DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet izgleda navlačenje naivaca, pa onda žestoko lupanje po asku.

Prošli put je dignuto do 7,50, sada možda potegne i preko 8.

AZ profit prodao min 100 000 komada, odatle dodatni pritisak na prodaju.

Nek prodaju , vjerujem da ima razloga zašto prodaju, ali sigurno jedan od razloga nije da Dalekovod ne stoji dobro..

Samo dokup na ovim smiješnim cijenama. 3 kvartal ce bit najbolji do sad. Zivili mi.

Razlog rasta dionice je taj što neće biti dividende. Sam ja dobro shvatio?

lojtra, 28.09.2020. u 10:24

Razlog rasta dionice je taj što neće biti dividende. Sam ja dobro shvatio?

Niste kolega dobro shvatili,

Prvo, ovo nije rast nego li tek nekakvo trgovanje na ZSE ALI ce rasta biti jer ovo je mizerija od cijene.Zato mora rasti prema 30 kn odakle je padala a bez valjanog razloga.

lp

119 000 komada na kupnji iznad 7 kuna.

Nitko ne komentira udaranje po asku

 

Sutra bude po bidu.

Cekam ih kolega Lojtra, jos imam casha 🙂

Dakle kolegice?

Zagrebački Dalekovod kao najveći izvoznik u sektoru graditeljstva, rastom od 6% u 2019., premašivši milijardu ukupnog prihoda, vratio se u klub ‘milijardera’. Tijekom 2019. i početkom 2020. zabilježili su dinamiku ugovaranja i nuđenja vezano uz projektne aktivnosti, a matična kompanija sudjelovala je na više od 60 tendera te je slična aktivnost i ostalih članica Grupe. Uz tradicionalno primarna tržišta Skandinavije, regije, Srednje i Istočne Europe te domaćeg tržišta planiraju pozicioniranje i na njemačkom tržištu. Dalekovod Grupa koja zasad u Njemačkoj nije bila prisutna uspješno se pretkvalificirala kod najvećeg njemačkog operatera prijenosnog sustava.

 

www.vecernji.hr/biznis/nastavak-dominacije-gradevinskog-trolista-1434890

Do izvješća bi cijena trebalo rasti. Ali prvo riješiti otpor na 7,70.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

magla se podize, ostaju samo pobjednici?!

Otpor probijen.

New Report

Close