DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.03.2024. u 06:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
36.449
15,146
2,38
2,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Samo da se dobavljači oglase i izvođači koji su prije 6-7 godina za 100. kn duga dobili 1.dionicu, pa neka su ih dobili 50 000 dionica, to je sada 500 dionica.. zemljo otvori se!

Mali dioničari krenuli u sudsko rušenje skupštine Dalekovoda

Kao pogriješilu su 🙂

Nadam se da neće i sa dlkv pogriješiti 🙂

https://lider.media/poslovna-scena/hrvatska/nova-presuda-trgovacki-sud-u-zagrebu-je-pogrijesio-slijede-masovne-tuzbe-protiv-agrokorovih-tvrtki-129962

evo cijene na 64,xx kuna..tržište nije uvijek brzo, ali u konačnici sve dođe na realne razine. Ne čeka uzalud na 10 kn onaj sa 100.000 komada (milijun kuna)

Jel zna netko kolika je tržišna kapitalizacija Dalekovoda na 66 kn?

Oko 16,5 mio kn.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Zna netko gdje ode ovaj ostatak od dijeljenja sa 100 pri spajanju dionica? Jel ćemo za to dobiti kakvu naknadu i po kojoj cijeni? Nisam nikad prije to doživio na zse, a ne vidim da mi je išta uplaćeno… Kako službeno ide to pravilo?

Obavijest veli:

“Dioničarima kojima nakon obračuna prava na računima vrijednosnih papira neće biti upisan

cijeli broj dionica, pripadajući broj dionica će se zaokružiti na prvi manji cijeli broj dionica, dok

će u odnosu na dijelove postojećih dionica, koji preostanu nakon spajanja biti zasnovano suvlasništvo na novim dionicama razmjerno dijelovima postojećih dionica pojedinog dioničara.”

Što sad jedna dionica ima više suvlasnika?

Lampa

maznuli su nam ionako sve, tako da tih par dionica ili par kuna koje bi ti eventualno uplatili na racun vise nemaju veze. Cim prije se pomiris da su ti spalili novce kao i svima nama bit ce ti bolje. Zdravlje je na 1 mjestu!!!

@Lampa

Ovdje su sve te dionice.

Sad si suvlasnik u Top 10

4. SKDD D.D (64406809162) 2.139 0,87 Račun povjerenika

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Oteli i oduzeli 99% vlasništva uz ucjenu da keširamo 10 milijuna kuna u 5. dana..pogodovali velikim igračima, sebi trpali nagrade i putovanja, bonusi itd..

Ništa malim dioničarima nije ponuđeno već oteto, van puno zakona, među kojima i zakonu o trgovačkim društvima..kršenje ljudskih prava, poveljama itd.. itd..

Prijeti stečaj ? nema se za otplatu rata, dugova, da li su sebi glavonje smanjili plaće i ostale bonuse i jedan mjesec ? jesu k… labudovu, a na malima mislili zaraditi sve što su poždrli i pokupili..

Sve to stoji u zakonu o trgovačkim društvima, sve su zakone prekršili!

Zlatek, 26.08.2021. u 13:33

@lampa

Ovdje su sve te dionice.

Sad si suvlasnik u Top 10

4. SKDD D.D (64406809162) 2.139 0,87 Račun povjerenika

 

Neke stvari nebreš platiti novcem. Al to nije 4. mjesto u top-10. ;-P

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Zlatek, 26.08.2021. u 13:33

@lampa

Ovdje su sve te dionice.

Sad si suvlasnik u Top 10

4. SKDD D.D (64406809162) 2.139 0,87 Račun povjerenika

Zanimljiva fora, 0.87% vlasništva je paralizirano. Ukupno to i nije tako malo.

Ali glavno pitanje: kako ovo zapisati u prijavi poreza? Kako prodati ovo suvlasništvo?

Meni ovo izgleda komplicirano.

ledsamurai, 25.08.2021. u 15:19

Jel zna netko kolika je tržišna kapitalizacija Dalekovoda na 66 kn?

to će imati smisla računati tek kad se nove dionice proknjiže u skdd

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close