DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 02:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,38
2.380
1,000
2,36
2,44
-2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kakve su to gluposti?!pa kupovali su i na 3xx,7xx,10xx i 15xx,ne kupuju jer žele i nemogu bez našeg dlkv,kupuju jel moraju!jedina istina koju si napisao je da možemo i na 1xx,al i na 3xx!!!


S obzirom da smo povukli prema gore malo pri kraju trgovinskog dana, drago mi je da sam malo dokupio po 222 kune [tongue] .. zašto sam kupio? Pa gledam ovaj graf dalekovoda, te mi se čini da su sada 2 scenarija izvjesna, ili ćemo se odbit odmah sada do kraja tjedna do cirka 260-270… ili moramo propast prema dolje. U svakom slučaju ova 225-235 razina mi se čini prijelomna sada.

Čini mi se da na tim razinama postoji otpor prema prodaji, odnosno da nema zainteresiranih više za rasprodaju?

Skužite ovo… PBZ opet igra istu igru kao i prethodni tjedan, podebljali su račun pretprošli tjedan prvo za 8000 komada, sada za još 2000 komada. Pretpostavljam da su njihovi oni veliki nalozi na prodaji koji služe kao strašila te da ciljano u određenim trenutcima guraju cijenu dolje da bi skupljali fall out …

04.03.2009 PBZ ukupno 111 617
2. PBZ D.D. 67.030 2,92%
3. PBZ D.D. 44.587 1,94%

06.03.2009 PBZ ukupno 113 362
2. PBZ D.D. 68.015 2,97%
3. PBZ D.D. 45.347 1,98%


I ja kupio. I slažem se sa svime [tongue]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ja ga uzimao po 1500, i prosli tjedan po 235, sredinji 550.
2 su scenarija meni u igri:
1. ide gore , sto je super
2. ide dolje , ulazim opet


kakve su to gluposti?!pa kupovali su i na 3xx,7xx,10xx i 15xx,ne kupuju jer žele i nemogu bez našeg dlkv,kupuju jel moraju!jedina istina koju si napisao je da možemo i na 1xx,al i na 3xx!!!

Kolega, promašili ste poantu. Ajde si pogledajte malo na http://www.mojedionice.com imate odličan pregled kako su se mijenjala stanja u TOP10, pa možda shvatite dinamiku koju sam ja pokušao opisati (vama neuspješno).

Naravno da su fondovi kupovali po razno raznim cijenama, pa tako i po onima mnogo većima od današnjih. Ali moja poanta nije ni bila skrenut pozornost da fondovi i dalje krcaju, nego kako igraju igru svoju.

Već neko vrijeme im broj dionica koje imaju prvo padne za X, onda se poveća za 2X . Igraju se burze. Stalno prodaju i stalno kupuju. Pri tom istresaju male paničare van iz ove dionice, u ova "panična" vremena. To je kao bila neka poanta. [tongue]

PS: možda pri tome netko iz fonda širi katastrofične vijesti i doomsday scenarije na forumu, da bi
im ta "zla" igra iša bolje hahaha [lol] .. naime šalim se, sumnjam da ovaj forum ima ikakvog utjecaja na kupnju/prodaju… bar se nadam da nema [lol]


@ninja

zakon! post, 2 scenarija hehe… [tongue]
evo stotka ! [thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

ALO LJUDIIII !!!
Jel ovvo poceo reli na dlkv?!?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

svi se trgaju………..al prodati….. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

jel se desila MACD divergencija na DLKV-u ili se to meni čini?

igrica fondova i hvatanja ribica…….

DLKV-R-A 232,00 244,98 244,98 9.07 % up 6.947 1.648.318,37

nakon dugo vrimena evo nam našega DLKV pred pozitivnom blokadom, sada vjerojatno slijedi ponovno nizbrdica….

240,04 599

ovaj se zadnjih 3 sata seli po kunu prema gore.
Koja mu je namjera?
Niti je neki nalog koji bi potjerao male gore, a ovako nebu nikamo.
Taj je zaboravio kupiti prošlih dana ili je zaboravio da i ask postoji

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

2 pobjeda
fondovska posla……..

Što se tiče funamenata, prema trenutnim procjenama 300 je realno. Multiple izgledaju pristojno na tim razinama.

A što se tiče odbijanca, ako ovo vani potraje…
Ovisno o intenzitetu odbijanca tj ako kretanja indeksa crobex budu povoljna, dalekovod po meni može odradit jedan realan rast do 340 tj da se odbijemo za 60% prethodnog vala padanja …

Vidimo da smo u pret-prošlom valu pali sa 550 na 250, pa narasli na 420, tj pali za 300 kuna pa porasli za 180 kuna, cirka oko 60% retracement.

Sada smo pali sa cirka 420 na 220, dakle padali smo 200 kuna, mogli bi odradit oko 120 kuna prema gore. A time bi i došli u realne okvire, te se izvukli iz podcjene i stabilizirali cijenu na nekim "realnijim" razinama. [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

blokada….i to pozitivna…..juhu….

na 4300 sve prodajem...


blokada….i to pozitivna…..juhu….

Ja ne vidim – crkava mi ZTM cijeli dan danas [angry]

A kud nakon toga???
Nadam se dalje prema gore…


blokada….i to pozitivna…..juhu….

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

New Report

Close