DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 19:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,46
246
100
2,40
2,46
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

b,

pa dobro ljudi, hoće li više netko od mjerodavnih (hanfa) reagirati na ovakvo namjerno rušenje zaključne cijene …

kako ovo okarakterizirati nego manipuliranje tržištem … 1 dionica naspram 2446 kom protrgovano kroz cijeli dan i to 11 sec prije kraja

15:59:48 338,01 1


Na to se navikneš. Ja bi se začudio da dva dana za redom odigraju nešto normalno.
Za to samo prosječnu pratiš.
341,59

who dares, wins


b,

pa dobro ljudi, hoće li više netko od mjerodavnih (hanfa) reagirati na ovakvo namjerno rušenje zaključne cijene …

kako ovo okarakterizirati nego manipuliranje tržištem … 1 dionica naspram 2446 kom protrgovano kroz cijeli dan i to 11 sec prije kraja

15:59:48 338,01 1


Na to se navikneš. Ja bi se začudio da dva dana za redom odigraju nešto normalno.
Za to samo prosječnu pratiš.
341,59
[/quote]

Šta ovaj s 1 kom na asku hoće?
Već par mjeseci izvodi pizdarije, ne znam kako ima volje više.

To ti je Feđa (samo što više ne znamo pod kojim pseudonimom piše).., vi se sekirate…, on vam dijeli jedinice, ja popravljam prosjek…, perfidno je to smišljena igra.., cilj je da se dionica usidri, na što mnogi naivci nasjedaju…, žalosno je to promatrati, a sve je u okviru "dozvoljenog"…, a mjerodavne to uopće ne interesira….

Fuj….

Nekome će prisjesti pa će oderati ask.., a onda će ovi što na bidu škrtare sjesti i plakati…

E ovo je stvarno sramota od trgovanja za jednu ovakvu dionicu….

S čime je ova dionica zaslužila ovakav kraljevski tretman……….. [sad]

Sapek ! naj se sekiirisati,Feđek ti je sad na HT-u,zove ti se kak ti nekakaf kotač(loris) i saki drugi post je njegov,dečec krvavo služi svoje peneze,ni mu za zameriti,teška su vremena.Takve treba same ignorisati a ne ulazit sa njim vu rasprave,jerbo oni dude (sjede) celi dan na konfilteru i uživaju u podjebavanju.A vu duši su čista bokčija..žal mi je takvih ljudi..A kaj se tiče trgovanja ,žal mi je malih ljudi koji nemaju uvid vu listu(kupnja prodaja)nek siromaki zovu svojeg brukera..čujte ja bi prodal..počem sat to more iti..a mreže su razapete..saka muha dobro dojde..Naša burza mi lići na dramu "Ritam zločina" sa genijalnim Fabijanom Šovagovićem ..ko se toga još seča..bum napisal nekaj več o tome al sat moram iti blago (krave)hranit..več dugo tuliju..kak i mi na našoj burzici..

I meni je ovo velika nepoznanica…., od 3 kvartala prošle godine i vrlo dobrih izvještaja, i napisa po poslovnim portalima kako je DLKV jedan od rijetkih "građevinaca" koji još uvijek posluje solidno i sa dobiti , a usporedo s time je započela hajka "Jutarnjeg" i od onda….. cijena se sa 500 kn stropoštala sve do nekih 312 kn….!!?????
Od svih "navodnih optužbi" vidimo dakle da nema ništa…, unesen je nemir među dioničare i "kupce" ove dionice, a shodno tome vidimo i ovo mrcvarenje u cjenovnom raposnu od 32x – 37x kn….

Novi poslovi se ugovaraju, navodni poslovi "mirišu" uz zraku…, a mi danas jedva nagrebasmo 25.000 kn prometa….
Tako ti je to kad se firma bavi ulaganjima u energetiku, opremanjima infrastruktura…, sve su to vrlo "neperspektivne" djelatnosti….

Drava…, daj mi pojasni zašto pišeš na tom čudnom narječju…, ni ja ne govorim stalno "e lega di si", ovo…ono..,..
Kako znaš da je Feđa=loris, meni svi koji tepu, bez veze i neargumentirano, kako je inače pisao dotični "lješnjak" tj obožavatelj Dinkeca Novoselca, – su Feđa…(i još kad vidim cuclu i datum od kada je forumaš), taj lik se uistinu trudio iz petnih žila pisati protiv ove tvrtke i dionice….
….

Uostalom.., zemi si laptop pa bocni usb wireless i da vidiš ljepote dok muzeš….

Evo, još nešto mi je čudno…, osim rijetkih (saša, verdi, alabama, marcello i još nekolicina) gotovo da i nema "starih" forumaša.., gdje je nestao Geronimo….!???

