DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 13:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
2.290
830
2,74
2,78
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Jucer na Bh tv spomenuli Glencor kao buduceg kupca Aluminija.

a kak su ga spomenuli? kao mogao bi bit ili gotovo sigurno?
Glencore je u konzorciju s Dalekovodom http://www.poslovni.hr/78293.aspx

Vidjeti ćemo najprije izviješće,za prvi kvartal,pa ćemo vidjeti reakcije na tržištu,jer u prvom kvartalu je obavljeno preuzimanje TLM,koji ima 12% vlasništva Aluminija,a što bi sve skupa trebalo povećati kapital DLKV,a nadam se i vrijednost dionice…..osim ako se opet veliki ne poigraju malima[proud]

Prizma10 – ne pravi se pametan, citaj malo bolje sto pise..

Pa, naravno da je DLKV s Švicarcima, odakle Vam uopće ideja da su sami Švicarci i koliko ja vidim, čujem i znam to je gotova stvar, upravo gledate u nove vlasnike Alumnijskog kombinata Mostar, pa vi idalje analizirate koliko god želite.[proud]

Kada se ocekuje izvjesce za prvi kvartal, ako netko zna?


Pa, naravno da je DLKV s Švicarcima, odakle Vam uopće ideja da su sami Švicarci i koliko ja vidim, čujem i znam to je gotova stvar, upravo gledate u nove vlasnike Alumnijskog kombinata Mostar, pa vi idalje analizirate koliko god želite.[proud]

Onda ću i ja biti novi vlasnik Aluminija.[cry]


Vidjeti ćemo najprije izviješće,za prvi kvartal,pa ćemo vidjeti reakcije na tržištu,jer u prvom kvartalu je obavljeno preuzimanje TLM,koji ima 12% vlasništva Aluminija,a što bi sve skupa trebalo povećati kapital DLKV,a nadam se i vrijednost dionice…..osim ako se opet veliki ne poigraju malima[proud]

tlm nema 12% vlasnistva nad aluminijem

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

dalmatico:

Vidjeti ćemo najprije izviješće,za prvi kvartal,pa ćemo vidjeti reakcije na tržištu,jer u prvom kvartalu je obavljeno preuzimanje TLM,koji ima 12% vlasništva Aluminija,a što bi sve skupa trebalo povećati kapital DLKV,a nadam se i vrijednost dionice…..osim ako se opet veliki ne poigraju malima[proud]

tlm nema 12% vlasnistva nad aluminijem

Ima hrvatska država.


vipy: ” dalmatico: ” Vidjeti ćemo najprije izviješće,za prvi kvartal,pa ćemo vidjeti reakcije na tržištu,jer u prvom kvartalu je obavljeno preuzimanje TLM,koji ima 12% vlasništva Aluminija,a što bi sve skupa trebalo povećati kapital DLKV,a nadam se i vrijednost dionice…..osim ako se opet veliki ne poigraju malima[proud] ” tlm nema 12% vlasnistva nad aluminijem ” Ima hrvatska država.

tocno tako, to je Franjino djelo [wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


tenkista: ” vipy: ” dalmatico: ” Vidjeti ćemo najprije izviješće,za prvi kvartal,pa ćemo vidjeti reakcije na tržištu,jer u prvom kvartalu je obavljeno preuzimanje TLM,koji ima 12% vlasništva Aluminija,a što bi sve skupa trebalo povećati kapital DLKV,a nadam se i vrijednost dionice…..osim ako se opet veliki ne poigraju malima[proud] ” tlm nema 12% vlasnistva nad aluminijem ” Ima hrvatska država. ” tocno tako, to je Franjino djelo [wink]

Koliko je TLM ulozio u Aluminij trebalo je biti puno vece vlasnistvo, a sta sad, po meni velika grjeska

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Koliko je TLM ulozio u Aluminij trebalo je biti puno vece vlasnistvo, a sta sad, po meni velika grjeska

necemo o tome javno[proud]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Jeli tko prati promjene u TOP 10???? Ima li kakvih znacajnijih promjena u zadnjih par dana????? Thnx

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

New Report

Close