HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 22:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bas me zanima sto ce sutra biti. Koliko mene ovo nista ne dira. Dodje tip sa 1600kom i pokrene lavinu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ne bih rekao da će još puno dolje; da ode na IPO cijenu tek to bi izazvalo stampedo… mislim da fondovi ovaj put povlače vraga za rep! [undecid]

moguce da vuku vraga za rep.
ali – ima ona izreka – no risk, no gain.
za 275 kn prodavati HT, to vise nije zalosno, to je jadno…

Meni se čini da fondovi uopće ne kupuju HT. Neki dan je bio prikaz promjena TOP 10 u HT-u zadnja dva mjeseca. Nešto sitno su kupili OMF-ovi.

Velika je činjenica da je vlada sa tako velikim količinama Ine a pogotovo Ht-a, zavila tržište u crno. Da nije bilo onakove propagande, nebi bilo 400 000 tisuća novih starih dioničara. Mnogi su dionice odmah prodali, posljedica toga je manjak likvidnosti, a oni koji su nakon toga počeli nešto trgovati na burzi samo stvaraju probleme jer nemaju mrvice edukacije. I dalje mislim da su dionice Ine i Ht-a najpodcijenjenije dionice u regiji, ali naše tržište više nije dovoljno likvidno da im digne dugoročno cijenu, dižu se ostale dionice gdje se cijena diže nekoliko desetaka posto za par miliona kuna.Ali zato imamo novu staru vlast.

A ovo će lupiti i ispod one cijene po kojoj smo kupili na ipo-u.


Meni se čini da fondovi uopće ne kupuju HT. Neki dan je bio prikaz promjena TOP 10 u HT-u zadnja dva mjeseca. Nešto sitno su kupili OMF-ovi.

nekako mi se stalno mota po glavi misao da bi HT mogao biti motor za guranje crobexa na 4200.
ove ostale dionice su se malo ispucale…
sve su skoro dosle na gornji bolinger.
a fondovi je jos ne kupuju…hmm…
meni zvuci kao dosta zgodna situacija…


A ovo će lupiti i ispod one cijene po kojoj smo kupili na ipo-u.

Ma neka, na svu sreću vlasnik je DT, pa ćemo dobijati dividendu narednih godina, zagarantirano[thumbsup]

Surround all arround when it hits the ground


Ne bih rekao da će još puno dolje; da ode na IPO cijenu tek to bi izazvalo stampedo… mislim da fondovi ovaj put povlače vraga za rep! [undecid]

ne znam kolega, ali mi se ova situacija sa HT om uopće ne sviđa, [sad]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Koji je razlog da on svi koji nisu kupili na IPO-u prodaju sa gubitkom?????
Osim ako DT nije kupovao preko drugog pa sada Mudrinić(HR Kvisling) namjerno spušta cijenu, kako bi DT nisko ušao u preuzimanje. Sve je moguće.
Baš nas je Merill Linch fino izreklamirao nedavno u Londonu.


kako bi DT nisko ušao u preuzimanje

preuzimanje čega ?
[shocked]
pa ne može preuzet nešto šta je već njegovo ! [lol]


macro: ” kako bi DT nisko ušao u preuzimanje” preuzimanje čega ? [shocked] pa ne može preuzet nešto šta je već njegovo ! [lol]

Imaju samo pola dobiti ako hoce cijelu morat ce ga preuzet…


Ma neka, na svu sreću vlasnik je DT, pa ćemo dobijati dividendu narednih godina, zagarantirano[thumbsup]

Ali će ti zbog sve manje dobiti narednih godina biti i sve manja dividenda. 10% kao ove godine ne buš više nikada vidio, a vrijeme će pokazati da će više zaraditi oni koji oroče ovaj novac u banci jer će već za 2 godine 5% na oročenu štednju biti puno više od dividende HT-a. A mene još više fascinira kako ljudi slijepo vjruju ovoj dionici. HT nas je godinama pokradao skupim telefoniranjem i internetom, a sada će ljudi (ne)svijesno još dopustiti i da ih opelješaju sa dionicama. Moje mišljenje za narednu godinu je 200 kn dionica i 5% dividenda. No to je samo moje mišljenje.

New Report

Close