ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 04:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,37
61.825
304
203,00
205,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

volumeni su veoma niski na ovoj dionici za ovo doba (rani decembar), moze se ocekivati da bi se to trebalo uskoro korigirati a zna se sa volumenom dolazi i korekcija u cijeni, naravno fondici se jos uvijek femkaju ali i pijetlu vrijeme ide, ja na to gledam kao na neminovnost(kao sto svaka rijeka ide svome moru)sto duze budu cekali budu vise platili ali imaju oni novaca i to ne svojih tako da svi mogu mirno spavati[emo_smijeh][emo_palacg]

1180 na vidiku, sve stoji, zapamtite da priča nije nitko neda svoje, nego ja bih se zapitao zašto druga strana nije spremna platiti toliku cijenu za koju tvrdite da će toliko toga donijesti, da je tako, svi bi navalili na ernt,ali……

druga strana zna da moze platiti sad ili malo poslije,tj. slicno kao sa racunom za struju svi misle da je previse ali ce svi na kraju platiti e sad njihov je izbor da to ne ucine prije dospijeca, na ovoj burzi nema previse igraca osim fondova i sice stoga nema niti navale, a sto se tebi desilo hahaha sjecam se postova ne prodati ispod 350 ni u ludilu itd..

ERNT ove tj druge godine dolazi na cca 2000 kuna i nebu opal nakon dividende,01.07 se ulazi u EU,a onda ide još up,nedajte dionice za siću

Inaće imate dva tj. jednog rušitelja na 1350.kom 500,i 1405-500 kom,ostaje za prodaju banana.Ako se mora prodat OK,ali inače ..

potraznja se ipak pokazuje doduse prikriveno eh sad jos samo da plate ono sto moraju i to je to[emo_ooooo]

pad kreditnog rejtinga=opce crvenilo

ne mogu vjerovati ali sreca[emo_smijeh] se opet osmjehnula kupcima ove dionice te im otvorila vrata jeftinog ulaska netom prije bozica, ako nista ono bar je promet zivnuo te smo za cas proturili 400 komada po 1276.Eh sad tko je tu pametan onaj koji kupuje po toj cijeni ili onaj koji prodaje? Ja bih rekao da je znakovito to sto niti pad rejtinga nije jace okrznuo ovu dionicu a poznato je da bas u vremenima krize dividendne dionice imaju dobru prodju ali uvijek postoje oni drhtavih ruku u svakom slucaju sjajna prilika za dokup[emo_novac][emo_palacg]

Sto bi rekli – “Puno zujite, a malo meda dajete.”
Stancate postove bez smisla i svrhe. Ako mislite da nekoga zanimaju vasi hour i day trading reporti – onda se varate. Pricate o nekim obrascima, planovima, zavjerama, a na trzistu se vrte neki kikiriki prometi. Dajte se malo uozbiljite.

Cijena je zabetonirana vec neko vrijeme, prometi uglavnom jadni sa povremenim bljeskovima i to je to. Manite se analiza na ovim prometima i bavite se necim drugim.

a sto reci gosn worlock u neku ruku imate pravo ali sa cime cu se ja baviti to nije na vama da odlucujete pa ni savjetujete a vama ako se ne svidja sto pisem pa vi jednostavno preskocite.Ja osobno volim procitati bilo ciji post bez obzira kako mi se cinio ozbiljan ili apsurdan jer predstavlja necije misljenje o sadasnjem trenutku na trzistu isto tako bilo bi mi drago da puno vise ljudi pise i komentira ovu dionicu u kojoj se nalazi i moja malenkost ali cini se da je apatija kombinirana sa dubokom depresijom nase investitorske zajednice dovela do toga da se ljudi koji pisu i komentiraju ovu dionicu doimaju kao egzibicionisti

http://online.wsj.com/article/SB10001424127887324677204578185401782043018.html?mod=WSJEUROPE_hpp_MIDDLETopNews

European Union authorities will decide in the coming weeks and months whether to start a politically sensitive investigation into trade practices by the Chinese network-equipment manufacturers Huawei Technologies Co. and ZTE Corp., EU trade commissioner Karel De Gucht said Monday.

The investigation could lead to steep tariffs on wireless-network equipment made by the two Chinese firms, which have made deep inroads into the 27-nation EU market over the past five years.

situacija izgleda loše,mislim da je dividenda već ukalkulirana u vrijednost i da kada izađu svi koji trebaju, padamo za barem 150 kn…situacija u državi nije dobra, sve je napuhano, jedino se kao što sam i prognozirao prije nekoliko dana HT približio vrijednosti sa kraja 2008, što je realno…..

promet je nesto zastao ne znam zasto jer na strani prodaje vidim dosta dionica a tko hoce kupiti neka plati trazenu cijenu ili jos bolje neka sacekaju izvjestaj za zadnji kvartal i objavu dividende tada ce sigurno kupiti jeftinije[emo_smijeh][emo_palacg]

nakon sto se jucer dionica prodavala po 92 netko se dosjetio i kupio(prodao) 4 kom po 81 valjda ZATO da se upise zadnja po 81 iako je prosjecna 91 a onda gle netko kupi jutros 3 po 83 valjda zato da pocetna bude toliko ah da nisu htjeli kupiti 4 da ne bi bilo ocigledno ali cini se da sitne igrice ne pomazu vise TIK-TAK…………[emo_zloban]

blagi porast cijene uz lijep promet upravo ono sto smo i ocekivali(dobro mozda ne bas svi)[emo_palacg]

New Report

Close