ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 23:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,15
92.433
455
202,00
204,00
-0,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo i ja se isto pitan, najjači su mi ovi prognozeri koji izbacu 10 proročanstava po minuti pa makar i samo 2 pogodili. Njima nije bitno šta su 8 falili nego šta su 2 pogodili hehe

NAJAVE
Ericsson Nikola Tesla: Dividenda će se isplatiti do 25. lipnja
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Na Glavnoj skupštini dioničara donesena je odluka o isplati dividende od 70 kuna po dionici svim dioničarima Društva koji su 19. svibnja 2009. godine imali na računu Središnje depozitarne agencije upisane dionice.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/ericsson-nikola-tesla-dividenda-ce-se-isplatiti-do-25.-lipnja,46430.html

Da li zna netko što je s ovom dionicom?

Izgeda da je netko namjerno blokira sa velikim nalozima vec tjedan dana da ne pređe 1500 kn !

Ovdje upišite svoj komentar…

maiden, 29.05.2009. u 10:57
Da li zna netko što je s ovom dionicom?

Izgeda da je netko namjerno blokira sa velikim nalozima vec tjedan dana da ne pređe 1500 kn !

I meni se to čini ali puno duže od tjedan dana. Ovaj rast do 1500 je potaknula isplata dividende, međutin puno prije toga mi se čini da je blokirana

Erikson kupuje za trezor!!!

Pa ako Ericsson kupuje za trezor zar nebi trebala dionica rasti u smislu potraznje

Veci nalozi se redaju na prodaji !!!


Erikson kupuje za trezor!!!

Biće ti to reka onaj šta radi u trezoru od Eriksona…… [cool]

Sve je stvar psihe.....

ma, izlazi neki strani fond,dovoljno mu je 30%,ovo treba izdržati,nakon toga ide prema 2000.

obožavam strvine-posebno ovce



Erikson kupuje za trezor!!!

Biće ti to reka onaj šta radi u trezoru od Eriksona…… [cool]
[/quote]

prati promjene u prvih 10!!!
da bi mogao nešto lupetati moraš imati bar neke osnovne informacije ( i nešto pročitati i malo se potruditi da dođeš do informacija )- javno dostupne
www:mojedionice.com

gavran021
po logici stvari cijenu formira onaj tko kupuje!!!
možeš ti prodavati što želiš i pošto želiš ako ti nitko neće kupiti ( platiti ) po tvojoj traženoj cijeni!!!
tak oti je i sa cijenom stanova!




Erikson kupuje za trezor!!!

Biće ti to reka onaj šta radi u trezoru od Eriksona…… [cool]
[/quote]

prati promjene u prvih 10!!!
da bi mogao nešto lupetati moraš imati bar neke osnovne informacije ( i nešto pročitati i malo se potruditi da dođeš do informacija )- javno dostupne
www:mojedionice.com
[/quote]
Ma daaaaj pada ti cijena, pa te hvata nervoza, jer sve raste a ovo doli……a to da te hvata nervoza argumentiram time što osjećaš potrebu odgovoriti na moj šaljivi post, a zatim nakon još malo razmišljanja rate ti i krvni tlak, pa opet osjećaš potrebu dati mi malo objašnjenje na drugom primjeru
Meni je i jako drago da si ti veoma javno informiran,…..
Npr. moj je stav da ti lupetaš…… [cool]

Sve je stvar psihe.....


Erikson kupuje za trezor!!!

22.05.2009 T: 19.05.09 Pros. cijena: 1.490,22
7. ERICSSON NIKOLA TESLA D.D. 20.822 1,56%

29.05.2009 > T: 26.05.09 Pros. cijena: 1.470,55
7. ERICSSON NIKOLA TESLA D.D. 20.722 1,56%
Evo azijski mudrače tvoje kupnje trezora 20882-20722= 160 kom……. [cool]

Sve je stvar psihe.....

hipotetski!
1 – da li Erikson može imati skrbnički račun koji nije među deset?
2 – i neki mali oporavljeni fondići se mogu ukrcavati

da li prodaje Privredna banka
no kak ogod bil omeni je ta dionica donjela skromnih 12% i u ponedjeljak se rješavam i ulazim u neku drugu!
sve je to igra i iluzija zato se ne treba žestiti!!
pozdrav!


hipotetski!
1 – da li Erikson može imati skrbnički račun koji nije među deset?
2 – i neki mali oporavljeni fondići se mogu ukrcavati

da li prodaje Privredna banka
no kak ogod bil omeni je ta dionica donjela skromnih 12% i u ponedjeljak se rješavam i ulazim u neku drugu!
sve je to igra i iluzija zato se ne treba žestiti!!
pozdrav!


Ja se ne žestim,….nemoj se ljutit….
Pod 1. Bilo tko može imati skrbnički račun i spuštati cijenu samo ako ima dovoljno love i stakehoderskih interesa, pa tako i Ericson i još uz to ne mora biti u prvih deset,..
Ali nemoj se ljutit ova glupa rasprava zametnula se od mog posta:
"Biće ti to reka onaj šta radi u trezoru od Eriksona…… ", a zatim ste se Vi uvaženi kolega meni zakačili na kičmu sa raznoraznim teorijama, a ne ja vama…..i to mi još obrazlagali kupovinom trezora i mojom neinformiranošću javnim podacima,…a ja onako neinformiram otišao tamo gdje me Vaša informirana velikost uputila i gle trezor ustvari prodaje,…
A nakon toga još Vam nije dosta, pa sad imate i neke druge teorije relativnosti, a mene se u biti jebhe ko prodaje i zašto …..i šta Vi mislite o tome,…..

Pozdrav,…. [cool]
P.S. ovo Vi velikim slovom dajem vam iz poštovanja,….

Sve je stvar psihe.....

gavran021
sve u redu!!! Nema nikakve ljutnje. Svi smo na tržištu da nešto probamo "zaraditi svojim znanjem"
pa samo poželimo da sutra malo više skoći i taj ERIKSON!!
svako dobro i da ti se planovi ostvare!!

New Report

Close