HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 02:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Mislim da se itekako isplati kupit dionice HT po toj cijeni bez obzira na lock up ,kupi i drž za 10 mj ce vridit više a bit ce i dividenda. Isplati se i sad kupit po 273 kn ako se zna da je najniza bila 268 kad je burza bila na koljenima…….

Naravno da se isplati 🙂 Evo konkretno kod mene je slučaj da mi punac ima 29god staža što daje kupovnu cijenu od cca 170kn. Znači sa dividendom je to cca 135kn. Još kad bi paket bio barem 200+ [smiley]
[/quote]

Neke informacije koje ja imam iz HT-a govore da neće biti previše zainteresiranih za kupnju radničkih dionica. Pravo na njih ima cca 55.000 ljudi ali je pitanje koliko će ih to pravo i iskoristiti. Vjerujem da će se moći kupiti i više od 200-300 dionica.

Kad prestaje lock up za DT to nitko ne spominje vise, kad oni mogu na burzi pocet kupovat dionice


Neke informacije koje ja imam iz HT-a govore da neće biti previše zainteresiranih za kupnju radničkih dionica. Pravo na njih ima cca 55.000 ljudi ali je pitanje koliko će ih to pravo i iskoristiti. Vjerujem da će se moći kupiti i više od 200-300 dionica.

A onda ćemo dat deblju ponudu 🙂 Jedino što onda moram prodavat druge dionice, a ja sam ko hrčak samo skupljam i ništa ne prodajem.

ja ih znam dosta koji neće kupiti dionice. to su ljudi sa 20%popusta. nemaju novaca, a ne žele dizati kredit.


ja ih znam dosta koji neće kupiti dionice. to su ljudi sa 20%popusta. nemaju novaca, a ne žele dizati kredit.

To bi moglo značiti da će biti i dugog kruga, čini mi se da je za INA-u bilo otprilike 1 trećina zainteresiranih za radničke dionice.

nema drugog kruga. ali ni u rba ne znaju proceduru po kojoj će se rezati

kod Ine je 80% radnika kupilo dionice,rezanje većih paketa od 135 ukoliko bude veća potražnja je linearno(zahtjev sindikata) premda u rba informiraju javnost da se još ne zna način rezanja! A i to linearno mi je sumljivo???????? Po mom mišljenju maximalno će svaki radnik dobiti cca 200 dionica. Misli li tko suprotno?

kod Ine je 80% radnika kupilo dionice,rezanje većih paketa od 135 ukoliko bude veća potražnja je linearno(zahtjev sindikata) premda u rba informiraju javnost da se još ne zna način rezanja! A i to linearno mi je sumljivo???????? Po mom mišljenju maximalno će svaki radnik dobiti cca 200 dionica. Misli li tko suprotno?

Evo malo o našem budućem većinskom vlasništvu, mobilni dio radi sve bolje, imaju najbolju uslugu u BiH i najbržu ekspanziju 🙂

Vaš link


kod Ine je 80% radnika kupilo dionice,rezanje većih paketa od 135 ukoliko bude veća potražnja je linearno(zahtjev sindikata) premda u rba informiraju javnost da se još ne zna način rezanja! A i to linearno mi je sumljivo???????? Po mom mišljenju maximalno će svaki radnik dobiti cca 200 dionica. Misli li tko suprotno?

Ako bude 200 kom je znači da bi cca 35000 radnika ostvarilo svoje pravo. Teško je procjeniti koliko će ljudi ići u to jer nikad se nezna koliko će "Z.M"-ova [smiley] biti uključeno u kupovinu. A i trenutna situacija sa cijenom dionice, i burzom općenito ne ide u prilog većem interesu. Isto tako medijska kampanja je poprilično utihnula i kao da nije nikom u interesu da bude veći novih ulagača.
Linearno rezanje, ako se ne varam kao i kod Magme svim zainteresiranim jednaka količina, je po meni najpoštenije rješenje.

Hotel Westin – Tradicionalni 11 izbor najboljih dionica

Zlatna dionica pripala HT-u

Zlatnu dionicu za 2007. osvojio je HT. Glavne nagrade pripale su Končar elektroindustriji, Viro tvornici šećera i Atlantskoj plovidbi za industrijske dionice godine te Zagrebačkoj banci za financijsku i HUP-u Zagreb za turističku dionicu godine.

Kao i prijašnjih godina, posebne nagrade uručene su dioničkom društvu s najvećim porastom cijene (Ingra) i najlikvidnijoj dionici(Adris), kao i nagrada za najbolju javnu ponudu dionica (IPO) koju je dobila dionica HT-a.

Organizatori Zlatne dionice su Zagrebačka burza, gospodarska emisija HTV-a Poslovni klub, poslovni tjednik Lider i Kapital Klub. Dodjeli je prisustvovao premijer Sanader sa svim resornim ministrima i poručio ulagačima da nema razloga za pesimizam, idemo dalje, dvije najjače karte su su Nato i EU, rekao ej sanader dodajući da Vlada šalej u Sabor 11 EU zakona, a do kraja lipnja još 20.

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

evo ideje kako mogu i ostali koji nemaju punce i punice među sadašnjim i bišim djelatnicima T-Coma,HT-a ili PTT-a doći do dionica na vrlo jednostavan način…

Vaš link

[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

HT zlatna dionica!!!…za koga???


HT zlatna dionica!!!…za koga???

za DT vjerojatno [smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Koliki je korektan omjer za djeljenje eventualne dobiti i dobiti od dividende od prodaje dionica za zaposlenike uzevši u obzir sve rizike u ovim turbulentnim vremenima? Uzeo bih frendov paket od 135 dionica po 225Kn, lock up 10 mj.

New Report

Close