DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 21:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,72
76.047
27,996
2,70
2,80
7,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ono što moji izvori doznaju…

Moji izvori kažu da će se otvarati šampanjac…

…tko piše pozitivu, unutra je tko piše negativu, htio bi unutra i to je cijela politika…ja zaista ne razumijem ljude koji pišu protiv neke dionice a da nemaju namjeru ući(samo kad malo spuste cijenu svojim drukom-mada neki samo misle da to mogu)…pišem samo na onima koje imam, čak ne na svima…mislim da je kukavički pisati loše o dionicama koje nemam…čak ni o onima koje namjeravam ući…npr: ušao bih u Ledo ali tek ispod 5000, i što bi sada trebao ići na forum leda i pisati grozote o toj dionici??? naravno druk bi malo utjecao ali to bi bilo kukavičije jaje…zato razmislite o svojim postupcima, mogli bi se jednog dana kajati…samo da ne bude već kasno… [smiley]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

G-dine filija imamo slične poglede na pisanje na ovom forumu i po tome se razlikuju karakterni ljudi od beskičmenjaka. Na primjer ja nemam dionice dalekovoda (želim ih imati u portfelju),ali mi ne pada napamet izmišljati činjenice ne bi li se ukrcao što jeftinije.Kad vidim ovu ekipu koja govori protiv DLKV
,a koje dionice propagiraju dođe mi se nasmijati.No demokracija je pa neka ljudi iznose svoje stavove
makar i sami u njih ne vjeruju.

klodovik

pa dobro kad svi nekaj znaju,onda ću se i ja pohvaliti da "nesto " znam. a prema mojim saznanjima prije bi trebalo bit otvaranja šampanjca kak veli Pers nego neko ronjenje do 200 kn,definitivno. ljudi , cijena je tu di je, kak su sve roknule tak su roknule i dionice dalekovoda. više nema velikih balona kakvi su bili prije godinu dvije i po meni ponovno postoji dosta prostora za rast i to je ono dobro u cijeloj priči.


pa kud si baš sad otišao u ameriku taman kad će puknuti balon? [smiley] ili stari lisac poput tebe samo short igra?

danas si dobio odgovor kuda…kaj da tu radim kada dionica padne 5 % bez razloga…sretno svima

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Drago mi je da su gospoda pod nickovima filija i Klodovik propisali na istu temu kao i ja jučer i na sličan način, a što je vrlo bitno da veliko broj istinskih dioničara Dalkekovoda shvate da ovaj forum nije samo muljaža i lažno huškanje poštenih dioničara koji u ovakvoj krizi kakva je na momente gube vjeru i razum.
Ako jednom prevariš poštenog čovjeka shvatiti će da se ovdje bori sam protiv gomile drukera i biti će nesiguran u svaki svoj potez unaprijed, pa mu je najboje otići i ostaviti Dalekovod zauvijek a da nije niti dobio pravu šansu.
Treba biti pošten i reći da je ova kriza za nas skoro sve prva u životu je je malo tko u svojoj ulagačkoj karijeri doživio ovako što(da je morao je biti dioničar več dugi niz godina).
Shvatajući da je ovo što nas čeka u biti dosta nejasno kako će se odvijati no zdrav razum i uvijerenje je da če se ZSE a sa njim još i po mom mišljenju i bolje i prije oporaviti Dalekovod kao tvrtka koja se bavi perspektivnim poslom i to pametno radi.
Bitno je pokazati da ima ljudi na ovom forumu koji ne huškaju druge na jedno a rade drugo, nego da razmjenjuju mišljenja i pišu o svojim namjerama istinito jer ćemo samo tako stvoriti jednu zdravu jerzgru dioničara koji istinski vide Dalekovod kao jednu dugoročnu investiciju a ne balkasku krčmu

dogovorena transakcija na 327…2000 komada… [thumbsup]


dogovorena transakcija na 327…2000 komada… [thumbsup]

I?


I?

I ništa…trenutno imamo 850 tis kn prometa…pogledaj promete na drugim dionicama…
A i dogovorene transakcije su nešto što viđamo sve manje na našoj burzi, jer nema nitko očito love da kupuje veće količine kroz dogovorene transakcije, iako je cijena nekih dionica na sramotno niskim razinama…
A ovdje ipak postoji netko zainteresiran za kupovinu većih količina na ovoj razini…pa ako je to tebi "i?"…onda dobro…


…pogledaj promete na drugim dionicama…
A i dogovorene transakcije su nešto što viđamo sve manje na našoj burzi

Primijetili smo.
Ne kažem da nije dobro što je protrgovano nešto više, ali jedna lasta (još uvijek) ne čini proljeće…

Znam da se pitanje ponavlja, ali ZAŠTO netko prodaje po ovom diskontu, ja dokupljujem…..

Zašto ljudi prodaju .
Jednostavno.
Smatram da je dalekovod jedna kvalitetna dionica i sam je imam.
Sljedeća godina će biti jaaaaako teška za Dalekovod jer je dosta specijaliziran , a sva infrastrukturna ulaganja kako kod nas tako i vani su odgođena za neka bolja vremena.
Velika mu je otegotna okolnost što sada i stranci užasno štite svoje tržište i daju polove domaćim firmama tako da podatak koji kaže da očekuju smanjenje prometa od 30 % je čak i optimistićan.
Ljudi jednostavno smatraju da je bolje sada prodati , okrenuti novce i vratiti se nazad na još uvjek niskim razinama.

eto moje skromno mišljenje

New Report

Close