ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 15:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,37
61.825
304
203,00
205,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

12:24:56 po ASK-u 1213 komada od 1489,00 do 1500,00

..mislim da je danas sve jasnije..bar meni..poslije ove količine od 1000 kom po 1500kn![emo_beztona]

Usporedite Plavu Lagunu s Erom…
Od 01.03.2009.pa do sada…
Pametnom dosta

što je pjesnik time želio reći?

Dobit Ericssona Nikole Tesle pala 44 posto


Baš da ova trenutna cijena odgovara pravom stanju sve manje vjerujem u to!

Što fali izvješću? Zar je gubitak? Ovako poslovati sa gubitkom nekih tržišta je odličan posao. A što će biti kad se vrate u Rusiju i Ukrainu? Dupla dobit.[emo_namigusa]

neće uvijek biti ovako.

pad dobiti od -40% je vrlo loša vijest. nije mi jasno zašto je uopće rasla cijena zadnjih mjesec dana? [emo_naivan]

Dok god ima para na računu ERE nema zime za cijenu dividendu. Na ZSE ipak ne ulaže zbog dugoročnog investiranja nego zbog špekulacija

Čisto kao napomena. Posjedujem veći broj ERNT dionica – moje mišljenje nije nagovor na ništa.

Dobit Ericssona Nikole Tesle pala 44 posto


nećemo se lagati, nravno da je FI razočaravajuće…. srećom da fondovi brane cijenu, inače tko zna gdje bismo završili

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Je l’ vam sada ,gospodo malo jasnije ono o čemu sam pisao?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

44% manja dobit a dionica pala 3%, only on zse.

zasto je ovo ovdje to ssamo fondovi znaju skoro pa nula kuna na racunu

ako nekome nije jasno zašto ERNT pada i zašto će dionica i dalje gubiti na vrijednosti, ovdje sve jasno piše
http://www.poslovni.hr/forum/tema/dobit-ericssona-nikole-tesle-pala-44-posto-32707

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Propustili su reći da je knjigovodstvena vrijendost dionice na kraju 2013 bila 504 kn, dok je sada 225 kn, što je pad od -55,3%.
S druge na kraju 2013 tržišna vrijednost dionice je bila 1070 kn, dok je Kapital (glavnica)je iznosio 671, nakon čega je isplaćena dividenda od 425 mil kn što je smanjenje glavice za -63,4%!
A šlag na kraju…na dan prije objave rezulztata (jučer) zaključna cijena je bila 1470 kn što je porast od cca 37 % u odnosu na kraj 2013.
Pojednostavljeno odnos Tržišna/Knjigovodtvena vrijednosti na kraju 2013 bio je
P/B=2,12 a jučer (prije objave rezultata) P/B= 6,48.
Zaključak, Tržišna cijena ERNT-a nije ni pala kako su je rezali u proteklom preriodu… !

da, … a bili smo glupani što smo prodali nakon ex daya! vama koji niste spremni na rastavu braka, svako dobro! jednom će i slijepci progledati!

New Report

Close