DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.03.2024. u 12:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
21.559
8,944
2,38
2,42
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Još je samo pitanje koliko su para stavili u đep zbog povlaštenih informacijama 🙂 😉 i tko točno koliko, ovo je samo vrh sante 🙂

kolega bently potpuno ste u pravu jer u hrvatskoj je pravosuđe gore nego u bangladešu zato i jest problem koji traje več 28 god i bože daj da se vidi kraj

Kako su ono napisali u objavi 🙂 da uprava i nadzorni odbor nisu odgovorni za nastalu štetu hahahaa po kojem to zakonu oni nisu odgovorni za naneseno  🙂

Krenulo je od Đakovštine, preko desetaka drugih pa Agrokor a ni Dalekovod nije zadnja prevara malih dioničara i naših penzija u fondovima.  Zato sam promijenio strategiju ulaganja samo u sigurne firme kojima se ne može dogoditi ovakvo plj…e i sve po zakonu ili bez zakona sa opomenom da više ni slučajno ne ostrižu ovce do gole kože.

desnokrilo, 10.09.2021. u 13:50

kolega bently potpuno ste u pravu jer u hrvatskoj je pravosuđe gore nego u bangladešu zato i jest problem koji traje več 28 god i bože daj da se vidi kraj

A  Vi ste expert za pravosude?Poznavaoc pravnog sustava i pravnih tekovina Bangladesa!!!

Mogu se sloziti da je pravosude u mnogim segmentima lose,ponajvise zbog negativnih selekcija sudaca i u proslom i ovom sistemu,ali shvatite da smo u EU i da se ipak ne mogu usporedivati sustavi koji su toliko razliciti i gotovo neuporedivi.

Nego, jel se zna kad će Andrija Jarak pred vile i vikendice 😂😂

Jedan od značajnih iskoraka u ovoj godini dokapitalizacija je Dalekovoda u konzorciju s tvrtkom Construction Line. Kakvi su planovi s Dalekovodom, gdje vidite potencijalne sinergijske učinke?


S obzirom na proces koji je još uvijek u tijeku, mogu reći da je Končar jasno iskazao interes za sudjelovanjem u dokapitalizaciji Dalekovoda i da je u kontekstu iskazivanja tog interesa zatražio od Agencije za zaštitu tržišnog natjecanja mišljenje o dopuštenoj koncentraciji. Na koji način će sam proces završiti i u kojem smjeru će to dalje ići, ja bih ipak prepustio vremenu pred nama. Ali u svakom slučaju postoji jasan interes Končara za taj segment poslovanja u smislu budućeg razvoja, obnove i modernizacije elektroenergetske infrastrukture, a prije svega prijenosne i distributivne mreže, jer današnji potencijali vrlo vjerojatno nisu dostatni za ono što će sutra biti potrebno uključivanjem novih izvora energije


https://www.tportal.hr/biznis/clanak/foto-video-prvi-covjek-koncara-otkrio-nam-je-kako-su-usred-pandemije-ostvarili-rekordne-rezultate-i-koji-su-im-planovi-ubrzana-digitalizacija-i-akvizicije-dio-su-nase-nove-strategije-foto-20210918

Novinar ga je zaboravio pitati kako su to dokapitalizirali Dalekovod bez stavljanja tako velike akvizicije na dnevni red vlastite skupštine.

Malo ih je prehitilo na jugo-socijalizam opet, čak i neki light komunizam.

Ne bi bilo to tako zabavno, da nije riječ o kadru stranke koja je slovila za najgorljivijeg neprijatelja svega što je u “Jugo” stilu

Al’ dobro, ne možemo biti tako navini pa od političara očekivati dosljednost.

 

 

 

Šta se dešava sa Dalekovod om?

Od ove teme je i Bog digao ruke, samo čekam da iz Konćara nazovu i vele “gasi to brate”

ili “motaj vodove, idemo!”

Postovani svi,

molim iskrenu pomoć od korektnog forumaša.

Naime, treba mi dobar odvjetnik iz Osijeka ili Zagreba koji bi u moje ime podnio tužbu protiv Uprave DLKV glede sramotnog dokapa i pljacke 100 za 1 dionicu. Nisam podigao tužbu do sada ali mislim da je krajnje vrijeme. Molim za pomoc ili savjet jer su neki mali dioničari to već zasigurno odradili jos ljetos.

lp

Haloo…ima li i jedan korektan savjet ili su svi digli ruke….

Moliom obican savjet oko odvjetnika,

lp

Mia, 01.11.2021. u 09:34

Haloo…ima li i jedan korektan savjet ili su svi digli ruke….

Moliom obican savjet oko odvjetnika,

lp

Naprotiv, već su tužbe dignute i kao što vidiš, dokap još nije proveden.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Zlatek, 01.11.2021. u 17:27

 





Mia, 01.11.2021. u 09:34



 

Haloo…ima li i jedan korektan savjet ili su svi digli ruke….

Moliom obican savjet oko odvjetnika,

lp

 



 

Naprotiv, već su tužbe dignute i kao što vidiš, dokap još nije proveden.

Da ali bih htio i ja podici tužbu no treba mi odvjetnik koji je već upućen u meritum stvari.Ovaj moj u Osijeku mi se ne čini da poznaje problematiku.Zato molim pomoć oko izbora adekvatnog odvjetnika.Bez javne promocije ili ikakvih primisli drugih.

lp

 

Ovako. Kupio 300 dlkv po 6 kn početkom ove godine. Uzeli mi kod spajanja 297 kom. Broker Pbz-a mi je kraj stavke napisao da to nije oporezivo, dakle ne prizna mi se kod gubit. No lani mi je rekao da ja uopće njegovo ne moram davati na poreznu. Što je sad ispravno?

New Report

Close