HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 14:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
32.302
1,059
30,50
30,60
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A kojeg datuma je isplata dividende? Kad ce novci sjesti na racun?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

danasnja situacija kolega,kao i navedeng datuma od drugog kolege,je samo dokaz,nista vise,i nista manje.Da netko kontrolira igru,i da tempira kupnju,tj prodaju po svojoj volji,tj zelji..Price otelo se to kontroli,ne piju vodu,i to se danas dalo vidjeti na burzi.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

18.3.2008.top 10 HT-a:

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 2.854.109 3,49 Skrb. račun
5. HPB D.D. 407.988 0,50 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 369.075 0,45 Skrb. račun kupili 1384 komada
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 334.483 0,41 Skrb. račun
[color=blue]10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 223.485 0,27 Skrb. račun prodali 6000 komada[/color]
Ukupno: 73,51

Ovaj pod brojem 10. špekulativno kupuje i prodaje— već je u par navrata kupovao i prodavao veće količine

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Jedno prakticno pitanje, nije mi nikad trebalo pa neznam, zapravo ne treba mi ni sad, ali mogu li ja raspolagati s dionicama koje su u procesu namire, tj. mogu li ih prodati?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


danasnja situacija kolega,kao i navedeng datuma od drugog kolege,je samo dokaz,nista vise,i nista manje.Da netko kontrolira igru,i da tempira kupnju,tj prodaju po svojoj volji,tj zelji..Price otelo se to kontroli,ne piju vodu,i to se danas dalo vidjeti na burzi.

Ne bih se složio s Vama.
Pogledajte prosječen cijene, kao i likvidnost u zadnjih 45 min na svim dionicama.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Kada bi bar ovi bili tako pametni kao Barr-Pliva pa povukli dionice sa Londona, budala koji ih je uopće pstavljao

Premjer


Kada bi bar ovi bili tako pametni kao Barr-Pliva pa povukli dionice sa Londona, budala koji ih je uopće pstavljao

Pa to je bar jednostavan odgovor… Ivo Sanader i kolega mu Damir Polančec…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Jedno prakticno pitanje, nije mi nikad trebalo pa neznam, zapravo ne treba mi ni sad, ali mogu li ja raspolagati s dionicama koje su u procesu namire, tj. mogu li ih prodati?

da!

viš ti ovo danas, ernet objavio da djeli IZVANREDNU dividendu ispalo da je izvanredni yield 10% i svi nagrnuli na super priliku…
e sad naš HT ima danas yiled 9,5% ali s tendencijom da slićnu dividendu dijeli i idućih godina, a ernt jednokratno…
e baš je ta burza smješna stvar ali ono što sam već odavno predvidio, a to je veliko isisavanje dobiti poćelo se polako odviijati…
treba pratiti one firme koje imaju zalihe dobiti i u stranom su vlasništvu…to bi sada bili moji favoriti…

[thumbsup] to je to

[url]http://[/url]

50,

18.3.2008.top 10 HT-a:

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 2.854.109 3,49 Skrb. račun
5. HPB D.D. 407.988 0,50 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 369.075 0,45 Skrb. račun kupili 1384 komada
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 334.483 0,41 Skrb. račun
[color=blue]10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 223.485 0,27 Skrb. račun prodali 6000 komada[/color]
Ukupno: 73,51

Ovaj pod brojem 10. špekulativno kupuje i prodaje— već je u par navrata kupovao i prodavao veće količine

Pomažu Dinku Novoselcu za što jeftiniji dokup.
Baš su maloprije maknuli dva naloga sa prodaje ispod 319,50kn.
Imho

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


viš ti ovo danas, ernet objavio da djeli IZVANREDNU dividendu ispalo da je izvanredni yield 10% i svi nagrnuli na super priliku…
e sad naš HT ima danas yiled 9,5% ali s tendencijom da slićnu dividendu dijeli i idućih godina, a ernt jednokratno…
e baš je ta burza smješna stvar ali ono što sam već odavno predvidio, a to je veliko isisavanje dobiti poćelo se polako odviijati…
treba pratiti one firme koje imaju zalihe dobiti i u stranom su vlasništvu…to bi sada bili moji favoriti…

Zaboravio si napomenuti da ERNT neće imati tko rušiti nakon ex-dividend daya, za razliku od HTea.
A inače, ta izvanredna isplata dobiti Ere postaje sve redovitija. Mislim da to treba imati na umu.

Sa štovanjem

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


beholder: ” viš ti ovo danas, ernet objavio da djeli IZVANREDNU dividendu ispalo da je izvanredni yield 10% i svi nagrnuli na super priliku… e sad naš HT ima danas yiled 9,5% ali s tendencijom da slićnu dividendu dijeli i idućih godina, a ernt jednokratno… e baš je ta burza smješna stvar ali ono što sam već odavno predvidio, a to je veliko isisavanje dobiti poćelo se polako odviijati… treba pratiti one firme koje imaju zalihe dobiti i u stranom su vlasništvu…to bi sada bili moji favoriti… ” Zaboravio si napomenuti da ERNT neće imati tko rušiti nakon ex-dividend daya, za razliku od HTea. A inače, ta izvanredna isplata dobiti Ere postaje sve redovitija. Mislim da to treba imati na umu. Sa štovanjem

Dragi kolega,

vjerujem da vec radite u poslovnom svijetu i da Vam je poznato da ERNT daje isplatu izvanredne dividende iz zadrzane dobiti, a upravo iz razloga da cijena ne bi otisla u … za razliku od HT koji ima konstantnu dobit, dakle isplacuje svoju dividendu iz redovne dobiti. Razlika izmedju ove dvije stavke je u tom da kad potrosite zadrzanu dobit, nemate iz cega isplacivati dividendu, a to je ipak malo veci problem dugorocno od kratkotrajnog rusenja spekulanata. Ipak se u dionice ulazi na dulji rok.

S postovanjem

Top bid
CIJENA KOLIČINA
326,02 1,000
326,01 6,400
326,00 282
325,00 13
324,50 6
Top ask
CIJENA KOLIČINA
327,50 200
327,75 25
327,99 70
328,00 150
328,98 43

...Imperare sibi maximum imperium est...

Nije samo dividenda u pitanju.
Monopol je monopol.

Kupnja
326,01 6400 k.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close