DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.03.2024. u 08:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
36.449
15,146
2,38
2,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

avax10, 23.07.2021. u 10:35

Šišanje na najjače, oderaše male do daske

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/COI-DLKV-bdccf54142b56f47303dd0b9780c3899.pdf

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/COI-DLKV-38bc4b4cc6c3b1c110b2ae8c846d5118.pdf

i meni je žao malih dioničara al mi ni malo nije žao špekulanata koji kupuju u ovom padu dionice i misle kao lešinari zaraditi na njihovoj nevolji

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Obavijesti


23.7.2021.

Radi provođenja DLKV korporativne akcije spajanja (100 dionica u 1 novu), Zagrebačka burza će 26.07.2021 u 16:15 povući sve naloge za DLKV. Od 27.07.2021. trguje se s novim dionicama DLKV. Klijenti mogu zadavati naloge 27.07.2021. iza 9 sati.

Ignore: KressoM, delux

Končar namjerava upisati 31 milijun novih redovnih dionica i uložiti 310 milijuna kuna. Blago njima!

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/KOEI/COI-KOEI-ef432152d558e9e7b0639e4d0c3387c5.pdf

 

O pa tu je osnovana i nova firma i sve se to dešava iza 16h 🙂 top i vrh

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/38833

Ko’ bi reko, ipak je ekipa iz grada na kraju odradila male dioničare… Svi su čekali da se pojavi neki šuć-muć fond s Bermuda u 1.krugu , a ono samo Končar i taj dosadni malteški sokol sa šmekom Foretnovice..

Znači stara priča već viđena na Agrokoru, čak ni ovi iz Uprave nisu na kraju “krivi” , vjerojatno su ih pritisli fino plaćenim položajem, uskoro će i pokoja smjena kako to biva

Ajde mili moji dioničari,  barem ne možete reći da su vas Srbi i Beograd opelješili kao uvijek.

Ovaj put vas je odradio narod naš, krv bratska, mještanin mještanina svoga

I čiča miča, gotova je i ta priča.

Iako, Džon Vejn bi još dodao i to, ako gospon admin propusti, da je tragična sudbina malih dioničara Dlkv u spajanju velikih strateških igrača s primjesom malteške južine vrlo slična kolateralnoj žrtvi koju će snositi Ukrajinski narod u hibridnom ratu Jenkija i Kremlja i energetskom spajanju Njemačke i Rusije

Koji se čitavim svojim tijekom, mora se priznati čak i u najboljim novinama, poklapao sa tijekom pandemijice..

I eto, taman kako su se velike sile dogovorile i uredile da Tok dvojka ide dalje na gore sjeverno od Krakowa, tako se i ovaj naš dvojac kormilara šta igraju Good cop – Bad cop od početka mandata počeli natjecati koji če prije objaviti kraj pandemijice za jesen.

E moji dioničari, oženili su vas svjetski a nisu bolan ni žuti vragovi ni dežurni komunisti

Naši su to.

Samo naši 🙂

Bome, jedno se mora priznat , to se zove dokap!

Na balkanski način, kad te netko idući put na cesti bude zaj…

samo ga pitaj

“Je li, hoš ti da je tebe dokapitaliziram kao Končar Dalekovod?”

 

Hm 🙂 jel ovo Admin sada neće pustitu postove od kolegi do ponedjeljka 16:01h 🙂 jao jao

pon 26 07 – 1000 dionica nabavljenih po 0,7 kn. trž vrij 700 kn

 

uto 27 07 – 10 dionica. trž vrijednost 130 do 200kn- 13-20 kn po dionici

 

gubitak 70 do 80 posto

 

jesam li ja lud ili što. ovo je čisto ludilo tko je odlučio da ima dlkv na ovaj način

 

 

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Sad, pitanje je tko će prodat ispod 10 kn u utorak 🙂 ja svojih 100kom nakon ovog otimanja 100:1  ispod 480 kn ne prodajem, jedino tako mogu vratiti uloženo 🙂

forumas., 19.07.2021. u 09:57

 

Je li moguće da ovih 50 mil. koje trebaju dobiti ipak nešto promijeni oko ovog smanjenja kapitala, to bi moglo dovesti u pitanje odluke sa skupštine, jer sad će kapital biti preko 2 kn po dionici (staroj odnosno ovoj trenutnoj)

To bi promijenilo svu priču ovdje.

 


kolega pomoglo bi tih 50 mio jako puno, no problem je što će mali dioničari ovdje biti davno istisnuti squeeze-outom dok dojde pravomocna presuda tog kejsa!

Imamo novog u top 5. hm, kakve su to računice 🤔 tko su ti likovi na 4 i 5 mjestu zna netko ?

mene samo zanima hoće li ovi pametnjakovići koji sada drže kupovne naloge na 0,6 i 0,7 kn, iste staviti i sutra na ekvivalent cijene od 60-70 kn???? 🤪

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nema nikakvog smisla novu dionicu Dlkv kupovati iznad 10 kuna jer slijedi dokapitalizacija po nominali.

Kakvih 60-70 kuna?

Ljudi i danas kupuju dionicu po 0.70 kn, sto je nakon poništenja(sutra?) 99/100 dionica cijena od 70 kn po novoj “pročićenoj” dionici. Neka svatko procijeni da li to toliko vrijedi?!

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

investimir, 25.07.2021. u 13:21

pon 26 07 – 1000 dionica nabavljenih po 0,7 kn. trž vrij 700 kn

 

uto 27 07 – 10 dionica. trž vrijednost 130 do 200kn- 13-20 kn po dionici

 

gubitak 70 do 80 posto

 

jesam li ja lud ili što. ovo je čisto ludilo tko je odlučio da ima dlkv na ovaj način

 

 


 

Ovi racunaju na cijenu u squeez outu od 1,77 kuna, ali tesko mi je zamisliti da ce Napredna energetska rjesenja samo tako odbaciti 100 milja od OMFova, ako se nude. U tom slucaju moraju ostati na ZSE.

meni ovo sve paše, nas par predali zajedničku upisnicu u prvom krugu pa kako bude 😉

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

New Report

Close