ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 22:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
207,39
110.956
535
207,00
208,00
0,48%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

mislim da ne postoji. ako itko ima tradiciju isplate dividende, to je ernt. vjerojatno neće biti 190 kuna kao ove godine, ali na stotku treba sigurno računati.


a još ako bude dividende, bit će i jagme. zar postoji mogučnost da nebude dividende ?

ERNT na dan 30.06.2011 ima iskazano 858 mil. kn kapitala, od toga na ime dividende može izglasati
688 mil. kn. Do kraja godine i više.

možete to poštovani kolega izračunati, koliko je to po jednoj dionici????? LP


možete to poštovani kolega izračunati, koliko je to po jednoj dionici????? LP

Preko 500 kn.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


možete to poštovani kolega izračunati, koliko je to po jednoj dionici????? LP

Podijelite taj iznos sa točno 1.331.650 komada dionica.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Može li mi netko vratiti pamćenje i reći tko točno kupuje ernt svake godine prije dividende?


Može li mi netko vratiti pamćenje i reći tko točno kupuje ernt svake godine prije dividende?

Tko god stigne a ima s čim kupiti, a prodaje tko mora. [wink]


Može li mi netko vratiti pamćenje i reći tko točno kupuje ernt svake godine prije dividende?

do dividende je još jako daleko, a imam feeling da smo daleko od završetka iskrcaja većih igrača….zato, bez žurbe i nepotrebnog dizanja cijene [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Eto kak se to radi…fondovi odlučili pokupit ovom iskrcivaču sve što ima i ćao,a ne ko ovi u ATPL ne mogu rasturit ovog PBZ-ovog iskrcivača po ovim bagatelnim cijenama…
– sad možemo lagano prema realnijim vrijednostima…



Može li mi netko vratiti pamćenje i reći tko točno kupuje ernt svake godine prije dividende?

do dividende je još jako daleko, a imam feeling da smo daleko od završetka iskrcaja većih igrača….zato, bez žurbe i nepotrebnog dizanja cijene [thumbsup]
[/quote]

Kad je vani zelenilo nije primjereno da ERNT bude u minusima, pa oni koji su prodavali na drugim su računima počeli kupovati kad znaju da će nakratko iskrcavanje stati, sad dizanje pa da nešto i oni zarade – a usput i mi koji smo ga kupili…

Moraju se požuriti jer ako evropljani krenu sa minusima opet neće bit primjereno da se ERO zeleni

[wink]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ma ja bi i babu prodo, samo da kupim ERU-u po ovim povjesno niskim cjenama. A ako će svjet propadati neka i moja baba nestane [thumbsup] [lol]
Evo jedne šarene i optimistične sličice za kraj dana.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=37604

60 milja kuna poslova iz Armenije…

New Report

Close