ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 11:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
205,83
26.552
129
204,00
207,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

jura:
odražava se ..pa neto dobit je ova prva 3 kvartala veće za 20% neg prošle godine…




Godina 2018. je pri kraju, a slabo se sklopljeni posao odražava na dobit ERNT.
[/quote]

Dok dobit raste, a ulaze se u infrastrukturu je dobro kako za tvrtku tako i za dionicare

Vidi se po cijeni dionice.

Kovačevićka se baš raspištoljila, samo da ne potegne pušku

http://zse.hr/default.aspx?id=87592

Da li je to sada 70 ukupno? Možda je znakovito, vidjet ćemo!?!

točno 70, 38 +32, možda ide u mirovinu

šta se očekiva od dividende…po mojem 40 do 70 kn…šta ostali forumaši misle?

Prodaje vlasnik skrbničkog računa, cijena ovisi dokle će on ići?


šta se očekiva od dividende…po mojem 40 do 70 kn…šta ostali forumaši misle?


Bit cemo pametniji kad izađe izvjesce za cijelu godinu.

glavno je pitanje može li im huaWEI pomrsiti račune ako dođe u Hrvatsku,što je i izgledno..

alt33: ne može im pomrsit račune–HT..A1.TELE2 sigurno i dalje radE s ERikson ..to je čista politika da lova ostaje u Europi….


Prodaje vlasnik skrbničkog računa, cijena ovisi dokle će on ići?

Ici ce dolje dok se ne rasproda, a dalje ako ce bude potraznje ce se cijena vratiti. Ernt.je dobra dionica i mislim da nema,razloga za brigu. Porast dobiti je poprilican, a tako ce biti sljedecih godina …



Prodaje vlasnik skrbničkog računa, cijena ovisi dokle će on ići?

Ici ce dolje dok se ne rasproda, a dalje ako ce bude potraznje ce se cijena vratiti. Ernt.je dobra dionica i mislim da nema,razloga za brigu. Porast dobiti je poprilican, a tako ce biti sljedecih godina …
[/quote]

vlasnik računa ima cca 15000 kom dionica, ovim tempom prodaja može trajati pola godine

ptolić:
što više sruši to bolje….na 1000 kn podebljavam portfelj



Prodaje vlasnik skrbničkog računa, cijena ovisi dokle će on ići?

Ici ce dolje dok se ne rasproda, a dalje ako ce bude potraznje ce se cijena vratiti. Ernt.je dobra dionica i mislim da nema,razloga za brigu. Porast dobiti je poprilican, a tako ce biti sljedecih godina …
[/quote]
Ja se uopće ne brinem ali kritiziram kompaniju iz dobre namjere zato što smatram da mogu puno bolje,produktivnije i kvalitetnije raditi.
Što se tiče ovih muljaža sa skrbničkim računima…to nikoga ne bi trebalo brinuti osim vlasnike istih i naravno-državu.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

New Report

Close