ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
186,85
110.615
592
186,00
187,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vaš link …[/url]

http://www.poslovni.hr/burze/ericsson-nt-stekao-1455-vlastitih-dionica-257420%5Bemo_smijesak%5D

ps-slatko je slatko[emo_smijesak]


Vaš link …[/url]

Kolega ,kad smo kupovali ovu dionicu po 900-1000 kuna,par godina po ljetu ,i to iza isplate dividende ,svi su se smijali,sad se vidi kvaliteta-prodavali su i po 800 kuna-smiješno-mi bedaci smo kupovali-tko je sad bedak-a proljeće je blizu-U EU smo,očekujem žuć i jad na proljeće-za ovu dionicu treba imati novaca-ovo nije firma za svakoga-svi imaju izbor kupovati dionice po 3-7 kuna kojih ima desetine miliona,a blizu su[emo_smijesak]

a sto ce biti kad slavni trezor prestane kupovati??????????


a sto ce biti kad slavni trezor prestane kupovati??????????

Ne kužim ove likove.Cijelo vrijeme kukaju kak je burza loša jer nitko ne kupuje,a kad netko kupuje onda ovakav post.Wtf?
Ja sam slučajno ušao prije par dana ali i da nisam bilo bi mi ok vidjeti da neko podiže dionicu.
Jel bi ti bilo draže da trezor prodaje?



a sto ce biti kad slavni trezor prestane kupovati??????????

Ne kužim ove likove.Cijelo vrijeme kukaju kak je burza loša jer nitko ne kupuje,a kad netko kupuje onda ovakav post.Wtf?
Ja sam slučajno ušao prije par dana ali i da nisam bilo bi mi ok vidjeti da neko podiže dionicu.
Jel bi ti bilo draže da trezor prodaje?
[/quote]

Kolega,ovo ispod ljude boli,umjesto da su kupovali od dividende,po par desetaka komada,svakih par zadnjih godina po sići,oni se igraju sa kiki rikijem od 2-3 kuna,pa imaju puno dionica[emo_smijesak]EUUUUUUUU

Kolega ,kad smo kupovali ovu dionicu po 900-1000 kuna,par godina po ljetu ,i to iza isplate dividende ,svi su se smijali,sad se vidi kvaliteta-prodavali su i po 800 kuna-smiješno-mi bedaci smo kupovali-tko je sad bedak-a proljeće je blizu-U EU smo,očekujem žuć i jad na proljeće-za ovu dionicu treba imati novaca-ovo nije firma za svakoga-svi imaju izbor kupovati dionice po 3-7 kuna kojih ima desetine miliona[emo_smijesak]

Vrhunska dionica-nema više starih spuštanja,imamo kaj imamo i od par sto dionica-čekamo proljeće-uz sve pozitivne vijesti-može biti samo[emo_smijesak]

Ericsson NT sudjeluje u projektu EU vrijednom 9 milijuna eura

bez brige bude vam eriksona po 900 kn dosta , erikson je dobra firma ali ima puno gorih dionica na kojim agodisnje se puno vise zaradi, a inace nominalna od eriksona je 100kn

po momo sudu ovo je balončina triba biti oprezan jer ako isplate dividendu kolika će im biti knjigovodstvena a sad je P/B 3,05

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Mogu ovdje frkati,mogu plakati,mi smo stotine dragulja nakupili,mast beremo a i još bumo [emo_smijesak],dragulje smo brali godinama po 800,900,i sad beremo po malo -proljeće je blizu,a nervoza raste[emo_smijesak],A VIJESTI IDU

Ericsson NT razvija uređaj koji će pomoći starijima da steknu veću neovisnost

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=6&cad=rja&ved=0CE8QFjAF&url=http%3A%2F%2Fwww.poslovni.hr%2Ftag%2Fernt-ericsson-nikola-tesla-dd-230&ei=epSxUrdViObsBpjpgcAB&usg=AFQjCNFXIhLuOv3obrdnRVLCMF6Y_YAk6w&bvm=bv.58187178,d.bGQ%5Bemo_smijesak%5D%5Bemo_smijesak%5D

Dobre su ove nebuloze,zg banka-očito pokušaj manipulacije- proda u prošlom tjednu 20 dionica[emo_smijesak]-njima kao treba 30 tisuća kuna,ali nejde ispod,ERICSSON DRŽI TVRDIH 49,07%-sve muljaže tipa prodaje po dionica su zanemarive-proljeće je blizu,eu je tu,a gazda drži sve pod kontrolom[emo_smijesak]

New Report

Close