DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.05.2024. u 23:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
144
52
2,78
2,80
0,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

citam nacional i nigdje to nisam vidio???

Čitaj između redova, [thumbsup]

NEMA PREDAJE


citam nacional i nigdje to nisam vidio???

strana 13, članak o pločama i bih, desno gor

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


9.5 je zadnji rok za aluminij a to je u petak [cool]

ma kakav 9.05.? tek krajem sljedećeg tjedna će se vidjet hoće li
konzorcij dalekovod- zadar- š brijeg uopće ući u drugi krug, jer su za sada pušiona. brajković navija za domaće dečke, a kolko se vidi možda švicarci i daju dobar keš kao i indijci ali navodno, iskustvo govori, nisu baš nježni prema radnicima. ovako bi ipak dobra firma ostala u narodu. razlike u ponudama su prilične pa treba biti realan, no kaj sad, treba se nadat

Sančo i ekipa Pozdrav.
Ja sam svašta čuo i mislim da će kroz 10ak mjeseci ovo biti dobra dionica. Moj ulaz je cca 1350kn i još ga tu i tamo popravim.

Savjet za sve u vezi savjeta od analitičara pa tako i gosp.dipl.oec. Stojića

Ja ga znam osobno i kada sam ga pitao za MGMAu po 280kn pajdo kaj da radimo da li da prodam i ostatak ili…
rekao je NE da i on čuva svoje dionice da po indeksima..ovo…ono (sreća da sam dio prodao po315kn davno prije)
Nego uzdaj se use i u svoje kljuse.
Naravno prati čitaj proučavaj i naravno treba imat i SREĆE koju želim svima na forumu.


Buco: ” mamus: ” Očekujem kratkoročno stabiliziranje cijene na min. 15xx kn., a poslije i na puno višim razinama. Došlo je vrijeme kada će se određene dionice koje su još uvijek napuhane kazniti, a one koje su fudamentno još uvijek podcijenjene će i te kako s jakim razlogom rasti. ” A po kojim pokazateljima je dalekovod podcijenjen? ” To sam i ja pitao Stojića, ali mi još nije odgovorio na a-mail[lol] [lol] [lol] Vjerovatno je koristio DCM metodu[rolleyes]

ja ovdje moram popravit prosijek,( 1400 kn), Sančo oće li to opet padat ispod 1000?
[huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Jucer na Bh tv spomenuli Glencor kao buduceg kupca Aluminija.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Jucer na Bh tv spomenuli Glencor kao buduceg kupca Aluminija.

To je Dalekovod konzorcij

http://www.bljesak.info/content/view/8473/155/ evo neki clanak bla bla da to potvrdimo…..jel ovo mislis, dalekovod, glencore i feal cine konzorcij [lol]

da, da, … 5, 10, 15, 20, … tko se nije skrio, magar … je bio, he,he, …

Lovit ćete vi na DLKV i na 15xx, i to ubrzo.

Moj target za DLKV za ovu godinu je debelo iznad 2.xxx kn.

Aluminij je samo, usudio bih se kazati i nebitan na poslove u EU., ako još i bude Aluminij, a biti će skoro 100%, pa vi izračunajte, ….[lol] [lol] [lol]


http://www.bljesak.info/content/view/8473/155/ evo neki clanak bla bla da to potvrdimo…..jel ovo mislis, dalekovod, glencore i feal cine konzorcij [lol]

Jeli vidis od kad je ova vijest Srijeda, 16 Travanj 2008

da, navodno da švicarce ne žele ni ćuti o ekipiranju sa poduzećem iz š brijega

New Report

Close