DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jao, jao, kakva nervoza i prst na okidacu…vjerujem da su mnoge prethodna dva dana izuli iz cipela i doslovce im oteli dionice.

Alaj ce ovdje biti dima i prasine.

Ponovno ponavljam, tek kad dostigne onu nesretnu brojku od 27,50 kn od kada je pocela padati potpuno suludo i bez razloga, tek tada krece rast i kao takvog ga treba tretirati.

Dakle sve do 27-28 kn je teska manipulacija orkestriranih igraca…ali nekima je nemoguce prosvjetliti ovu sustinsku cinjenicu jer niti jedna dionica nije zatucena tako niskon a bez ijednog valjanog razloga. Dapace!

lp i vidimo se za dvije godine na 3 znamenke!

ne nasjedajte na  razne dezimformacije puno puta viđene pamet u glavu  zna se

Mia, 10.09.2020. u 11:26

jao, jao, kakva nervoza i prst na okidacu…vjerujem da su mnoge prethodna dva dana izuli iz cipela i doslovce im oteli dionice.

Alaj ce ovdje biti dima i prasine.

Ponovno ponavljam, tek kad dostigne onu nesretnu brojku od 27,50 kn od kada je pocela padati potpuno suludo i bez razloga, tek tada krece rast i kao takvog ga treba tretirati.

Dakle sve do 27-28 kn je teska manipulacija orkestriranih igraca…ali nekima je nemoguce prosvjetliti ovu sustinsku cinjenicu jer niti jedna dionica nije zatucena tako niskon a bez ijednog valjanog razloga. Dapace!

lp i vidimo se za dvije godine na 3 znamenke!

Definitvno se slazem. Nema smisla da je dionica ovako obezvrijedena. Firma s tolikim potencijalom. 30tak kuna ce bit vrlo brzo, kraj treceg kvartala vec ce ic prema 20.

Više izgleda kao da je neki institucionalni ulagač omogućio izlaz nekome iznad 7 kn.

Jer prodaja ispod 7 je bila nesmiljena zadnjih dana.

Svaka čast onom tko je jučer prodao po 6,4 kn.

E prijatelju, 2007 g se cijena cijeli dan kretala oko 1600 kn i onda je na kraju dana netko prodao po 1400 kn. I svi smo mu se smijali a dionica pala na 3 kn. Tako da ništa ti još neznaš.

A sad je neminovna korekcija na 5,5 kn.

Lp

ovdje mi se dobro ćini da netko od velikih znalaca i strateg kupuje puno a cjena ne ide u visine tako da čeka da što više  skupi uz povoljniju cjenu

Baš se ne bi reklo da je tako, dok je bilo ispod 7 slabo se kupovalo, tj.bid je bio prazan, a onda je odjednom namjerno lupano po asku što je dizalo cijenu.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sto-to-znaju-ljetni-burzovni-obozavatelji-dalekovoda-15017054

Objavljeno: 03. rujan 2020. 23:09






Utoliko, možda u igri nije PPD, no moguće je da netko posljednjih pola godine uz značajne diskonte otkupljuje dug Dalekovoda s namjerom da ga – ako ga kompanija ne uspije servisirati – pretvori u vlasnički udjel. U tom procesu ključan detalj bi bila vrijednost dionice po kojoj bi se dug pretvarao u vlasništvo, a pri čemu bi – opet – važan pokazatelj bila prosječna cijena trgovanja tom dionicom na burzi. Treba li onda porast tržišne kapitalizacije Dalekovoda tumačiti kao početak borbe za vlasništvo u tvrtki? Teško je dati decidiran odgovor, no dođu li kreditori u situaciju da svoja potraživanja pretvore u equity, oni koji su zadnjih mjeseci uložili u kompaniju bit će suočeni s trenutačnim otpisom znatnog dijela svog ulaganja. Logično. U krizi su, ipak, od moguće zarade znatno izvjesniji – gubici.

 

Moguće je da netko zadnjih pola godine uz značajne diskonte otkupljuje dug Dalekovoda s namjerom da ga – ako ga kompanija ne uspije servisirati – pretvori u vlasnički udjel

Dionica je napravila  korekciju i mislim da je sljedeca prepreka 10kn!Posebno me veseli veliki prometi,…

spalato33, 10.09.2020. u 20:50

Dionica je napravila  korekciju i mislim da je sljedeca prepreka 10kn!Posebno me veseli veliki prometi,…

Jučerašnji promet daje optimizam da se stvarno radi o korekciji i da idemo gore. Jedino što ja mislim da je sljedeća prepreka ipak cca 8,30 – 8,40 kn. Ako to probijemo, bit će veselja.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

xato, 10.09.2020. u 14:13

Svaka čast onom tko je jučer prodao po 6,4 kn.

ja sam prodao 2000 kom po 6,4 ali ne trebate mi čestitat jer sam se toliko nakrcao u travnju i svibnju da već sam sebi čestitam….sretno na korekciji No.2

megusta, 11.09.2020. u 08:23

 





xato, 10.09.2020. u 14:13



 

Svaka čast onom tko je jučer prodao po 6,4 kn.

 



 

ja sam prodao 2000 kom po 6,4 ali ne trebate mi čestitat jer sam se toliko nakrcao u travnju i svibnju da već sam sebi čestitam….sretno na korekciji No.2

ah da kolega, znaci vi ste onaj koji su uredno krca na dnu pa onda prodaje na vrhu…..ne vjerujem da ste iskrcali samo 2000 kom….kupit cete Vi od nas, koji imaju vremena,   opet ali na 136,4..

lp

gospodo ovdje ne treba velika filozofija onom tko nešto zna o firmi i poslovanju netko zna i šuti ali mislim ozbiljnim investitorima je jasno kao dan ulazi evropski kapital koji će nas pokupit vrlo brzo jer neznamo što imamo pozz

Mia, 11.09.2020. u 11:11

 





megusta, 11.09.2020. u 08:23



 

 





xato, 10.09.2020. u 14:13



 

 

Svaka čast onom tko je jučer prodao po 6,4 kn.

 

 



 

ja sam prodao 2000 kom po 6,4 ali ne trebate mi čestitat jer sam se toliko nakrcao u travnju i svibnju da već sam sebi čestitam….sretno na korekciji No.2

 



 

ah da kolega, znaci vi ste onaj koji su uredno krca na dnu pa onda prodaje na vrhu…..ne vjerujem da ste iskrcali samo 2000 kom….kupit cete Vi od nas, koji imaju vremena,   opet ali na 136,4..

lp

Jedini ko ovdje planira prodaju na vrhu ste Vi kolegice jer vasi targeti su postavljeni jako visoko i nadam se da necete tada ismijavati nas koji smo prodali jeftinije. Naravno da mi je cilj kupiti sto jeftinije zato sam i preuzeo veliki rizik. Bilo bi mi zadovoljstvo kupovati od Vas u budućnosti na 136,40 ali samo ekvivalent današnjih 5000 kom koji mi sluze za trejd jer nisam tip osobe koja moze kupiti i držati predosadno je, a ostatak prodajem ili po 106,40 ili 6,4.

Lp

New Report

Close