DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.04.2024. u 16:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
3.808
1,594
2,38
2,42
-0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zorangutan

Ako se uknjiže 🙂

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

I što se sada ovdje čeka? Presuda trgovačkog suda!!!, a još ni prvo ročište nije zakazano. Pa taj proces sudovanja može potrajati mjesecima ako ne i godinama. I kako će firma u međuvremenu poslovati na rubu likvidnosti. Ako je stanje takvo kako je bilo opisano prije dokapitalizacije onda me čudi da im već netko nije blokirao račun. Ovo sve smrdi 10 puta gore od Agrokora jer Agrokoru su prvo blokirali račun pa krenuli u rasparčavanje tvrtke. A ovdje je grabež nastupila bez da je račun blokiran u vremenu prosperiteta što se tiče segmenta kojim se tvrtka bavi. Tko će odgovarati za sve ovo ako se oni koji vode tvrtku unaprijed ograđuju od posljedica koje mogu nastupiti ovakvim načinom dokapitalizacije a debelo su preplaćeni da vode ovu firmu. Pa ček ako vodstvo nije odgovorno za odluke koje donese i nadzorni odbor nije odgovoran čemu onda njihovo postojanje i svrha. Totalna debilana i pravna neusklađenost vlada na ovom tržištu. A nove dionice ne mogu biti preknjižene sve dok se pravni postupak koji je tek pokrenut ne okonča. A kad će se okončati ako ni prvo ročište još nije zakazano. Fuj, fuj fuj!









Zlatek, 27.08.2021. u 15:49



@anabarbara

I što se sada ovdje čeka? Presuda trgovačkog suda!!!, a još ni prvo ročište nije zakazano. Pa taj proces sudovanja može potrajati mjesecima ako ne i godinama. I kako će firma u međuvremenu poslovati na rubu likvidnosti. Ako je stanje takvo kako je bilo opisano prije dokapitalizacije onda me čudi da im već netko nije blokirao račun. Ovo sve smrdi 10 puta gore od Agrokora jer Agrokoru su prvo blokirali račun pa krenuli u rasparčavanje tvrtke. A ovdje je grabež nastupila bez da je račun blokiran u vremenu prosperiteta što se tiče segmenta kojim se tvrtka bavi. Tko će odgovarati za sve ovo ako se oni koji vode tvrtku unaprijed ograđuju od posljedica koje mogu nastupiti ovakvim načinom dokapitalizacije a debelo su preplaćeni da vode ovu firmu. Pa ček ako vodstvo nije odgovorno za odluke koje donese i nadzorni odbor nije odgovoran čemu onda njihovo postojanje i svrha. Totalna debilana i pravna neusklađenost vlada na ovom tržištu. A nove dionice ne mogu biti preknjižene sve dok se pravni postupak koji je tek pokrenut ne okonča. A kad će se okončati ako ni prvo ročište još nije zakazano. Fuj, fuj fuj!



Tako je! Ovom divljaštvu na burzi treba doći kraj! Inače, što će nam burza uopće?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Hobotnica seže do svih institucija i boli ih pimpilimpi hahhah, kaže hanfa boli ih k..a 🙂

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2299949

Ugl.slažem se gore sa kolega, burza je postala sprdačina, a sve zbog ovakvih poput agrokora i dalekovoda i njima sličnih..

Tu bi trebale sve institucije reagirati, jer ovakvih prevara i otimanja nema nigdje! otet ljudima 99% vlasništva i ogradit se da nitko za ništa neodgovara , ma jel !! a bonuse i nagrade se djele, koriste vozila u privatne svrhe, putuje se na račun malih dioničara i žderači !

Sve ovo što su izveli vodi tome da će prebaciti sve na d.o.o. možete, ali tek kad vratite oteto!! puj

Ovima je presjela žderačina i lopovluk 🙂 🙂 samo bi ja njih sve da čiste ulice, odnosno da RADE u Uljaniku ĐABE!  a ne što žderače po zatvoru

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2300913

Kakva gomila pravnih besmislica se ovdje nakupila dok sam bio na moru 🙂

Dakle da razjasnimo – tužba malih dioničara nažalost ipak nije razlog zašto dokap stoji u zraku.

