burzu i to u valovima kako prestaje pojedini lock up period.

Nađite sebi neku drugu dionicu i ne trošite više energiju na HT.

Nije tako, HT je instrument za upravljanje Crobexom pogotovo kada INA stagnira, tj. gotovo ne utječe na njega. To ti je to.


totalno mi je nejasno kako ova dionica tako tone…

isto tak kak i ostale sad rastu, (odnosno prije padale). Čiste špekulacije, pobrala se dividenda i sad brže bolje van u druge dionice koje će rasti, od 1Q FI (08.05)
pogledaj malo prmete na burzi kad nije bilo velikih igrača (40 milja) i crobex lagani minus, to je zdravo trziste, aa ne ovo kod nas…
čim imaš malo veću količinu i nešto keša, bez brige možeš radi s cijenom što te volja. [angry]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Da vidim tko će upravljati tim instrumentom kada na burzu stigne 7% dionica radnika i oni paketi iz IPO-a koji čekaju bonus dionice. Iz istih ovih razloga stagnira INA, a i perspektiva im je slična.


Nije tako, HT je instrument za upravljanje Crobexom pogotovo kada INA stagnira, tj. gotovo ne utječe na njega.

ili su na skijanju [rolleyes]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

A jeste ga strucnjaci. Pravi ulagaci. Cim nesto pada raste broj pesimista, dojucerasnjih optimista.
Mislim da sam cvrsta karaktera al me svejedno poljuljala zadnja korekcija (atpl na 1980kn) i malo mi falilo da podlegnem tim piskaralima i prodam atpl po toj cijeni. Jedan klik me dijelio od sigurne pogreske.

Sto sam napravio? Opsovao i rekao ne dam pa makar otisla na 1000kn ali znam da vrijedi i NE DAM!
Isto je s Ht-om. Ne dam i gotovo. Jer vrijedi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


A jeste ga strucnjaci. Pravi ulagaci. Cim nesto pada raste broj pesimista, dojucerasnjih optimista.
Mislim da sam cvrsta karaktera al me svejedno poljuljala zadnja korekcija (atpl na 1980kn) i malo mi falilo da podlegnem tim piskaralima i prodam atpl po toj cijeni. Jedan klik me dijelio od sigurne pogreske.

Sto sam napravio? Opsovao i rekao ne dam pa makar otisla na 1000kn ali znam da vrijedi i NE DAM!
Isto je s Ht-om. Ne dam i gotovo. Jer vrijedi.


Slična situacija je bila i kod, maknuo nalog s prodaje i ne dam, makar bila 20

Surround all arround when it hits the ground

Buco:

Nije tako, HT je instrument za upravljanje Crobexom pogotovo kada INA stagnira, tj. gotovo ne utječe na njega.

ili su na skijanju [rolleyes]

Ili ht niš ne vrijedi pa daj bježte iz njega…

99 luftbalon

I dalje najbolja firma u RH!

Na HT se šišaju ofce!… tko im je kriv kad su tako plahe…[rolleyes]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ja stvarno ne razumijem sto se dogadja sa vama koji drzite HT?
cega se bojite?
imate najbolju dionicu u drzavi, ako ne i u regiji , koja je jos uz to i debelo podcjenjena.
malo realnosti , a manje emocija.

ako ne mozete izdrzati da ne trgujete – prodajte 10% potrfelja i trzite s tim…
evo graf emocija. baron opskrbljuje s tim grafovima…

Zakon Tigrus! Upravo tako to ide, da. I uvijek okrene na optimizam, a tako ce i ovaj put.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kakva tarapana zadnjih 5 minuta… eh, jadni paničari…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Teško je biti prognozer, međutim moguće je da fondovi prodaju dionice koje su zadnjih dana napumpali, naravno opet malima, pa sa tom lovom će kupovati Ht kojeg će u međuvremenu spustiti možda čak i na IPO razinu ,naravno doći će do panike, još će se jeftinije nakrcavat, pa će ju onda opet vratiti na ajmo reć 290.

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close