DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 19:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,40
26.722
11,121
2,38
2,42
-3,25%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

imam dlkvd KAJ SAD ,,,,,,,

Kaj sad? Za početak od simpatizera si dobil "kulju" koju sam moral malo ispraviti. A dalje budeš videl…..

marcello

Baldrick, 11.10.2010. u 20:14
Uprava trgovačkog društva CURATUS, d.o.o. za poslovno savjetovanje, Zagreb, Kraljevićeva 6

OBAVJEŠTAVA

da je 29. 9. 2010. podnijela sudskom registru Trgovačkog suda u Zagrebu prijavu Ugovora o podjeli i preuzimanju društva Curatus, d.o.o. za poslovno savjetovanje, i to prijenosom dijela imovine navedenog Društva koje se dijeli i koje pritom ne prestaje, na društvo Sinergija, d.o.o. za poslovne usluge, Zagreb, Kraljevićeva 6.

U sjedištu Društva omogućit će se uvid u nacrt Ugovora o podjeli i preuzimanju te u cjelokupnu dokumentaciju koja istome prileži.

CURATUS d.o.o.
Zagreb

Ergo: presvlačenje gusjenice se i dalje nastavlja. Na istoj adresi (Kraljevićeva 6), naravno [huh]
Svašta.
[/quote]

Sinergija d.o.o. -> direktor: Lela Tipurić

Gdje god se čovjek okrene u Dalekovodu naleti na nekog Tipurića…

Puno toga vezano uz ovu dionicu je još uvijek mutno, a dok je tako nastaviti će se ovo mrcvarenje na 270 kn.

Ja iz ove dionice izašao. Curatus svaki dan prodaje između 500 i 1000komada. Krajem 2011. evo mene opet nazad po 250kn ulazim…

Nije vrag da su se uplašili borbe protiv korupcije. Uskok je ovdje nešto istraživao, ali nisu podignuli optužbe. Da su to sve mućke, nije tajna, ali treba to moći i dokazati.

DOBIO SAM KULJU,,-JEL ZATO STA IMAM DLKV ILI STO SAM ZABRINUT ZA FIRMU,,,-,DALEKOVOD–,,


DOBIO SAM KULJU,,-JEL ZATO STA IMAM DLKV ILI STO SAM ZABRINUT ZA FIRMU,,,-,DALEKOVOD–,,

vjerojatno zbog (ne)pismenosti…. [yawn]

Sa stranice Statnett-a (Google prevoditelj)

Početna izgradnju zračne linije između Samnanger i modalnih Kvamskogen
(11.10.2010)
Ponedjeljak 18. listopada će započeti građevinski radovi na novom prijenosa veza između Sima u Eidfjord i Samnanger. Rad počinje na ruti između Bordalsvatn u Samnanger i modalnih Kvamskogen. Nadzemnog voda na ovom dijelu je isti za oba zraka i sjøalternativet.
Izgradnja će utjecati na protežu od oko 10 km. Do donošenja konačne odluke o Sima-Samnanger to je samo na ovom dijelu će biti obavljeni rad.
– NVE sada je odobrio Statnetts okoliša i prometa. Radujemo se nastavku važno raditi davanja Bergen područje sigurno napajanje. Imali smo dobar dijalog s obje Samnanger i Kvam nedavno i vjeruje u dobre radne uvjete tijekom građevinskih radova, kaže voditelj projekta u Statnett, Steinar Bygdås.
Uz odobreni okoliša i prometa, Statnett sve potrebne dozvole potrebne za pokretanje izgradnje. Dijalog i konzultacije s pogođenim općinama i vlasnicima nekretnina su bili važni u pripremi plana. Ona opisuje kako se briga za okoliš će se održavati tijekom faze izgradnje, uključujući ograničenja na prijevoz i zahtjevi za čišćenje nakon građevinskih radova je završen. Okoliša i prometa Plan je prilog HSE plan za projekt.
Hrvatska tvrtka Dalekovod vodstvo izvođača radova, a ukupno oko 40 ljudi će biti uključen u radove u jesen. Dalekovod je prethodno izgrađena žice Statnett. Između ostalog, 25-kilometara dugu žicu iz zraka Tydal na švedskom granice. Statnett mjesto visoke zahtjeve glede zdravlja, sigurnosti i sigurnosti Dalekovod su dobro upoznati s.
– Imamo vrlo dobra iskustva s Dalekovod i gledati prema naprijed novu suradnju. Mi ćemo imati svakodnevnom kontaktu sa izvođač radova, te će kontinuirano provjeriti obavljeni rad. Cilj je da naše aktivnosti ne bi trebalo rezultirati ozljedama i koji uzima u obzir vanjske okoline, "Bygdås.

Do kraja godine trebali bi znati rezultate natječaja i za ovaj projekt Statnett-a
(također sa njihove stranice)

Ørskog – Fardal

285 km dalekovoda s ukupno oko 800 kulama.
Pet nove transformatorske stanice (Sogndal, Høyanger, Moskog, Ålfoten i Ørsta).
Uklanjanje Fardal trafostanica u Sogndal i uklanjanje 110 km postojećih kabela čeličnih jarbola.
Investicijski Trošak: 3.250 milijuna nok


imam dlkvd KAJ SAD ,,,,,,,

kak to misliš KAJ SAD? sad se brzo toplo obuci i na gradilište gradit dalekovode. a kaj si ti mislil, da buš zaradil na dijonici bez motike?

Pa na ovakve vijesti dragi kolega ne tako davno igrali bi najbrži prst na otvaranju,ali vremena se promjenila.Neko drugi sudbinu nam kroji,ali ko uspije na čekanju isplatit će mu se.Samo čeka je gadna stvar – igra živaca.Sretno.

peyo

Čudno nema opterećenja na asku- da li čekaju jači bid ili opet neka navlakuša……….

peyo

peyo, to ti je sigurno navlakuša……[cool]

Kupnje: Cijena Količina
268,01 20
267,22 20
267,20 500
267,11 48
266,66 25
266,12 19
266,10 8
265,22 11
265,06 15
265,00 10
Prodaje: Količina Cijena
59 270,50
45 271,99
6 272,00
50 272,37
100 272,40
76 272,41
30 272,90

marcello

Cijena Količina
270,50 42
271,99 45
272,00 6
272,36 1763
272,37 50
272,40 100
272,41

who dares, wins

272,36 1763 [angry]

Pa do kad prijaelji ovo iskrcavanje pa nije ovo Normandija,već mi stvarno ide na živce.

peyo

New Report

Close