ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 13:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,15
92.433
455
202,00
204,00
-0,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


neko se stalno iskrcava,ka da nema sutra [sealed]

To vec relativno dugo. Nikako preko 16xx izgleda.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Dobra stvar kod ENT je što posluju transparentno i što ih nadziru stranci jer ovim našim lopovima čovjek nemože vjerovati. Mislim na neke državne ili paradržavne firme kao PODR, DLKV, Badel,HEP…

Istina, možda je zato na 1550 umjesto 2000 ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ovo je nevjerojatno, netko garant namjerno ruši ERNT

Sada je na 1.465,00 a cjela burza je u plusu


Ovo je nevjerojatno, netko garant namjerno ruši ERNT

Sada je na 1.465,00 a cjela burza je u plusu

pa naravno,srusis,i onda kupis za bagatelu

sreca je samo popratni faktor znanja


Ovo je nevjerojatno, netko garant namjerno ruši ERNT

Sada je na 1.465,00 a cjela burza je u plusu


kada je tako, onda valjda kupuješ? Dakle zadovljan si.

Ne radi se ni o kakvoj zavjeri niti netko namjerno ruši cijenu. Jednostavno netko prodaje, a netko kupuje. Tko je prodavao 1770 kom. možete vidjeti ovdje.


Ne radi se ni o kakvoj zavjeri niti netko namjerno ruši cijenu. Jednostavno netko prodaje, a netko kupuje. Tko je prodavao 1770 kom. možete vidjeti ovdje.

Tesla nije prodavala nego je otpustila dionice koje dijeli zaposlenicima u sklopu
programa nagrađivanja

U redu, zveki…promjene na računu ERNT su vrlo česte; stekao, otpustio ili kako god to zvali .
Htio sam samo naglasiti da nema govora o zavjeri niti o nečem zabrinjavajućem.
30. ožujka je objavljeno da će ERNT radnicima «zbog sudjelovanja u dobiti» podijeliti 20 000 dionica.
Mislim da ovaj lijepi rast koji do sada imamo nije zanemariv i ne treba ga podcjenjivati. Sretno!

Kakav rast ?
ERNT zaostaje debelo u rastu za svima, pa i genetarorima nelikvidnosti … ovih su dana puno na vrijednosti dobili INA, DLKV, IGH, ZABA …

ERNT bi mogao na 1800

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Kakav rast ?
ERNT zaostaje debelo u rastu za svima, pa i genetarorima nelikvidnosti … ovih su dana puno na vrijednosti dobili INA, DLKV, IGH, ZABA …

ERNT bi mogao na 1800

Slažem se, kakv rast, daleko je to od nečega što bi mogli nazvati "lijepi rast"

Ali opet nadajmo se da će i ERNT krenuti gore malo jače

Ja ga vidim na 2000

Bluchip dionice nerastu velikim brzinama 😉

sreca je samo popratni faktor znanja

Ako je netko kupovao na ATH (4300 kn), razumljiva je njegova nestrpljivost i nezadovoljstvo. U zadnjih par godina je bilo puno nickova na ovoj temi koji su licitirali vrijednostima dionica od 2000, 3000 ili više tisuća kuna. Iznošenje takvih stavova bez ikakvog obrazloženja je u najmanju ruku nepristojno. O njihovoj iskrenosti prosudite sami, ali činjenica da više ne pišu (drukaju), dovoljno govori sama za sebe.
Ne zanima me kratkoročna dobit na rastu cijene pa bila ona i 100%, već stalni i dobri poslovi te dobit koju ERNT u ovim teškim vremenima ostvaruje. S obzirom na dividendu u zadnjih tri godine (70, 270, 320 kn), kupnja ERNT je meni isplativa.
Raste li ERNT?
Oni koji su kupovali prije samo 6 mjeseci imaju rast od preko 60 %.
Je li to puno ili malo, prosudite sami. Meni i više nego dovoljno.

@Marcelius

S obzirom na dobre poslove rast od neopravdanog pada je zaista minimalan, pogotovo kada gledaš one koji rastu 200 % i to na upitnim poslovima uz prazne žiro računa i nagomilane kredite

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Bluchip dionice nerastu velikim brzinama 😉

Kakva je ovo izjava kolega? A zasto ne rastu velikom brzinom? (mislis kao HT u zadnji tri dana) Pa nisu ovo normalna vremena,nije ovo normalna burza.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

poklopilo me [huh]
e sad samo da me ne zaklopi [bye]

New Report

Close