DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
3.808
1,594
2,38
2,42
-0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

jeff, 26.07.2021. u 13:11

meni ovo sve paše, nas par predali zajedničku upisnicu u prvom krugu pa kako bude 😉

 

E a sad pitanje za tebe iz kolegija Trzista kapitala na hrvatski nacin 101.

 

Hoce li Uprava smanjiti upisnice ulagateljima iz prvog kruga koji nude zivu lovu ili ce smanjiti upisnicu Naprednim rjesenjima koji imaju 20 tisuca temeljnog kapitala?

a budemo vidjeli uopće koliko nas je, i ovi iz tih rješenja navodno nude 310miliona žive love,  što znači da je još 140+  upisano, tko i koliko se još ne zna ali uvijek netko u tim stvarima otpadne

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/COI-DLKV-58c8ea126842a8959169c6bdd094984f.pdf

Otimačina za nove po 10 lipa po sadašnjoj cijeni.

jeff, 26.07.2021. u 13:55

a budemo vidjeli uopće koliko nas je, i ovi iz tih rješenja navodno nude 310miliona žive love,  što znači da je još 140+  upisano, tko i koliko se još ne zna ali uvijek netko u tim stvarima otpadne

 

Ne znam ni ja, ali pise da uplata dionica iz prvog kruga ide u 3 dana, a iz drugog u 6 mjeseci… lova ionako ide dalje za otplatu duga Construction lineu.

znači danas kreće trgovanje novim dionicama nominale 10 kn pa baš da vidimo hoće li cijena par kuna gore ili dolje od tih 10 kuna?

Tko će im dati 80 kn po dionici više 🙂 prevarantima 🙂 pa će opet za dvije godine nešto izmisliti hahahaa.. gledam ovih svojih 100 dionica i plaće mi se 🙂

Izgleda nema interesa za trgovanje s konvertiranim dionicama.

Trebat će sačekati da nove dionice iz dokapa po 10 kn dođu na burzu da se pokrene trgovanje, no s ovako narušenim povjerenjem ošišanih dioničara ne znam tko će više ulagati u ovu dionicu??! 😕

Ignore: KressoM, delux

Ma ne dam lipe više u tu korupciju, nadam se da će mediji pročešljat malo stanje uskoro i da će biti Remetinca 🙂 znači uzeli su nam 99% uloženog novca, a firma nije ni pred stečajem ( ako se može TO zvati firma)  Sramota, pa lipu ne bi dao više u njih! za mene, a i većinu su ende !

Zvao tko brokere? Sigurno se nalogi na prodaju ne mogu stavljati

Od početka obmanjivane javnosti, laži, prevare , ppd je tvrdio da nema namjeru ulaziti u dalekovod, jel ušao na kraju preko novo otvorene firme ? je! bez da se nas dioničare informiralo o bilo čemu! sve su odradili u vrlo kratkom roku kako se mali ne bi posložili i institucije odrađivale svoj posao, no bumo vidjeli još 🙂 gotovo je tek kad je gotovo…

avax10, 27.07.2021. u 09:43

Izgleda nema interesa za trgovanje s konvertiranim dionicama.

Trebat će sačekati da nove dionice iz dokapa po 10 kn dođu na burzu da se pokrene trgovanje, no s ovako narušenim povjerenjem ošišanih dioničara ne znam tko će više ulagati u ovu dionicu??! 😕

nakon (ponovne) prevare malih dioničara, ispada da je financijsko samoubojstvo ulagati u dionicu dlkv jer je to kao da im daš dozvolu da te (opet) legalno opelješe

ipak neki koji se nisu (još) opekli sovo dionicom sačekat će da na burzu dođu nove dionice po 10 kn i oko te  cijene bi se moglo kretati trgovanje..dok i njih ne opelješe po istom modelu

upravo izracunao da bi cijena dionice trebala doci na 2600 kn kako bih povratio svoj ulog koji su mi ukrali. To nije uradio ni Bitcoin tako da ni ostali ne trebate ocekivati bilo sto od love slijedecih 10 godina, naravno ako prije firma ne ode u stecaj!!!

Čuj ovo 🙂 nalog na 11 kom po 150kn haahaha pa kom će to prodat hahaha jao zemljo otvori se hahaha

Ne kužim samo kako je mogao staviti nalog.

A lova se izvlači na sve strane 🙂

Tehno-elektro zbog rata s Dalekovodom žalio se na natječaj iako je dobio posao od 70 mil. kn

New Report

Close