DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 01:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
3.808
1,594
2,38
2,42
-0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Doći će bolji dani možda već od sutra 🙂

No, kaj naši mediji ništa ne objavljuju 🙂

MEPSO i Dalekovod potpisali ugovor vredan 3,2 miliona evra

Mjesec dana staro. Jadno drukanje.

Aha nisam pratio , ali dobro što vi pratite kolega 🙂 hvala za info..

skriveni na kupnji na 7,02 kn..do sad je kupio preko 10.000 dionica

Evo i ja sam se ušlepao kraj njega. Morao sam nešto kupiti jer nisam imao nikakve dionice a vani zelenilo. Vidjet ćemo ali nemam u planu trejdati.

bitno je trgovati

I ja sam se uslepa u zadnjim minutama danas, ocito nekom se trebale pare. Kad kupiš jeftino drago ti je a kad vidis da dionica stoji nije ti drago. Eto koliko smo prokleti .

 

Dugo nije dlkv obavio neki posao. Ova 3 mil ne računam, to nije ništa. Bilo bi vrijeme. Ipak on ima većinu primanja vani u Skandinaviji a čekaju se veći poslovi u Njemačkoj.

Čudim se kad netko sad kupuje Dlkv, bar ovdje od ekipe sa foruma a o drugim dionicama da ne govorim. Bilo je vremena za kupnju a sad su više manje sve negdje na svom maximumu za ovaj ciklus.

Jedino novi veći posao može je gurat up. Vrijeme će pokazat tko je imao pravo.

Ja mislim da je Dlkv odlicna i podcijenjena firma ali mi jednostavno nemamo ozbiljnih investitora pa ce pravi rast trebati cekati.

lojtra, 05.11.2020. u 17:49

Dugo nije dlkv obavio neki posao. Ova 3 mil ne računam, to nije ništa. Bilo bi vrijeme. Ipak on ima većinu primanja vani u Skandinaviji a čekaju se veći poslovi u Njemačkoj.

 

U skandinaviji ima posla jos 10 godina samo s ovim sta sada rade ,za to nema brige. Info iz prve ruke.

 

Upravo zato se i pokušava zadržati na 7 kn kako bi se što više skupilo prije objave novog većeg posla koja će sigurno sad uslijediti.

Htio sam napisati da Dlkv dugo nije objavio veći posao a ne obavio. A to je firma koja najčešće od svih objavljuje veliki posao. Znači bilo bi vrijeme.

Da li je ovo kupnja postala nestrpljiva?

New Report

Close