DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 04:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,34
13.644
5,827
2,34
2,40
2,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

uf…izgleda da idemo danas ispod 1100…

tenkista:

Dok veliki nadokupe dionicu, samo će nicati članci o ugovorenim poslovima vani u vrijednosti 100, 200, 300 mil Eura.[thumbsup]

Nadam se da će biti tako jer mogli bi nicati i članci kreditu za gradnju poslovnog nebodera (ne baš potrebnog),odustajanjem od dokapitalizacije te mnogim drugim stvarima koje bi ih mogle kočiti u 2008;al da se razumijemo i ja bi volio da se vrati bar 10% gore [sealed]

Pa Dalekovod je odustao od sudjelovanja u gradnji SOTa, a kaj se tiče nebodera i toga da nije potreban mogu reći samo jedno: čista glupost (naravno da je potreban).

You either do it right or you get eliminated!

Ako se ne varam prošle su 3 transakcije po oko 100 komada što si fondovi međusobno prodaju a usput su navukli male i od njih kupili 253 komada. Tko nije za burzu nek proda, što drugo reći. Šišanje na djelu kao i mnogo puta do sada. A Saladin piše priče za dječji vrtić.[lol] [lol] [lol]


a osim toga i na ovim razinama je precijenjen

po pokazateljima da, po budućnosti ne.
Jedino građevinari koji imaju izvoz će se održati, to je valjda jasno, ne?

zakaj onda pratiš temu ako ti je precijenjen?
Idi kup AD plastik; tamo pišeš na sasvim drugi način.
Da se razumijemo imam obje dionice.[angry]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

sve je to lijepo, ali kada nemaš love ko ija da nadokupljujem minus je siguran…dlkv će se vratit ali zasigurno neće preko 1300kn ubrzo što je moj ulaz, jer prateći sve ovo ako ne ulaziš na nižim razinama jedino možeš popušit, svi očekujete čudo ali ne znam kakva vijest bi ga mogla potači na rast od 10 % u ovim vremenima krize…


Saladin: ” a osim toga i na ovim razinama je precijenjen ” po pokazateljima da, po budućnosti ne. Jedino građevinari koji imaju izvoz će se održati, to je valjda jasno, ne? zakaj onda pratiš temu ako ti je precijenjen? Idi kup AD plastik; tamo pišeš na sasvim drugi način. Da se razumijemo imam obje dionice.[angry]

Jedino građevinari koji imaju izvoz će se održati, to je valjda jasno, ne?

slažem se da imaju izvoz ali zarada je mizerija.

po pokazateljima da, po budućnosti ne

puno ljudi je otišlo u penziju koji su znali radit, ovi novi su … ajme, a ako ode i Luka … stari moj , odi pa vidi. .. a ljudi su budućnost.

zakaj onda pratiš temu ako ti je precijenjen?

pratim jer znam o dlkv više nego bilo tko tu.

Idi kup AD plastik; tamo pišeš na sasvim drugi način.

nemam para više , da imam bi

… pozdrav NHF

Cookie Monster

Najgori su ovi navlakači koji kakti nemaju dionicu a jako je prate jer je precijenjena…………koji glumci…………iz aviona se vidi da navlače da im prođe nalog na kupnji…………….ja svoje ne prodajem…………ne na ovoj smiješnoj cijeni[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
A adpl navodno ima pokazatelje…………moš misliti……..pa oni imaju dobit od par lipa po dionici……….. a i mutni su do boli[wink]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

zakaj onda pratiš temu ako ti je precijenjen?

pratim jer znam o dlkv više nego bilo tko tu.

Pa kad znas zasto onda mudro sutis vezano uz aktivnosti koje ce uslijediti za 2-3 mjeseca????? Budi frajer pa reci ljudima o cemu se radi!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


i] pratim jer znam o dlkv više nego bilo tko tu. [

Daj podjeli s rajom. Ja možda mogu dati koji info o EKOM. (vidi 10 naj 2008)
Ah kaj onda vrijedi na našem tržištu?

IGH- bljak
INGRA- meajbe
KOEI – da moglo bi biti – nemam love
VIRO – zicer
ADRS- truju ljude bljak,
AGROKOR – hm, tko to zna
CROS – e to bi moglo, opet nemam para
turizam – preskupi smo- ova godina stagnacija ili pad

A, ja uložio u budućnost , AD, DLKV, DDJH i zicer HT, a vidi gdje smo…

[undecid]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Za one koji zele pratiti razinu certifikata u Stuttgartu…

http://www.rt.boerse-stuttgart.de/pages/search/main.html?searchterm=AT0000A08U41&LANG=en

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


ne kažem da neće rast, ali kad vidim ekipu koja je budućnost dalekovoda sve nade padaju u vodu, također kad vidim koliko zarade od poslova vani tipa, norveška, albanija, kazahstan itd .. neznam oće li bit za gablec …
ovo što kod nas uhvate , super, ali takvih je sve manje …

neznam ali eto , nemojte me pljuvat ali moje mišljenje o dlkv nije najbolje, ali to je samo moje, naravno da nemoram biti u pravu.

a ove što si ti naveo, pa ima tu boljih prilika od dlkv-a … pogotovo za budućnost:)

ja bi kupovao dlkv, krajem 5-og … puno dioničara je orplatilo svoje dionice i sad i još za koji mjesec će to prodavat … tada treba kupovat jer će ziher srušit cijenu … , jedino ako fondovi navale pa sve to maknu u tjedan dana, ali nisu ni oni ludi, oni to znaju…..

Cookie Monster

[thumbsup]

a koi su k uopce ti certifikati..nisam se bash informirao..hvala lijepa

Oznaka Industrija P/E P/BV
DLKV 56,68 5,60

Ulazak na ovim razinama je dosta riskantan. Evo čak i INGRa ima p/e 33, a Bv 2,96 pa pada.[bye]
Da bi bila na INGRinim vrijednostima, DLKV bi trebao biti oko 800kn. Nažalost takvi su fundamenti

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Na HRadiju je bila uprava Dalekovoda. Pričali su o isteku roka za neprodaju dionica koje su dobili radnici 200x godine. Ima li netko informaciju?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close