HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.04.2024. u 13:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
42.731
1,401
30,50
30,60
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.732.197 7,00 Skrb. račun
3. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 2.978.705 3,64 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 2.695.308 3,29 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 556.509 0,68 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 543.973 0,66 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 475.181 0,58 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 460.745 0,56 Skrb. račun
9. HPB D.D. 372.175 0,45 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 365.377 0,45 Skrb. račun
Ukupno: 68,32

RH otpustla dodatnih 1.309.268 dionica kao bonus. Ako podijelimo sa 6 iznosi 218.211 paketa.

Zašto HT ne konkurira u natječaju za BH Telekom ?

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

OPORTUNIST

RH otpustla dodatnih 1.309.268 dionica kao bonus. Ako podijelimo sa 6 iznosi 218.211 paketa.

aKo su ovo točni podatki znači da je večina prodala svoje pakete.

CROBEX stvarno nepoznaje zelenu boju , več postalo malo smiješno.


OPORTUNIST

RH otpustla dodatnih 1.309.268 dionica kao bonus. Ako podijelimo sa 6 iznosi 218.211 paketa.

aKo su ovo točni podatki znači da je večina prodala svoje pakete.

broj je vjerovatno nešto veći, jer nemaju svi cijeli paket

free tibet


OPORTUNIST

RH otpustla dodatnih 1.309.268 dionica kao bonus. Ako podijelimo sa 6 iznosi 218.211 paketa.

aKo su ovo točni podatki znači da je večina prodala svoje pakete.


većina nije prodala svoje pakete inače bi bro0jka bila ispod 150.000 paketa

dan je pametniji od noći


OPORTUNIST

RH otpustla dodatnih 1.309.268 dionica kao bonus. Ako podijelimo sa 6 iznosi 218.211 paketa.

aKo su ovo točni podatki znači da je večina prodala svoje pakete.

Neki su registrirali svoje dionice (izgubili prvo na bonus), ali ih nisu prodali očekujući bolje sutra koje nije došlo. Stalno su odgađali prodaju i danas su tu gdje jesu. Nisu dobili bonus dionice, a držali su HT godinu dana.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Davno sam na ovom forumu pitala " jeli moguće da cijena padne ispod IPO-a kao što se to svojevremeno dogodilo u Njemačkoj" dobila sam odgovor otprilike "to je nemoguće i …"
Danas nakon godinu dana praćenja ovog foruma pitam se "Jeli moja kuma Bara imala pravo kad je rekla zemi si tog soma eura odmah, ko zna kaj bu posle . Ja bum si to mam zela, a ti kak hočeš .
Ali nisam je poslušala, neću ja biti ovca za šišanje, ja ću čekati ići će to gore. Pa sad vi recite da je moja Bara bedasta. [sad]


Pitanje:
Zašto je HR jedna od rijetkih zemalja u EU koja ima IPTV?

Zašto je HR jedna od rijetkih zemalja u EU koja emitira signal u HD rezoluciji?

(Hint: nije zato što se ne ulaže)

Zašto se u kontekstu otpuštanja uvjek govori u negativnom kontekstu? Zašto bi ikome bilo u cilju čuvati radnika is socijalističko/postsocijalističkog razdoblja?

Što se može razviti osim u core businessu u telefoniji i mobitelima, a da već u HR ne postoji?

IPTV usluga je već dosta rasprostranjena u EU

HD rezolucija – koliko % korisnika je može dobiti

da li se isplati otpustiti radnika i taj posao naručiti ako taj radnik konstatntno ima posla
[/quote]

IPTV je rasprostranjen ali je DT unutar DT grupe upravo u HR uveo IPTV.

HD rezolucija – onoliko koliko linije dopuštaju

Pa da, ako se od naručioca manje plaća pod a) ili pod b) ako se (a vjeruj mi znam da se radi) uzme studenta da radi isti posao za manje novaca…

Hint a: Kada sam radio kod jednog privatnika, ugovorom smo održavali (računala i printere) više velikih državnih firmi a bilo nas je sveukupno 5-oro.
Hint b: studentima netreba otpremnina



OPORTUNIST

RH otpustla dodatnih 1.309.268 dionica kao bonus. Ako podijelimo sa 6 iznosi 218.211 paketa.

aKo su ovo točni podatki znači da je večina prodala svoje pakete.

