DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.04.2024. u 23:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
2.549
1,059
2,40
2,42
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Lojtra, da mozda si u pravu

 

hrvalin, 12.03.2020. u 08:07

@coffey

jeftino za kupiti će biti na 1-2 kn

sada na 4 kn je u ovim okolnostima raspada gloablne ekonomije zbog pandemije te uz PSN za vratom – DLKV preskup!

 

coffey, 03.04.2020. u 09:18

hrvalin, cini mi se da je ovdje mozda vrijednost daleko iznad trenutne, zato sam znacajno kupio i mislim da cu jos nadokupljivati

 

samo da ne bi bilo nismo znali, vise nemam dionice dlkv, sto naravno ne znaci da ih necu opet imati

stabilna linija dogovoreni poslovi jedino št0 treba naći fizikalne radne snage ali to je sve dobro bitn će i njih jer mogu platiti cjena rada ide visoko

Tehnicki target 7 do 7.3kn potom propad prema 5kn.

To je prva varijanta.

Bolja ili druga varijanta je rast preko 8 kn povrat na 6.30 i onda prema 12kn.

Dakle moguc je i rast 100% na ovu cijenu.

Bv 3.12 kn nema veze 🙂

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Preko 150 mil kn TK se tek uključuju fondovi u kupnji, prije zakonski nesmiju a to bi moglo biti već sutra.

P.S. nisam 100 % siguran da li za sve dionice važi ista cifra.

Prema svim pokazateljima dlkv sad vrijedi najmanje nominalu tj. 10 kn.

Di će nam Dalekovod ljudi? nešto se dešava , a da ne izlazi još u javnost ?

Vrijedio je i dokap optime 10kn. Pa znamo gdje je.

Kolega @Salt ne vidim smisao izmedju Dlkv i Opte.

Opte objektivno ne vrijedi nista, vrijedi kao spekulacija jer moze biti prodana za xx kuna.

Osobno mi nije zanimljiva dionica ni za trejd.

Dlkv je firma koja je imala problema u proslosti, ali trenutno ima sanse da postane normalna firma, a cijena je zakucana na dno.

Marielena, 19.08.2020. u 20:25

Kolega @salt ne vidim smisao izmedju Dlkv i Opte.

Opte objektivno ne vrijedi nista, vrijedi kao spekulacija jer moze biti prodana za xx kuna.

Osobno mi nije zanimljiva dionica ni za trejd.

Dlkv je firma koja je imala problema u proslosti, ali trenutno ima sanse da postane normalna firma, a cijena je zakucana na dno.

Long term (2-3 godine) 100 mil € TK potencijal.

Marielena, 19.08.2020. u 20:25

Kolega @salt ne vidim smisao izmedju Dlkv i Opte.

Opte objektivno ne vrijedi nista, vrijedi kao spekulacija jer moze biti prodana za xx kuna.

Osobno mi nije zanimljiva dionica ni za trejd.

Dlkv je firma koja je imala problema u proslosti, ali trenutno ima sanse da postane normalna firma, a cijena je zakucana na dno.

Vlasnička struktura se polako definira kroz konsolidator.Od siječnja umjesto Dalmarina ,samostalno Fortenova i inspire investment.Znaci jak utjecaj Rusa i ušminkavanje za prodaju.

 

 

Ovaj AZ što sad stanjuje svoje pozicije je pretpostavljam sudjelovao u dokapitalizaciji po 10 kn prije par godina. Sad kad je bilanca DLKV zdravija,  oni su se gle odlučili rješavat svojih udjela. Ne djeluje li vam to malo sumnjivo?!

Fondovi su i u travnju prodavali po 3.80, a kupovali po 220.

Logiku tu ne treba traziti.

Treba samo kupovati od njih.

sparky, 21.08.2020. u 10:19

Ovaj AZ što sad stanjuje svoje pozicije je pretpostavljam sudjelovao u dokapitalizaciji po 10 kn prije par godina. Sad kad je bilanca DLKV zdravija,  oni su se gle odlučili rješavat svojih udjela. Ne djeluje li vam to malo sumnjivo?!

Nista to nije sumnjivo kolega,

zakon im dopusta da prave smijuriju. Dakle, sigurni budite da prodaju onima blizu oko sebe, naravno privatnim osobama. A to sto je fond u gubitku i nitko ne odgovara, who cares!

No, ide to u dobrom smjeru s njima ili bez njih. Vazno je da je knjiga narudzbi puna, ogromna popunjenost kapaciteta. Cak se i Uprava malo trgla i reorganizirala. Vjerujem da ce i njemacko trziste, nakon skandinavije i drugih (SLO,POL,UKR…), biti osvojeno i usvojeno kao takvo.

Ovdje je sve jasno osim nestrpljivima.

lp

New Report

Close