ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 21:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,15
92.433
455
202,00
204,00
-0,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@Prinos
Možemo svi zajedno tisuću puta napisati (drukati) da ERNT vrijedi 4000 kn, ali to ne bi promijenilo stanje stvari: cijenu će odrediti tržište. Osim što bi takvi postovi trebali biti obrisani, o opravdanosti rasta ili pada cijene neke dionice svatko ima pravo reći što misli, ali ne može se reći da rasta ERNT nije bilo.
Možemo je uspoređivati s drugim dionicama koliko god želimo i reći da smo neopravdano ili opravdano pali ili rasli, ali to neće imati nikakav utjecaj na prodavatelje ili kupce. Takve su rasprave bespredmetne i nepotrebne. Pogotovo s onima koje navodiš i koje su rasle 200%.
S obzirom koliko su nas mediji popratili negativnom percepcijom i bombastičnim naslovima (sjetite se samo tekstova o delistiranju dionice s tržišta koje su na svu sreću brzo demantirane) te naslove povodom izlaska kvartalnih ili polugodišnjih fin. izvješća.
Nije vijest na naslovnici da je ERNT u ovoj teškoj recesiji ostvario dobit u nekom razdoblju toliko i toliko, već da je ta dobit prepolovljena u odnosu na prošlu godinu. Nažalost!
Ipak, sretno svima u ERNT!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/ericsson-nikola-tesla-novi-ugovor-s-bh-telecomom-vrijedan-32-milijuna-kuna,56899.html

novi posao u bih



Kakav rast ?
ERNT zaostaje debelo u rastu za svima, pa i genetarorima nelikvidnosti … ovih su dana puno na vrijednosti dobili INA, DLKV, IGH, ZABA …

ERNT bi mogao na 1800

Slažem se, kakv rast, daleko je to od nečega što bi mogli nazvati "lijepi rast"

Ali opet nadajmo se da će i ERNT krenuti gore malo jače

Ja ga vidim na 2000
[/quote]

Izgleda da investitori ne žele vidjeti kolike poslove niže ERNT [wink] ovih novih 32 milijuna je tek kap u moru [smiley]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

ericsson otpustio skoro 2000 dionica, a na burzi o tome nema obavijesti, barem su oni bili odgovorni prema informiranju,
jamačno dijele jubilarne nagrade u dionicama,
jamačno ih zaslužni odmah prodaju,
jamačno smo zaštopani do daljnjeg


ericsson otpustio skoro 2000 dionica, a na burzi o tome nema obavijesti, barem su oni bili odgovorni prema informiranju,
jamačno dijele jubilarne nagrade u dionicama,
jamačno ih zaslužni odmah prodaju,
jamačno smo zaštopani do daljnjeg

A zašto bi netko prodavao dionice ako nemora, a pogotovo ne po ovoj cijeni…

Ovako pošto sam novi ovdje sigurno ne i posljednji sam kako vas ima mnogo koji ste dugo unutra – ne sumnjam da je ovo ogroman potencijal [cool]

Zanima me slijedeće:

1.) Možete li prokomentirati poslovne rezultate i usporediti ih s prošlim razdobljem?
2.) Koji bi segemnt na ino tržištu trebali pouspješiti kako bi imali bolje poslovne rezultate?
3.) Možete li nabrojiti neke poslove koji spadaju u najveće u povijesti kompanije ( iznos+ vrijeme)?
4.) Molio bi da prokomentirate kadar – Upravu i NO.
5.) Što mislite kolika bi mogla biti buduća dividenda ( može neka projekcija na PM).

Unaprijed kažem, interesira me ova dionica pa svrsihodno tome imam podosta upita

Lijep pozdrav

Jakobe, pitanja su na mjestu, međutim forumske uzance ti nalažu da prvo sam ponudiš forumašima mišljenje, a onda te mi napadamo. Nitko ti neće ovako odgovoriti na ta pitanja (barem su mene na to prisilili)…

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Btw. Sa kupovinom ERNT-a sam još uvijek na Vi, samo gledam, bi-ne bi, nekako mislim da bih ju mogla kupiti za 300 naku manje, samo se bojim da ne prođem kao sa Janafom. Što ti veliš?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Jakobe, pitanja su na mjestu, međutim forumske uzance ti nalažu da prvo sam ponudiš forumašima mišljenje, a onda te mi napadamo. Nitko ti neće ovako odgovoriti na ta pitanja (barem su mene na to prisilili)…

Stoji , no želio bi čuti tuđe mišljenje, pogotovo kritiku.
Što je kritike više to bolje – komunikacija jača.

Može i na PM ako je preosobna stvar.

dobro se kupuje u zadnjih pola sata
TransakcijeCIJENA KOLIČINA VRIJEME
1.494,05 43 15:22:49
1.494,05 2 15:20:26
1.494,06 15 15:20:26
1.498,50 9 15:15:30
1.498,50 1 15:15:29
1.498,50 1 15:15:29
1.498,49 8 15:15:29
1.498,49 12 15:04:08
1.498,50 6 15:02:38
1.498,49 20 15:02:38
1.498,00 24 15:02:38


Ovako pošto sam novi ovdje sigurno ne i posljednji sam kako vas ima mnogo koji ste dugo unutra – ne sumnjam da je ovo ogroman potencijal [cool]

Zanima me slijedeće:

1.) Možete li prokomentirati poslovne rezultate i usporediti ih s prošlim razdobljem?
2.) Koji bi segemnt na ino tržištu trebali pouspješiti kako bi imali bolje poslovne rezultate?
3.) Možete li nabrojiti neke poslove koji spadaju u najveće u povijesti kompanije ( iznos+ vrijeme)?
4.) Molio bi da prokomentirate kadar – Upravu i NO.
5.) Što mislite kolika bi mogla biti buduća dividenda ( može neka projekcija na PM).

Unaprijed kažem, interesira me ova dionica pa svrsihodno tome imam podosta upita

Lijep pozdrav

Mene još pored ovog zanima da li možemo očekivati još koje smanjanje temeljnog kapitala?

po meni je ernt idealan na 1000kn ovo je fer vrijednost i nije interesantno, u ovo se ulazi samo ako nema nista drugo podcijenjeno na trzistu, ja sam usao 🙂 jer ht-a imam previse


po meni je ernt idealan na 1000kn ovo je fer vrijednost i nije interesantno, u ovo se ulazi samo ako nema nista drugo podcijenjeno na trzistu, ja sam usao 🙂 jer ht-a imam previse

Lol,"kolega" vidi se da se razumijete u dionice,hahaha,primite se neceg lakseg,nemojte si razbijat glavu sa pametnim stvarima 😉

sreca je samo popratni faktor znanja

Najsuvremenija tehnološka dostignuća spremna za budućnost
http://www.ericsson.com/hr/vijesti/2009/truck_roadshow.shtml

Zašto se ERNT dok svi rastu vuče ko prebita mačka, tj ko ATPL?

New Report

Close