DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
2.406
970
2,44
2,48
1,64%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

…a moj gosn general…u poslovanju vam postoji nešto kaj se zove i realizacija…a u tih 800 miliona kaj ste vi nabrojili ima poslova ala Norveška koji su rastegnuti na 3 godine,tako da jelte sve to morate uzeti u obzir…

…onda gosn general oni vam imaju takve dugove,da bi ta realizacija morala biti i veća da to sve pokrije…

…onda ne bi trebali objavljivati ovakove mrvice od poslova da se investitori ne zamisle…itd…

…a i burza nekako crveno reagira na te nazovi “povoljne vijesti”…

…lep pozdrav gosn general… [rolleyes]


…ah,na što smo spali…poslić od 250 tisuća Eura…pa to napravi malo bolji privatnik…


pa tebi nije odgovarao ni onaj od 600 miljona sa kraja prošle ni onih 205 miljona s početka ove a sad si došla na svoje lamentirati o ovih 250 tisuća.posao je sklopljen i to se objavilo jednako ko i ono prije i što tu ne valja šta po tebi ne bi trebalo ovakve stvari objavljivati jer su minorne ili šta?
[/quote]

A kaj je to bitno kaj ona misli o tome, pa ne određuje ona cijenu na burzi?

Al kaj je je, stalno nešto objavljuju, a poslovni rezultati kao i cijena na burzi, sve slabiji i slabiji. Podsjećaju me na Ingru koja je nekoć u medijima 5 puta najavljivala jedan te isti posao, a na kraju je od posla ostalo samo mrtvo slovo na papiru. Jedini koji su profitirali bili su tabloidni novinarčići i uprava koja je besramno poumpala cijenu i sipala dionice po tržištu.

Koliko znam OMF-ovi po zakonu ne smiju stjecati dionice tržišne kapitalizacije manje od 350 milijuna kn (krajem 2009. su im ublažili kriterije, minimum je bio 750 mil. kn), a ako padnu ispod 300 mil. mcap mislim da čak moraju i prodavati.

Blokada na 130,09 kn

Ljudi, krcajte se…odletit će ovo u nebo, a nećete ni trepnut… bit će mnogima žao kasnije…
Dno dna je odrađeno…

šta se dešava….ja radim pa nemogu pratiti

meni se cini kao scenarij koji smo prosli vec jednom.


meni se cini kao scenarij koji smo prosli vec jednom.

Tako misli 98% ulagača… misle si, sačekat ću ja još malo, mora to dolje. Pa ode još gore. Naravno da je sve teže uči što je veći rast bio… [cool]

jedini nisu odradili rast i zaostaju za ostalim građevincima ,, zasada su najsporiji

pepe7



meni se cini kao scenarij koji smo prosli vec jednom.

Tako misli 98% ulagača… misle si, sačekat ću ja još malo, mora to dolje. Pa ode još gore. Naravno da je sve teže uči što je veći rast bio… [cool]
[/quote]
…ma hajte molim vas gosn maratonac…to je toliko tresnulo,da treba dizalica Veli Joža da ju potegne…

…a dizalica još pokvarena…motor na remontu i treba promijeniti glavni dio… [rolleyes]



meni se cini kao scenarij koji smo prosli vec jednom.

Tako misli 98% ulagača… misle si, sačekat ću ja još malo, mora to dolje. Pa ode još gore. Naravno da je sve teže uči što je veći rast bio… [cool]
[/quote]

Je, baš je išlo gore. Vjerovao sam u ovu dionicu sve od još dok je bila 500 i kusur, pa dokupljivao, smanjivao ulaz sve do cijena od 200 i kusur… ali onda sam rekao fakof dalekovod. Još budala nisam htio prodat, reko previše je palo, mora to gore. Na kraju sam previše poludio i prodao prije par mj. i nisam pogriješio za sad.


to je toliko tresnulo,da treba dizalica Veli Joža da ju potegne…

toliko koliko atlantska plovidba ili luka ploče i još puno toga sve u plus minus par posto od2008 kad je počelo padati.povučeš graf i vidiš sve ostalo su priče za malu djecu

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


šta se dešava….ja radim pa nemogu pratiti

narod [lol]

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


,

to je toliko tresnulo,da treba dizalica Veli Joža da ju potegne…

toliko koliko atlantska plovidba ili luka ploče i još puno toga sve u plus minus par posto od2008 kad je počelo padati.povučeš graf i vidiš sve ostalo su priče za malu djecu
[/quote]
…joj,joj,gosn general,koje vi dionice stavljate u isti level…
…pa valjda rast ovisi malo i od drugim faktorima…ne?

…i vaše jedinice bi bolje napredovale da imaju benzina,ne? [rolleyes]

…političkim žargonom rečeno…bio je ovo probni balonček… [lol]

New Report

Close