DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.05.2024. u 21:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,85
54.444
19,089
2,78
2,82
1,45%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Banana, joda di je rekao pravu stvar.
Ima nas ovdje koji smo 20 god. na burzi i naučili smo valjda da su sabranost i distanca najvažnija.
Ti si idealan kandidat da "popušiš" prije ili poslije.
Shvati ovo ozbiljno i mijenjaj taktiku.


Krasna Vam je taktika! Pogotovo ako ste ovdje od 1900 kuna, ako sačekate još 20 godina možda budete i na 0.

Hajde kad se baš hoćeš prepirati, reći ću ti da nisam 20 god na Dalekovodu nego dva mjeseca. Prije toga me nije bilo nekoliko godina. Još prije toga sam bio godinama i bilo je i uspona i padova pa sada imam neko iskustvo koje je bitno u svemu, ali opet ne mora puno značiti…
Nitko ti ne popuje, ali ako ne želiš sugestiju, to je tvoja stvar.
Pozz

Necu reci nista pametno ako kazem da ce se ovdje gledati samo 2 stvari…dobit i servisiranje duga. Ako to bude zadovoljavajuce, cijena ide gore…ako ne…scenarij znamo..

Pa s obzirom na količinu i vrijednost ugovorenih poslova, mislim da ne bi trebao biti neki problem oko servisiranja duga…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Cekaj da vidimo marzu na papiru…

Novi skandal na pomolu:

Vaš link …

http://www.index.hr/vijesti/clanak/splitu-prijeti-bankrot-banke-traze-53-milijuna-eura-zbog-spaladium-arene/830984.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

nije to skandal, već očekivani slijed događaja!

Banke traže svoje, u čemu je problem? Banke će svoje i dobiti, grad Split će svoje platiti, uz donekle izmijenjene uvijete … država će spasiti Baldasargrad, pa neće ga vladajući valjda izgubiti par mjeseci prije parlamentarnih izbora … i to je to …

Da li možda netko zna kada će ovdje izaći polugodišnje izvješće? Mislim da će ono katapultirati cijenu, jednostavno sve ukazuje na to da će biti puno puno bolje od prošlogodišnjeg!

@invest
lani je bilo 31.07. pa će vjerojatno tako biti i ove godine

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Da li možda netko zna kada će ovdje izaći polugodišnje izvješće? Mislim da će ono katapultirati cijenu, jednostavno sve ukazuje na to da će biti puno puno bolje od prošlogodišnjeg!

Najbolji katapult će biti prodaja vjetroelektrana i smanjeje kratkoročnog duga.

New Report

Close