Sapek ! Evo da te male presvetlim..ovo kak ja pišem..to ti je čisti međimurski..međimurje je pokraina sa 98% hrvata ,a kajkavski jezik je jedan od službenih jezika REP-Hrvatske,ispravi me ako griješim,a to kaj u saboru ljudi pričaju ( mene se to ne zanima,uzelo novo auto,i ostale pizdoforme )nikom ne smeta,jer oni su svoj jezik iz sela prenjeli u sabor.Inače ja sam rođen u Zagrebu prije 55 godinica.Se kaj imam napravil sam vu Zagrebu.(snimil sam oko 400 svadbi,imam penez kaj blata,)Na burzi sam iz čiste zabavde .. delam u državnoj firmi..i čekam dan da se vrnem u svoje međimurje..pozivam te na svoj rođkas..bit će fešta..ima još ljudi koje ne jebe globalna ekonomija

News

Google prevoditelj
Hrvatska: Hrvatske željeznice najavio planove ulaganja u infrastrukturu

Tijekom konferencije, koja je održana na 22. ožujak 2010, infrastruktura podružnica Hrvatske željeznice, HŽ Infrastruktura, objavila je investicijske planove.
CEO kompanije, rekao je, da javna nadmetanja u vrijednosti od HRK 151m (EUR 20.8m) je već bio najavljen u ovoj godini. Međutim, prilično nisko interes su pokazali od dobavljača, dodao je.

U 2010 dodatnih kuna 725m (100m eura) vrijedan natječaja objavit će se na državne željezničke kompanije. HRK 105m (EUR 14.46m) će biti dodjeljen za robe i opskrbi kuna 283m (39m eura) biti utrošeno za radove na infrastrukturi. Ostatak će se koristiti za pokriće troškova usluga.

Tijekom konferencije, predsjednik Uprave infrastrukture podjele Hrvatskih željeznica opisao je 2012 godine kao ključan za tračnička infrastrukturne projekte u zemlji. On je rekao, da će vjerojatno biti sufinancirani od strane Europske unije. Također je spomenuo neke tvrtke, koji će sudjelovati u radovima u godinama 2010 – 2015. Institut IGH će sudjelovati u fazi deisgn nadolazeće infrastrukturnih projekata, dok je Dalekovod, Končar i Đuro Đaković će sudjelovati u fazi izgradnje.
http://www.railwaymarket.eu

Ovo je tekst koji se odnosi na tiskovnu konferenciju HŽ Infrastrukture od 22.03.2010. Za razliku od
svih naših medija koji su izvjestili sa te tiskovne konferencije, ovdje se još navodi da je bilo
govora i o tome koje će tvrtke uzeti učešća u nadolezećim projetima HŽ Infrastrukture u periodu od
2010-2015 god. Naravno, kada se radi o izgradnji, Dalekovod je na prvom mjestu. Prosto je nevjerojatno da kod nas nitko nije objavio ove zadnje dvije rečenice. (slučajno ili namjerno, tko će ga znati).


S čime je ova dionica zaslužila ovakav kraljevski tretman……….. [sad]

Zato što je jedna od rijetkih likvidnih dionica koja je u odnosu na početak godine u plusu.
Pošto je riječ o građevinaru, dok je ostatak građevine potopljen ova dionica se odlično drži jer uživa kraljevski tretman kod investitora.

Dali je danas zadnji dan za kupnju za sudjelovat na skupštini 12.06.??


Dali je danas zadnji dan za kupnju za sudjelovat na skupštini 12.06.??

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

II.
Pravo sudjelovanja u radu Glavne skupštine te korištenje prava glasa na glavnoj skupštini
imaju osobe koje kumulativno ispunjavaju slijedeće uvjete i to da su:
– kao dioničari upisani u Registar dionica Društva,
– da Društvu podnesu prijavu za sudjelovanje u Glavnoj skupštini najkasnije 7 kalendarskih
dana prije dana za koji je zakazano održavanje glavne skupštine Društva, odnosno zaključno
sa 04. 06. 2010. godine. Prijava se podnosi u pismenom obliku Upravi Društva.
Registar dionica Društva koji se vodi kod Središnjeg klirinško depozitarnog društva d.d.
zatvara se sa danom 04.06.2010. godine.
Prijenos dionica učinjen unutar roka od sedam dana prije održavanja Glavne skupštine pa do
dana zaključenja Glavne skupštine ne daju pravo sudjelovanja na sazvanoj Glavnoj
skupštini.
Svaka redovna dionica daje pravo na jedan glas.
Obrasci prijave i punomoći te uvid u prijedloge odluka i materijale koji su podloga za
donošenje predloženih odluka, dioničari mogu dobiti na uvid i to svaki radni dan od 8 – 15
sati, počevši od dana objave ovog Poziva i to:
– na lokaciji Žitnjak, M. Čavića 4, prizemno mala dvorana
– na lokaciji Velika Gorica, soba br. 203
– na web stranicama Društva.
Na Glavnoj skupštini može se glasovati i putem punomoćnika.
Obrasci prijave i punomoći sastavni su dio ovog poziva i objavljuju se kao njegov prilog.
Ako se u prvom sazivu Glavne skupštine ne postigne kvorum Glavna skupština u drugom
sazivu održat će se u istom mjestu u isto vrijeme i to u subotu 19. lipnja 2010. godine.


Dali je danas zadnji dan za kupnju za sudjelovat na skupštini 12.06.??

Znači da; DA..

DLKV-R-A 342,80 6 2.056,80 31.5.2010 15:57:27
ajme plus [lol]

who dares, wins

New Report

Close