DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
2.621
950
2,76
2,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo mi je prvi post na ovom forumu … citam cesto i mogu reci da procitam vise gluposti nego pametnih stvari … da se samo nadovezem da dalekovod ne radi za besplatno kako neki kazu (jeste vi normalni ?) . I ja neznam da ljudi ne vide da je dalekovod brutalan i da ce samo rasti . Pa treba bit sposoban dogovarat poslove u skandinaviji nije to zajebancija … DLKV je veliki potencijal najjaci su u HR to garantiram ! Pozdrav iz Njemacke


potpisan ugovor 35 mil E,dionica na pozitivnoj nuli………hahahaha

To je normalno ovdje već duže vrijeme,,, Pa to je super, šta nije bolje da da je cijena što niže, vrijeme dok je sve u “banani” treba pametno iskoristiti 😉
da bi se naslađivao za 5-10 godina i razmišljao, eh da sam bar još pokupio po 10-20 kn :))))


Ma kao da je to neki ugovor…pih…😀
7 milja eura + 35 milje eura…a rade sigurno bez ikakve marže…😀
Spustili cijenu samo da dobe posao…😀

Ne znam što mi je draže, ovaj ugovor od 35 mil € u Norveškoj ili 6,3 mil € potpisanih s HOPS-om tijekom 6og mjeseca. Ne bih se iznenadio da je kod HOPS-a veća marža.

Ova dionica može samo dolje, pa taman da sklope još par stotina miliona eura vrijednosti ugovora.
Bjež’te ljudi iz ove dionice. To ništa ne valja. Pustite hazardere neka to kupuju.
Ovdje se može ostati bez gaća…:-))
Danas će cijena vjerojatno malčice gore, čak do cca 24 kn, a onda smo do kraja idućeg tjedna opet na ovim razinama…nema tu sreće… :-))

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

E da ima srece pa da neko proda dionicu na temelju tvojih tvrdnji i savjeta pa da te tuže ako se dogodi suprotno. Koja bi to milina bila!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Kolega neumoran je ciničan

@igrač
👍

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

IGH + 15,5%
HDEL +4%
VDKT +7%
INGR +1,8%

DLKV – uopće nije trgovan:)))))))

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Ako gledate na HITA platformi, još nisu stigli prilagoditi postotke kao ni vrijeme transakcija…
IGH nije u + 15 % nego 6,5…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

A ljudi moji danas se nece ni trgovati sa DLKV,treba barem 70 mil E ugovor,ako ne …nista))


E da ima srece pa da neko proda dionicu na temelju tvojih tvrdnji i savjeta pa da te tuže ako se dogodi suprotno. Koja bi to milina bila!

Očekujem nagradu u slučaju da događaj poprati moje tvrdnje i savjete.
Ti bi samo kažnjavao. Kaj, nagrađivanja nema?! :-))
Sadista…:-))

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

trebalo bi dodatno oglobiti svakoga tko kupi na temelju posta na forumu.

New Report

Close