ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 20:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,15
92.433
455
202,00
204,00
-0,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

rijeke dobiti i keša dolaze…

Baš sam računao..oni su na tih 670 radnika trošili godišnje cca 23 milijuna eura..ako je Gordana rekla da ce u 3 godine izgubiti 55 milijuna prihoda onda je jasno da su oni više trosili nego što bi zaradili🙃tako da je prelazak ernt servisi u ht servisi zapravo velika dobit za ernt a ne gubitak kako su neki protumačili..

S obzirom na kvalitetne poslovne rezultate kompanije ostvarene u protekloj godini, stabilnu financijsku situaciju i visoku razinu novčanih sredstava, na sjednici održanoj 22. ožujka 2024. godine, Uprava i Nadzorni odbor Ericssona Nikole Tesle zajednički su predložili Glavnoj skupštini Društva usvajanje odluke o isplati redovne dividende u iznosu od 10 eura po dionici i izvanredne dividende u iznosu od 5 eura po dionici.

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/54157

Vrijedilo je čekati 😀

Ispade jača dividenda nego na Zabi

I što reći, treba li što reći??? Samo da ponovim, strpljenje se uvijek isplati!

Nadao sam se vise nego prosle godine, ali ovome ne . Odlicno .

Sjajna dividenda :-). U inat svima koji pišu da nema perspektive, loši pokazatelji i sl…

na vijest sam outao ono sto sam innao po reakciji na vijest…ostalo kupljeno ispod 200 hodlam.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ide to up i idući tjedan😉

Eto, bas kako sam jucer i prognozirao. Sad se samo treba jos malkice strpjeti dok ne izlete burek majstori i ovi sto su izgubili zivce u long-term cekanju. Ne dijeli se izvanredna dividenda bez osobitog razloga. A niti se nedavno kupuju vlastite dionice bez istog takvog razloga. Uskoro cemo, za nekih mjesec dana, saznati i stanje zaliha i ulogu vecinskog. Mislim da ce se sve to itekako odraziti na trzistu. I to vec u spomenutih mjesec dana. Ali i dalje.

Neovisno o iznosu dividende i dalje je riječ o izvanrednoj kompaniji. Najpodcjenjenija Blue chip dionica na ZSE.

Zato mi nikako i nije jasno zašto uopće netko ovo prodaje i zašto ovako nisko.

15 eur na 214 je 7%..to je izvrsna dividenda..nadam se da ce i nastaviti biti tako izdasni😉

Iznenađen sam, i to jako pozitivno.

Niti blizu nisam o 15€ dividende razmišljao! 👏👏🖐

New Report

Close