DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 22:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,42
4.266
1,760
2,40
2,44
2,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Upravo tako!

Za određeno vrijeme i bit će upravo tako

Situacija je iznimno slozena i teska ,ali nadam se da ce ova tvrtka prezivjeti.

kapital se topi

Bv 2,11

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Ljudi moji, izvješće je takvo jer se DLKV priprema za prodaju. Kupci tako traže. I poziv za iskazivanje interesa je za to namijenjen. Kroz pola godine imamo novog vlasnika..

Također njih muči obrtni kapital, a kada dođe novi vlasnik s punim džepovima bit će ovo tip top firma

a kakvi će biti dioničari? isto tip top? a mogućih rješenja bezbroj!

Nesto mi je tu čudno u ovoj priči. Dionicar sam vec dugo tamo od 2016. Jos dan danas nisam nista zaradio od kad se dokapitalizirao Dalekovod. Oni trebaju jos jednu dokapitalizaciju jer ovako nemogu dalje. Nesto se treba ozbiljno mijenjati. Mozda ce opet nas male smanjenjem kapitala maknuti i onda opet dokapitalizirati. Nevidim nacin drugi na koji ce iduci vlasnik spržiti svoje pare u dugove a ja i ostali koji su davali svoj novac vise necemo naivno ulaziti. Nadam se pozitivnom raspletu.

Iz izvješća je naglašeno da se posluje u otežanim uvjetima i smanjene likvidnosti. Ali nekako je ispod radara prošlo da je Dalekovod u 2020 ostvario 10% više prihoda te citiram “Gubitak društva se sastoji od dobiti iz redovnog poslovanja u iznosu od 38 milijuna kuna te gubitka iz prekinutog polsovanja u iznosu od 48,5 mil. kuna”, što znači da nije bilo prodaje segmenta cinčanja koji je i onako samo donosio gubitak, DLK bi imao dobit od 38 mil.kuna. Zanimljiva je i stavka o stanju na računu  64 mil. kn.

Da izvjestaj u *.exl formatu je odlican…ali kad citas *.pdf jeza te hvata…srocen je tako da se naglasavaju i 100 put ponavljaju iskljucivo problematicne stvari a dobre presucuju i sturo obraduju…kao da je neprijatelj pisao *.pdf format…a mozda i je…

Rastimo zajedno...

Parica, 28.02.2021. u 15:25

Da izvjestaj u *.exl formatu je odlican…ali kad citas *.pdf jeza te hvata…srocen je tako da se naglasavaju i 100 put ponavljaju iskljucivo problematicne stvari a dobre presucuju i sturo obraduju…kao da je neprijatelj pisao *.pdf format…a mozda i je…

Pa valjda oni najbolje znaju kakvo je stvarno stanje i ako ponavljaju cesto “problematicne stavke”,valjda je stanje sve, samo ne dobro,zar ne?

Pa budući da rade sa sve većim plusom, a refinanciranje je vjerojatno već dogovoreno, mislim da bi stanje vrlo brzo moglo postati vrlo, vrlo dobro.

Još sitno…

forumas., 28.02.2021. u 18:22

Pa budući da rade sa sve većim plusom, a refinanciranje je vjerojatno već dogovoreno, mislim da bi stanje vrlo brzo moglo postati vrlo, vrlo dobro.

Još sitno…

Moze eventualno postati bolje za vecinske vlasnike,a losije za dionicare.

bisakovi, 28.02.2021. u 17:16

 





Parica, 28.02.2021. u 15:25



 

Da izvjestaj u *.exl formatu je odlican…ali kad citas *.pdf jeza te hvata…srocen je tako da se naglasavaju i 100 put ponavljaju iskljucivo problematicne stvari a dobre presucuju i sturo obraduju…kao da je neprijatelj pisao *.pdf format…a mozda i je…

 



 

Pa valjda oni najbolje znaju kakvo je stvarno stanje i ako ponavljaju cesto “problematicne stavke”,valjda je stanje sve, samo ne dobro,zar ne?

Ne znam ja nista…ali nikad nisam citao tmurnije izvjesce…firme koje imaju puno vece probleme, losije bilance i nikakve prihode se iz godine u godinu “busaju u prsa” o preokretu…jedino DLKV “kao realno” pise…i to od ovog kvartala kad je poceo postupak prodaje…mislim da to nije zbog brige za dionicare i objektivnosti vec su tu druge igrice u igri…IMHO

Rastimo zajedno...

Izgleda da nema prevelike želje za prodajom na ovim razinama, firma jedan od naših najjačih izvoznika vrijedi 25 milijuna eura, smiješno.

xato, 01.03.2021. u 12:38

Izgleda da nema prevelike želje za prodajom na ovim razinama

 

kao niti za kupnjom

ali kad se dionicom ne trguje kad je pozitivan sentiment na burzi, onda će se trgovati kada bude negativan, a onda se zna kamo će cijena dionice 👎

 

New Report

Close