HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 14:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,66
73.923
2,411
30,60
30,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolega hvala vam najljepsa na inf.
Mada ovo trziste je u totalnoj banani [embarass]
Kad vidim kud je otisao IGH, nestaje mi zraka a tu su mi isto neke dionice [rolleyes]
A Boze pomozi [pray]

bome su probili i ht, al još je to na malom prometu, vidjet ćemo skoro koja je igra u pitanju, nadam se da je riječ o navlačenju, u suprotnom nije dobro…

fundamentalist


Kad pogledam malo na ZSE danas,dođe mi milo što mi je 95% portfelja HT. To je samo dokaz da je ovo dionica koja stoji na kvalitetnom uporištu te ga niti ovo crvenilo na burzi ne može ozbiljnije uzdrmati

oko nove godine sam rasprodao sve osim ht-a .mirno spavam

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Kako ga samo ljepo u dogovoru ruše, nema da se netko gura naprijed na kupnji, nego polako se svi namiruju.

Stari moj, ovaj HT je kao tenk-neuništiv.[thumbsup]

[url]http://[/url]


ton: ” Kad pogledam malo na ZSE danas,dođe mi milo što mi je 95% portfelja HT. To je samo dokaz da je ovo dionica koja stoji na kvalitetnom uporištu te ga niti ovo crvenilo na burzi ne može ozbiljnije uzdrmati ” oko nove godine sam rasprodao sve osim ht-a .mirno spavam

Ja većinu nisam rasprodao, ali i ja mirno spavam, posebno kad mi je Ht u snovima
[wink]. Što se tiče cijene Ht-a, mislim da trenutno rast cijene pred dividendu onemogućava strah svih zainteresiranih potencijalnih ulagača od onoga što bi moglo slijediti (kolika će biti prodaja branitelja kao prvo, trenutno stanje tržišta…)


laser: ” ton: ” Kad pogledam malo na ZSE danas,dođe mi milo što mi je 95% portfelja HT. To je samo dokaz da je ovo dionica koja stoji na kvalitetnom uporištu te ga niti ovo crvenilo na burzi ne može ozbiljnije uzdrmati ” oko nove godine sam rasprodao sve osim ht-a .mirno spavam ” Ja većinu nisam rasprodao, ali i ja mirno spavam, posebno kad mi je Ht u snovima [wink]. Što se tiče cijene Ht-a, mislim da trenutno rast cijene pred dividendu onemogućava strah svih zainteresiranih potencijalnih ulagača od onoga što bi moglo slijediti (kolika će biti prodaja branitelja kao prvo, trenutno stanje tržišta…)

Ma braniteljski fond može samo psihološki negativno djelovati na ulagače. Realno ,BF neće prodavati dionice HT-a za isplatu udjela. Al generalno gledajući,ne nadam se nekom velikom rastu ni HT-a sve dok je tržište u banani.

btw,u 15:59 će biti čišćenje do 316 kn

Toliko o tome:
BRODOLOM CROBEXA NA HRIDIMA BRANITELJSKOG FONDA
Vaš link

Ma ne mogu se oteti dojmu o sljedečem:
-mnoge dionice padaju kao kolateralne žrtve zbog iskrcaja i nasušne potrebe za cashom kako bi se stiglo ukrcati na HT i dividendu
– institucionalni mirno gledaju zaplet drame koja sljedi i čekaju da se mali pobiju samostalno do istrebljenja a to je negdje do 307-310
-tada sljedi nemilosrdni ukrcaj sve do razina oko 360 od onih koji imaju vremena i keša a to su OMF
-nakon dana D 17.04. sljedi lagani iskrcaj paničara i spuštanje cijene na razine otprilike gdje je danas-cca 315 i tu je otpor jer zapravo nema toliko povampirenih branitelja na prodaji
-i svi smo sretni i zadovojni i mirno sljedi stagnacija preko ljeta odnosno stabilizacija cijene i lagani opravak kao i večine fundamentalno podcijenjenih dionica……..
a balonima če trebati puno vremena do dosegnu stare razine a možda i nekoliko godina[thumbsup]– to je ok jer baloni su ovo i prouzrokovali pa usput nasradali i veličina kakva je HT,INA, i ostale buduče perjanice[thumbsup]


Toliko o tome:
BRODOLOM CROBEXA NA HRIDIMA BRANITELJSKOG FONDA
Vaš link

[thumbsup]

Eto, konacno da neko kaze istinu u lice. Ima nas narod dobru poslovicu: “Tko sa djecom spava, popisan se budi.”

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Članak je bez veze. Pa najmanje padove danas imali su upravo HT i INA koje će BF navodno rasprodavati, dok su druge dionice koje BF uopće nema padale 6-10%!
Nadalje, autor se uopće nije potrudio analizirati koliko BF ima love za isplatu branitelja (a ima čak za oko 120.000 branitelja) kao niti da bi eventualne rasprodaje dijela HT-a i INE mogle uslijediti TEK nakon 16.06.2008., a to je za puna 2 mjeseca!
Članak je pisan senzacionalistički, s ciljem potpirivanja panike na ZSE i poticanja branitelja da čim prije pojure zatražiti isplatu udjela. Koji je pravi motiv autora članka možda i saznamo nekom drugom prilikom.

Ignore: KressoM, delux

Prijatelju, burza gleda uvijek unaprijed. Svrbi ih BF, vidis po nervozi koju vlada pokazuje po tom pitanju. Ovi potezi slona u staklarni ne pomazu. Anyway, kolko je IPO HT-a pojeo cash-a sa burze? Muchos.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


17.04. sljedi lagani iskrcaj paničara i spuštanje cijene na razine otprilike gdje je danas-cca 315 i tu je otpor

kmh, zakaj 17.04, odnosno i ja sam do danas bio uvjeren da je 16.04. zadnji dan kupnje za dividendu, ali onda sam naletio na SDA na drugačiji podatak, danas i eventualno suta su bili zadnji dani za skupljanje love za HT.
od 10.04. nema dividende [cry]
ne pratis tjedan dva situaciju, i sad mogu plakati za 10%

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

A koliko će love uskoro dobiti dioničari HT-a na ime dividende? Muchos. Dobar dio toga opet će se vratiti na burzu. Koliko će dividende dobiti BF? Također muchos. [wink]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close