Neki su registrirali svoje dionice (izgubili prvo na bonus), ali ih nisu prodali očekujući bolje sutra koje nije došlo. Stalno su odgađali prodaju i danas su tu gdje jesu. Nisu dobili bonus dionice, a držali su HT godinu dana.
[/quote]
gdje me nađe, svaka čast… [embarass]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


gdje me nađe, svaka čast… [embarass]

Ima nas još, niš se ne sekiraj.
Bit će bolje za koju godinu [undecid]

Imam osječaj da je vrijeme za bježžžžžžžžžž, nebi ali ovo svaki dan tabana po glavi crvenilo a tek vrijednost . MISLIM DA JE BOLJE VRABAC U RUCI NEGO GOLUB NA GRANI. Ova situacija je jako loša za zdravlje itd…. Srečno svima.





Neki ovdje se nadaju izvanrednoj dividendi, a recite molim lijepo zašto i ih HT podijelio kada DT može jeftino kupovati dionice na tržištu , znajuči unaprijed da će ih kada se jeftino napuni do cca 74,99% sutra platiti sebi isplaćenom dividendom u tom slučaju koristeći se ukupno zadržanim dobitima.

Zašto misliš da će DT kupovati dionice kad to dosad nije napravio? Uostalom, da to i napravi i isplati sebi dividendu, kako bi ta dividenda (redovna ili izvanredna) promakla ostalim dioničarima koji ne prodaju svoje dionice?
[/quote]

Mislim da DT itekako želi isplatiti dividendu, boli njih za bilo šta osim zarade. Zato konstantno otpuštaju radnike, ne ulažu niti lipe u razvoj HT-a, održavanje je sve lošije, organizacija također i samo će se nakon nekoliko godina ( kada ih dobit više ne bude zadovoljavala) povući. Uvaliti će rasturenu kompaniju nekoj žrtvi, svim građanima koji koriste HT infrastrukturu ( a to smo svi mi ) ostaviti će samo probleme u telekomunikacijama, od ADSL do mobitela.
[/quote]

Pitanje:
Zašto je HR jedna od rijetkih zemalja u EU koja ima IPTV?
Zašto je HR jedna od rijetkih zemalja u EU koja ima nekakvu vrstu paypala?
Zašto je HR jedna od rijetkih zemalja u EU koja emitira signal u HD rezoluciji?

(Hint: nije zato što se ne ulaže)

Zašto se u kontekstu otpuštanja uvjek govori u negativnom kontekstu? Zašto bi ikome bilo u cilju čuvati radnika is socijalističko/postsocijalističkog razdoblja?

Što se može razviti osim u core businessu u telefoniji i mobitelima, a da već u HR ne postoji?
[/quote]
Prodaja organa vlastitih zaposlenika?

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Evo ja ušao, nakon što sam prodao svoj dio prošle godine nisam mislio da ću se vratiti u HT, ali ovo sada mi izgleda kao pristojna cijena za štednju umjesto da stavljam novce u banku.

Kao što je kolega sugerirao, računam na oko 10+% prinosa od dividende i oko 20% tak posto prinosa od cijene dionice, banka nudi 6% tako da je ovo ljepša varijanta ako uspije.

ZSE INTRADAY UPDATE
Prodavatelji spustili HT na povijesni minimum od 238 kn
Autor/izvor: Oriana Ivković Novokmet
ZAGREB – U prvom dijelu trgovine, vrijednost Crobexa spustila se uz minus od 4,3 posto na samo 2.657 bodova, što je najniža razina od lipnja 2006. godine.
Time je ponovno, postavljen novi negativni rekord u vidu najniže ovogodišnje razine indeksa, ali i još negativne statistike poput povijesno najniže razine dionica Hrvatskog telekoma.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/prodavatelji-spustili-ht-na-povijesni-minimum-od-238-kn,26982.html

New Report

Close