ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 23:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,37
61.825
304
203,00
205,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Sumnja li još koji dušebrižnik da ovo ide preko 1500kn!?[emo_cool][emo_palacg]

ima. ja. ali to vas ne treba brinuti jer sam izgleda jedini.


Sumnja li još koji dušebrižnik da ovo ide preko 1500kn!?[emo_cool][emo_palacg]
mislis danas?[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg]


A što bi trebala rasti svaki dan po 2 do 5 posto.

Nije dovoljno sa 900 na 1450.

RBA je 22.5.2012. dala preporuku SMANJITI i target od 1164kn. A dionica je otisla na 880kn.

ERSTE je dao target of cca. 1300, a dionica trenutno 1494kn.

Ako su analiticari toliko neprecizni, kakvu preciznost mozes ocekivat od buregdjija. Ako ti je skupo, prodaj; ako ti je jeftino kupi.

na ovom nivou ocigledno nema puno onih koji su spremni pustiti dionice na trziste sto rezultira skokom cijene tj. placanjem premije na ulaz.Kada dionica i bude pritisnuta malo na dolje to je uz simbolican promet sto ne dozvoljava ozbiljan ulaz bilo kome tko planira uzeti vise od 5 dionica.Glede gore navedenih cinjenica rekao bih da u ovom mjesecu mozemo ocekivati skok dionice od 12-13% kao rezultat povecanog pritiska na strani ulaza.Nesto slicno se odigralo i prosle godine u ovo vrijeme s time da ove godine imamo opci porast crobexa i crobexa 10 sto samo moze potpomoci gore navedeni scenarij.Zakljucak:ero predstavlja jos uvijek vrijednost za kunu koju ne treba ignorirati i mogucnost brze zarade od preko 10% u kratkom vremenskom intervalu[emo_novac]

cini se da danas idemo preko psiholoske granice od 1500[emo_kuna]


Hvala svima od kojih sam ovo ljeto dokupio 1000 dionica u rasponu 900-950kn…..što reći, suze mi oči….hvala vam

Hmmm…
Prometi po tako niskim cijenama su bili najcesce ispod 200kkn i sve ukupno je po tim cijenama protrzeno oko 2500 komada. Ti si dakle kupio vecinu od tog prometa. Svaka cast!

Steta jedino sto si prodao tamo negdje na 1150. Ali dobro, nije ni 150.000kn zarade za baciti [emo_novac]

Na djelu je dobar pokušaj podebljavanja ask-a sa 700 dodatnih komada-raspoređeno,ali ipak sa sigurne udaljenosti od 1500 kn[emo_smijesak]

koja je to sigurna udaljenost ako se smije pitati

sigurna udaljenost je 1650 ili 1450.e sad gdje će prevagnuti vidjet ćemo.ako
bude niža nadokupit ćemo i uzeti vrlo dobru dividendu,a ako ne opet ćemo uzeti s ovoliko koliko imamo.isto lijepa cifra.

mislim da si u pravu platformac, ja sam isto usao relativno kasno ali nisam se pokajao, cini se da u ovoj dionici ne mozes pogrijesiti, povratak na 1450 bi bio lijep dogadjaj za ulaz ili nadokup ali mislim da i ako se dogodi da ce biti kratkog daha tj.nece se moci uci sa vecom kolicinom, sa druge strane i samo cekanje je riskantno jer sto je danas skupo sutra moze izgledati jeftino u svakom slucaju 1650 je realnost koju necemo dugo cekati[emo_palacg]

Dio prodao po 1280 a dio prije par dana, hvala svima, a pogotovo vama koji saa dižete ovu dionicu a onda kada sam ja pisao o 1600 ste mi se smijali da pričam gluposti



Sumnja li još koji dušebrižnik da ovo ide preko 1500kn!?[emo_cool][emo_palacg]

ima. ja. ali to vas ne treba brinuti jer sam izgleda jedini.
[/quote]

kao i obično, na burzi većina je u krivu. igrači se iskrcali, a ernt je dobio nove dugoročne investitore [emo_plazi]




Sumnja li još koji dušebrižnik da ovo ide preko 1500kn!?[emo_cool][emo_palacg]

ima. ja. ali to vas ne treba brinuti jer sam izgleda jedini.
[/quote]

kao i obično, na burzi većina je u krivu. igrači se iskrcali, a ernt je dobio nove dugoročne investitore [emo_plazi]
[/quote]
Još je malo prerano pisati o dugoročnosti(em je objava rezultata, em dividende ,tek poslije toga se može pisati,a većina očekuje vrhunske rezultate)
pozdrav




Sumnja li još koji dušebrižnik da ovo ide preko 1500kn!?[emo_cool][emo_palacg]

ima. ja. ali to vas ne treba brinuti jer sam izgleda jedini.
[/quote]

kao i obično, na burzi većina je u krivu. igrači se iskrcali, a ernt je dobio nove dugoročne investitore [emo_plazi]
[/quote]a ti si do tog revolucionarnog zakljucka dosao na osnovi 7 prodanih dionica[emo_zacudjen][emo_vrtimise]

Tu još nije ni počela prava kupnja,do izviješća je više od mjesec dana[emo_smijesak]

New Report

Close