DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 15:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
2.290
830
2,74
2,78
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dali ce Dalekovod imato posla na Kosovu?[undecid]

_zuti_:

_zuti_, 07.05.2008. u 09:42

A po kojim pokazateljima je dalekovod podcijenjen?

Moje viđenje:
– Izvozni ugovori potpisani u Albaniji, Crnoj Gori, Kazahstanu i Norveškoj, vezanih uz izgradnju i instalaciju dalekovoda
– potencijalna akvizicija u vidu Mostarkog aluminija
– usmjeravanje na segment prijenosa i distribucije
– dalekovod pokreće gradnju vjetroelektrana
– u Hr nema konkurentske tvrtke

Ne gledam DLKV kroz P/E P/B ili kojekakve omjere (to će ti možda netko drugi moći) već čisto kao ulaganje u dobru kompaniju…

Što znaći podcijenjen ili ne? Analitičari dviju kuća su rekli da je “fer” cijena oko 1700 Kn….

Analitičari… Sori, al znaš ono… uvijek kontra analitiKANATA!

Ja pitam jer se stalno govori fundamentalno podcijenjen. A činjenica je da uz rast prihoda koji je konstantan, nema dobiti. Jednostavno je nema, tj. nezadovoljavajuća je!
[/quote]

Ja te ne nagovaram na kupnju dionica. Brojke znam gledati ali ih neznam čitati…

Dobit po meni ništa ne znači ako se ulaže, a koliko vidim dalekovod i te kako ulaže u srodne dijelove proizvodnje kako bi smanjila troškove izrade proizvoda za svoje potrebe. Tako da je dobit relativna stvar, po meni, ali kažem neznam čitati brojike…


Dali ce Dalekovod imato posla na Kosovu?[undecid]

Projekt u Albaniji
Investitor radova na projektu Izgradnje dalekovoda 400 kV Tirana-Podgorica je KESH-OST (Operator prijenosnog sustava) iz Albanije i Elektroprivreda Crne Gore, a Izvoditelj Dalekovoda d.d.

Još jedna u nizu “brana” na dalekovodu….

Podaja:

Cijena Količina
1.099,95 67
1.099,99 33
1.100,00 530
1.108,00 7
1.112,00 80
1.113,00 100
1.114,00 10
1.115,00 9
1.118,00 15
1.119,99 28

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Ma koga briga kaj se evropa zeleni, nemaju oni pojma.

gospodo što kažete na ovaj pad? osobno ne mislim da je to nešto značajno, dlkv vrludanje je klasika, šteta što bi ga mogli spustiti veći nalozi na bidu koji kreira ask, zao mi je da ljudi nisu malo čvršći. valjda u ponedeljak opet rastemo. pa i evropa se ljepo zeleni

Mislim da bi još ovaj tjedan mogli potegnut do 1200-1300 ako se nešto pozitino objavi:)

Cookie Monster

mamus:

Očekujem kratkoročno stabiliziranje cijene na min. 15xx kn., a poslije i na puno višim razinama.

Došlo je vrijeme kada će se određene dionice koje su još uvijek napuhane kazniti, a one koje su fudamentno još uvijek podcijenjene će i te kako s jakim razlogom rasti.

A po kojim pokazateljima je dalekovod podcijenjen?

To sam i ja pitao Stojića, ali mi još nije odgovorio na a-mail[lol] [lol] [lol]

Vjerovatno je koristio DCM metodu[rolleyes]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

9.5 je zadnji rok za aluminij a to je u petak [cool]

u nacionalu piše da će švicarci dobit aluminij

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Pa to je Glencore, zar ne?


Pa to je Glencore, zar ne?

aha

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close