DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,04
81.280
26,743
3,02
3,06
2,70%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zube, je li to info od danas?

Da od sad 12:00

Stvarno mislite ds se situacija neće riješiti ???


Stvarno mislite ds se situacija neće riješiti ???

normalno da će se riješiti jer niti jedan štrajk ne traje vječno, samo je pitanje kako će se riješiti? loše je što ako firma ne radi, pogoni stoje, a gubici se gomilaju.
mislim da će se uprava na kraju povući i ostaviti sve kako je bilo jer realno – oni radnicima ne mogu ništa jer da ih otpuste, nove naći neće i sve bi propalo!

Radniku u štrajku se ne smije dati otkaz. Što štrajk duže traje šteti i jednima i drugima jer je sve manje novaca za buduće plaće ako firma ne radi. I sve manje vremena za ugovorene rokove.

Netko veći se iskrcava, za sad preko 22.000 komada

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Netko veći se iskrcava, za sad preko 22.000 komada

Kolega,
ja sam obicni mali ulagac ali imam vise od 22000 i ja se ukrcavam a ne iskrcavam..
je li moze postenije?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/GlpQdv3dwAMQZjjuDIdmwA==.pdf

Hmmm, evo sad prodaje na 16 kn

Ignore: KressoM, delux

neko časti cijeli dan. ne znam ali malo mi to liči na insajdersku. ovakvo iskrcavanje bez uma i razuma dok se u isto vrijeme pojavljuju kupci…

who dares, wins

Očito da se iskrcava netko sa insajderskim informacijama a da ima veze sa štrajkom ima.
Uprava nema sluha za dogovor, pogoni stoje već tjedan dana i stajat će kako stvari stoje.
Uskoro bi se moglo i ovdje bježati glavom bez obzira.


neko časti cijeli dan. ne znam ali malo mi to liči na insajdersku. ovakvo iskrcavanje bez uma i razuma dok se u isto vrijeme pojavljuju kupci…

Dlkv sada izgleda Ok, novce ne pale a vracaju dugove, to je Ok. Problem su vjetroelektrane i dug koji je maknut iz bilance a koriste njihov CF. Takoder je problem uprava. Cijena dionice je jos uvijek previsoko s obzirom na osnovne fundamente…

New Report

Close