Osim toga uprava može sazvati novu GS i donijeti samo jednu odluku dnevnog reda o potvrđivanju svih odluka prethodne skupštine i ćao đaci, dokap ide dalje.

Nažalost” a kažem – NAŽALOST – Zakon o trgovackin drustvima je tako pisan kod nas , tko ga je kako i u kojem stanju pisao , dal’ trijezan ili ipak pijan to je sad drugi par rukava

No , da se njima doista žuri sa upisom i izdavanjem Novih dionica davno bi sazvali izvanrednu glavnu Skupštinu.

Ili im onaj pravnik Supermario pojma nema o pravu.

Što je isto moguće , jer iskustva pokazuju da šminkeri često omanu kada na stol dođe ozbiljan posao.

Posebno kada političari izmaknu stolac 😉

Čuo sam da Končar odustaje od Dalekovoda,  bit će da riba jako trula i previše smrdi…..

Ma mislim da si krivo čuo.

A vidi navlakuše od samo par mjeseci unatrag, da bi na kraju uzeli 99% vlasništva ljudima!! I gdje su pare?

Slijedi Dalekovod s prošlogodišnjih 1,03 milijarde kuna prometa (+5,99 posto) i 5,8 milijuna kuna zarade. Prošla godina za tu kompaniju bila je period oporavka nakon što je u 2018. zabilježen gubitak od 233 milijuna kuna. Uprava je taj veliki minus objasnila uobičajenim ‘cikličkim trendovima industrije’, a kao ključni razlog navela je odgodu tendera planiranih za 2018. godinu.

Dalekovod d.d. najveća je tvrtka unutar Dalekovod grupe, koju čini 16 povezanih tvrtki. Glavnina prihoda dolazi od izgradnje dalekovoda u inozemstvu (uglavnom tržište Skandinavije) i domaćih projekata izgradnje željezničke infrastrukture. U prošloj godini Dalekovod grupa imala je 1,3 milijarde kuna prihoda itd..

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/pogledajte-tko-vedri-i-oblaci-u-sektoru-koji-korona-nije-ni-takla-ovo-je-deset-najvecih-hrvatskih-gradevinara-foto-20200930

Utvrđuje se da društvo DALEKOVOD d.d., Zagreb, Marijana Čavića 4, OIB: 47911242222, nije  objavilo povlaštene informacije da je zaprimilo iskaze interesa za sudjelovanjem u financijskom  restrukturiranju i da je odlučilo voditi pregovore u vezi s financijskim restrukturiranjem s jednim od ponuditelja koji su iskazali interese za sudjelovanjem u financijskom restrukturiranju, a u kojem bi postupku sudjelovao najveći vjerovnik društva DALEKOVOD d.d., Marijana Čavića 4, OIB: 47911242222, čime je postupilo protivno odredbama članka 17. stavka 1. podstavaka 1. i 2. Uredbe (EU) br. 596/2014 Europskog parlamenta i Vijeća od 16. travnja 2014. o zlouporabi tržišta (Uredba o zlouporabi tržišta) te stavljanju izvan snage Direktive 2003/6/EZ Europskog parlamenta i Vijeća i direktiva Komisije 2003/124/EZ, 2003/125/EZ i 2004/72/EZ.

 

https://www.hanfa.hr/media/6204/dalekovod-dd.pdf

svi smo mi Crobex

👍🏻 tako

Bravo HANFA,ali gdje su sankcije “osim javnog upozorenja”???

I poslovni objavio

Hanfa pokreće prekršajni postupak protiv Dalekovoda

kada hanfa sve pokrene i eventualno jednog dana sve zavrsi nece vise biti ni dalekovoda, ni dionice na burzi ni nase love.

New Report

Close