HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 21:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


dosta ih i prodaje očekujući brži rast na drugim dionicama.

Očito su u pravu…

Cijena se još uvijek vrti oko 280 kn,ne pada,niti se ne diže,dok ostale koje su rasle sada stagniraju,i vjerojatno će se korigirati na niže. Za sada mislim da je bolje ne prodavati.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Cijena se još uvijek vrti oko 280 kn,ne pada,niti se ne diže,dok ostale koje su rasle sada stagniraju,i vjerojatno će se korigirati na niže. Za sada mislim da je bolje ne prodavati.

slazem se.
ja isto necu prodavati.
nervozu smirujem sa trgovanjem sa 10% portfelja.
dovoljno da mi ne bude dosadno.


danas cini se niko nije raspolozen da nesto pise..vidim da su neki od kolega znatno smanjili broj postova a do unazad neko vrijeme su burno reagirali na tuđe postove bilo je: …prije dividende pa sta pricate rast ce ht na 360 pa se to nije dogodilo pa nece past nakon dividende rast ce i nakon nje pa se ni to nije dogodilo poslije dividende pa vec sutra smo iznad 300 pa se ni to nije dogodilo.”..i da ne nabrajan dalje… pa molim neke od njih da komentiraju sta se onda to danas događa ovih dana svi u zelenilu a ht u crvenilu i molim ih da ubuduce postuju i tuđa misljenja jer kako vide nisu ni oni uvijek u pravu!!

Pronašao sam se u vašem opisu iako nisam nikad spominjao navedene iznose, ali sam vjerovao u dobar skok, ova dionica je specifična- očito ne djeluje jednako dobro na euforiju kao na očaj….i našim igračima s burze nije dovoljno zanimljiva za trejdanje a na dugi rok ni ne pomišljaju…….
dosta vam je samo vidjeti odnos ukupne kupnje i prodaje, fondovi nisu stavili aska ni na minorne cijene, a svi koji su u htu, su ga stavili na bid(uključujući mene) iako na cijene puno više od sadašnjih, fondovi se još boje braniteljskog fonda i izlaska tolike količine dionica-treba vidjeti kako će se to riješiti, a neizvjesna im je i situacija oko dionica radnika, no sve to je tako očito uzaludno plašenje(samo da ne postane samoispunjajuće proročanstvo), mislim da je antologijska prispodoba od cijenjenog rijeke o hranjenju svinja(možda je njemu ponestalo hrane) sada aktualnija nego ikad, postavite se na 270 i kupujte dok ima, ja sam to već napravio i čekam! Pogledajte malo analize o sentimentu ulagača općenito ali i na pojedinoj dionici-ht je već na razini rezignacije, dobar buy signal, ali nije loše pričekati još malo, dok ne udari depresija pa panika…..moglo bi biti jeftinog , jeftinijeg i najjeftinijeg ht-a. u svakom slučaju razočaran sam raspletom situacije oko dividende, nakon dividende, etc. ali sam sretan zbog dokupljivanja na ovim razinama…..
a tko voli valove neka čeka da brodari , konzum, građevinari ponovo padnu i neka ulijeću-nema smisla ulijetati dok rastu(pod uvjetom da ne očekuju vraćanje na ath i sl.)

fundamentalist

[cry][bye]ZSE INTRADAY UPDATE
HT ponovo ispod 280 kuna
29.4.2008 12:51:22

Prema već oprobanom receptu, koji nimalo ne odudara od minulih događaja, start današnje trgovine protekao je u iznimno euforičnom ozračju, sugerirajući nastavak pozitivnog trenda, te u slučaju CROBEX-a mogućnost osvajanja razine od 3.900 bodova.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

meni se čini da ovo bude još padalo, ako ne danas , a onda vjerojatno sutra
da je spuste i na 275kn, što je bila jednom i prije podjele dividende mnogi su još u pkusu

zato, svašta nas još može očekivati[cry]


meni se čini da ovo bude još padalo, ako ne danas , a onda vjerojatno sutra da je spuste i na 275kn, što je bila jednom i prije podjele dividende mnogi su još u pkusu zato, svašta nas još može očekivati[cry]

i u doba najjače korekcije, pao je ht na cca 275 kn, to mi je tako smiješno bilo da sam naprosto znao da neće tako dulje. ovo sad postaje ozbiljno. crobex ide gore (ok, danas je dolje), ali ht pada da nije normalno. preživio sam turbokorekciju i turbopad ht sa 318 na 275 bez margin call-a, a apsurd me, kako se čini, očekuje – margin call ako padne ispod 250, a kako mi se čini, moglo bi skoro.
totalno mi je nejasno kako ova dionica tako tone…

kad je isplata dividende predvidjena, mislim kad ce lova na racun, zna li tko tocno

Predpostavljam da vodite računa ali nije zgorega napomenuti

[color=blue]Zagrebačka burza u petak 2.5.2008. ne radi.[/color]

na 275 pucaju certifikati, ako probije idemo jos dolje zato se skulirajte i ne gurajte se na prodaji[angry]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Ne bih rekao da će još puno dolje; da ode na IPO cijenu tek to bi izazvalo stampedo… mislim da fondovi ovaj put povlače vraga za rep! [undecid]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ništa se nabolje ne može promjeniti u ovoj dionici barem još nekoliko godina. Ne zaboravite da najveći problemi za dionicu tek dolaze. Još malo pa radnici dobivaju 7% HT. Veliki dio toga struštiti će se na burzu i to u valovima kako prestaje pojedini lock up period.

Nađite sebi neku drugu dionicu i ne trošite više energiju na HT.

New Report

Close