HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 00:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da li ste pročitali prospekt ?
Nakon objavljene dobiti, dio koji če biti za isplatu dividende bit će podijeljen sa ukupnim brojem dionica te ćemo na taj način dobiti točan iznos dividende ( između 50 i 100% godišnje neto dobiti ) koji u svakom slučaju neče biti vezan za trenutnu vrijednost dionice.
Boldani dio je iz prospekta. [thumbsup]
Niste se na vrijeme ukrcali [bye]

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti


Samo nemojte nasjedati na ovih 30 kuna dividende. Nema šanse, ako će je uopće i biti. Stvara se lažna slika a kad dođe vrijeme onda ćemo lijepo zaroniti, od razočarenja i laganja. Ako će je i biti, neće biti već od 13-14 kuna što je sasvim pristojno.

zašto misliš da je neće biti…kamo će po tvome sa tim novcima?…u zadržanu dobit?…pa već sad i bez te dobiti imaju oko 5 milijardi oročenih depozita…a kako drugačije izvući novac iz tako profitabilne tvrtke


zašto misliš da je neće biti…kamo će po tvome sa tim novcima?…u zadržanu dobit?…pa već sad i bez te dobiti imaju oko 5 milijardi oročenih depozita…a kako drugačije izvući novac iz tako profitabilne tvrtke

Znači po tebi će svu dobit dati za dividendu.
Napisao sam da se ne nasjeda forumskim tekstovima i da upravo tim tekstovima privlačite dodatno ulagače a većina baljezga. Kome ćete prodavati HT, ako svi kupe prije skupštine, i što na kraju ako kažu niš od svega toga. Onda ide opet tobogan i sve manje povjerenja u ovu dionicu. O tome ja pričam.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Samo nemojte nasjedati na ovih 30 kuna dividende. Nema šanse, ako će je uopće i biti. Stvara se lažna slika a kad dođe vrijeme onda ćemo lijepo zaroniti, od razočarenja i laganja.
Ako će je i biti, neće biti već od 13-14 kuna što je sasvim pristojno.

Dividende će biti i po mojem slobodnom izračunu iznosit će između 15 i 20 kuna, ako nemaš što normalno napisati, nego ćeš opet moliti kao prije dva mjeseca,što si konstantno radio, odi na neki crkveni forum ili bar zaobiđi temu

Surround all arround when it hits the ground


darac: ” zašto misliš da je neće biti…kamo će po tvome sa tim novcima?…u zadržanu dobit?…pa već sad i bez te dobiti imaju oko 5 milijardi oročenih depozita…a kako drugačije izvući novac iz tako profitabilne tvrtke ” Znači po tebi će svu dobit dati za dividendu. Napisao sam da se ne nasjeda forumskim tekstovima i da upravo tim tekstovima privlačite dodatno ulagače a većina baljezga. Kome ćete prodavati HT, ako svi kupe prije skupštine, i što na kraju ako kažu niš od svega toga. Onda ide opet tobogan i sve manje povjerenja u ovu dionicu. O tome ja pričam.

ne nisam rekao da će svu dobit isplatiti u vidu dividende…moja je procjena oko 20 kn…ali nisi mi odgovorio što će sa nagomilanim depozitima?…u tom trenutku bit će ih sigurno 5+2, barem 7 milijardi kn…u biti dividenda i nije nešto važna, dionica je u odnosu na EU telekome i tako strašno podcijenjena…druga je stvar da se ovi glupi fondovi poigravaju sa svima nama


ali nisi mi odgovorio što će sa nagomilanim depozitima?…u tom trenutku bit će ih sigurno 5+2, barem 7 milijardi kn…u biti dividenda i nije nešto važna, dionica je u odnosu na EU telekome i tako strašno podcijenjena…

Pa neće ništa, će da dijele među sobom.


Dividende će biti i po mojem slobodnom izračunu iznosit će između 15 i 20 kuna, ako nemaš što normalno napisati, nego ćeš opet moliti kao prije dva mjeseca,što si konstantno radio, odi na neki crkveni forum ili bar zaobiđi temu

Loše, nema šanse da će biti toliko, uvrh glave 10-13 kuna.[pray][pray][pray][pray][pray][pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

koji nalozi na prodaji… nece to tako lako gore
Kupnja Cijena
390 306,80
35 306,75
150 306,60
18 306,51
270 306,40
Cijena Prodaja
306,80 16
308,09 500
308,32 1000
310,00 2752
310,85 1000


Loše, nema šanse da će biti toliko, uvrh glave 10-13 kuna.

Mislim da bi mogao biti u pravu, a nije ni to loše.


koji nalozi na prodaji… nece to tako lako gore Kupnja Cijena 390 306,80 35 306,75 150 306,60 18 306,51 270 306,40 Cijena Prodaja 306,80 16 308,09 500 308,32 1000 310,00 2752 310,85 1000

daj, razmisljaj malo ocima velikog igraca..
5000 komada. Milju i pol kuna.
To operu dok si rekao keks..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Mislim da bi mogao biti u pravu, a nije ni to loše.

Naravno, to je odlično i molimo se da bude.
Ovi što pričaju o 30 kuna nisu normalni.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ali nisi mi odgovorio što će sa nagomilanim depozitima?…u tom trenutku bit će ih sigurno 5+2, barem 7 milijardi kn…u biti dividenda i nije nešto važna, dionica je u odnosu na EU telekome i tako strašno podcijenjena…
Pa neće ništa, će da dijele među sobom. halo bing: ” Dividende će biti i po mojem slobodnom izračunu iznosit će između 15 i 20 kuna, ako nemaš što normalno napisati, nego ćeš opet moliti kao prije dva mjeseca,što si konstantno radio, odi na neki crkveni forum ili bar zaobiđi temu ” Loše, nema šanse da će biti toliko, uvrh glave 10-13 kuna.[pray][pray][pray][pray][pray][pray]
[/quote]
Kak to misliš “će da dijele među sobom” i “10-13kn pray pray”, daj napiši nekaj i to pojasni.

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

Dragi kolega Pick, zar ne shvacate da je molitva vrlo bitna u odredjivanju cijene? [cool]

New Report

Close