HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 20:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,66
73.923
2,411
30,60
30,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Idemo jos dole, ja kupujem na 279.
Tjedan dana mi stoji nalog i nist, ali nebojim se da se nece realizirati.
Kako nebiste mislili da sam druker priznat cu da kostantno dokupljujem od 330 do ovih sada povoljnih 279 a prodavat cu na 479 . Kopirat cu vam ovaj post za 2 godine, i sliku svog novog BMW-a cu staviti u attachment 🙂

Mislim da HT nećete vidjeti na 479 kuna. To nije realno. Jedino ako prestanu isplaćivati dividendu u što sumnjam.



Idemo jos dole, ja kupujem na 279.
Tjedan dana mi stoji nalog i nist, ali nebojim se da se nece realizirati.
Kako nebiste mislili da sam druker priznat cu da kostantno dokupljujem od 330 do ovih sada povoljnih 279 a prodavat cu na 479 . Kopirat cu vam ovaj post za 2 godine, i sliku svog novog BMW-a cu staviti u attachment 🙂

Mislim da HT nećete vidjeti na 479 kuna. To nije realno. Jedino ako prestanu isplaćivati dividendu u što sumnjam.

[/quote]
[pray] rekli su znanstvenici da će SUNCE živjeti još samo deset milijardi godina , tako da ne vjerujem da ćeš dočekati cijenu od 479 [bye]

HT se uklopio u crvenilo tržišta i ne samo da se vratio unutar Boll. kanala već se vraća na EMA 50. [angry]

Jedan nalog od 3288 komada skače sa prodaje na kupnju pa nazad – zanimljivo.

Baš su ga stisli danas .


Jedan nalog od 3288 komada skače sa prodaje na kupnju pa nazad – zanimljivo.

ne znam, ja ga vidim samo na prodaji, nikamo ne skače … a grdo izgleda



Jedan nalog od 3288 komada skače sa prodaje na kupnju pa nazad – zanimljivo.

ne znam, ja ga vidim samo na prodaji, nikamo ne skače …

[/quote]
Isto tako . Ako danas završimo u minusu formiraće se signal japanskih svjećica koji signalizira prodaju.

[/quote]

ne znam, ja ga vidim samo na prodaji, nikamo ne skače …

[/quote]

Doskočio je prije sat vremena s kupnje a prije toga je bio na prodaji.

Kakvu su sada branu postavili na 285,80 sa tih cca 6000 dionica, bojim se da nećemo tako skoro dočekati cijenu oko 290,00… Izgleda da Fondovi i dalje žele kupovati isključivo HT i to vrlo jeftino [cry]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


Kakvu su sada branu postavili na 285,80 sa tih cca 6000 dionica, bojim se da nećemo tako skoro dočekati cijenu oko 290,00… Izgleda da Fondovi i dalje žele kupovati isključivo HT i to vrlo jeftino [cry]

Vijesti iz nesvjesti [rolleyes]
Nakon dugotrajne i iscrpljujuce analize, bacanja graha, vodoo rituala, proljevanja krvi i slicnih obreda proricanja buducnosti u prilogu jedna mala slicica i na njoj pticica… [lol]
Malo sale, najte zamjeriti [smiley]
Cisto da podijelim razmisljanje i da ostane zapisano, pa da vidimo da li sam pogodio sutrasnji dan.
Pricekajte malo sa jedinicama do sutra, ako se ispostavi krivo, onda samo navalite [wink]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...


Kakvu su sada branu postavili na 285,80 sa tih cca 6000 dionica, bojim se da nećemo tako skoro dočekati cijenu oko 290,00… Izgleda da Fondovi i dalje žele kupovati isključivo HT i to vrlo jeftino [cry]

a osim HT koja im dionica osigurava tako sigurnu zaradu?
po ovako smiješnoj cijeni



Kakvu su sada branu postavili na 285,80 sa tih cca 6000 dionica, bojim se da nećemo tako skoro dočekati cijenu oko 290,00… Izgleda da Fondovi i dalje žele kupovati isključivo HT i to vrlo jeftino [cry]

Vijesti iz nesvjesti [rolleyes]
Nakon dugotrajne i iscrpljujuce analize, bacanja graha, vodoo rituala, proljevanja krvi i slicnih obreda proricanja buducnosti u prilogu jedna mala slicica i na njoj pticica… [lol]
Malo sale, najte zamjeriti [smiley]
Cisto da podijelim razmisljanje i da ostane zapisano, pa da vidimo da li sam pogodio sutrasnji dan.
Pricekajte malo sa jedinicama do sutra, ako se ispostavi krivo, onda samo navalite [wink]
[/quote]

Po prometu koji je danas bio preko 6 milja zaključujem, da fondovi prebacuju iz jednog u drugi, najvjerojatnije se prodaje mirovincima, jer ovo mali ne rade, do prije par dana je promet bio oko 2 milje. Dakle, za nešto skupljaju lovu, moguće da je to INA. Mislim da je na INI zasad betonaža na 2750 i da će tako vjerojatno i sutra ostati. Hoćemo li mi s htom gore ovisi jedino o moćnicima i njihovoj volji, odnosno žele li crobex vratiti na 3600 ili ćemo se potucati na 3500. Pazi ovo kakva velika očekivanja , crobex čak na 3600!

Surround all arround when it hits the ground

@jinx
Cemu takva demagogija, da li ce ti to imalo pomoci da zaradis nesto??

@halo bing
Opet teorije zavjere, ne znam zasto ih forumasi toliko vole, mozda zato sto je vecina pocela ulagati prosle godine u doba najvece euforije i sada smatraju da su prevareni jer ih nitko nije upozorio na opasnosti. Burza je opasno mjesto, gdje god se okrecu milijuni lake zarade privuci ce najbolje profesionalce zeljne zarade, mislite li da imate ikakve sanse protiv njih (barem vecina, koliko vidim po postovima, svaka cast iznimkama)?
To je kao nogometna utakmica kumica s placa protiv reprezentacije Brazila, kumice su topovsko meso.
Preporucujem knjigu u ruke i edukaciju.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

@ Abu ali
Što si ti reprezentativac Brazila? Misliš li da ove pi…ije rade mali ulagači, misliš li da su mali spustili crobex s 5300 na 3200? Misliš li da mali igrači spuštaju ht sa nalogom od 6000 komada na prodaji, hebote sa svim mogućim punomoćima taj broj nema ni Mamić, a ne neki prosječni građanin?

btv drago mi je da ti nisi "prevaren" i vjerojatno si u plusu ove godine za razliku od drugih indexa i samog crobija, mora da si faca u Kostolac bre.

Surround all arround when it hits the ground

Opet netko čisti!!!!

Kupnja – HT-R-A
50 283,74
300 283,73
105 283,50
30 283,04
100 283,02

Prodaja – HT-R-A
198 285,00
300 285,60
50 285,75
200 285,90
37 285,99 [pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close