DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Radio Mileva, hahahaha, dugo se nisam ovako dobro nasmijao!!![emo_smijeh]

Zanimljivo je recimo kako se bid ispuhao, da li se to netko iskrcao?
Kreće li toboganistika?
To su sve pitanja na koja nećemo dugo čekati odgovor.

P.S.

Možda opet uletim na 27.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

prodaje se duboko ispod prosječne cijene trgovanja a još i više od maximalne, sve to netko skuplja pa ćemo do kraja dana kao i jučer napadati ask.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ljepše dionice za trejdanje već godinama ne doživjeh!

Detaljnom analizom današnjeg trgovanja utvrđujem konačnu namjeru sudionika, a to je- što više dionica iskrcati u rasponu od 36 – 40. Bilo po bidu, a ako ide i po asku još bolje. Sutra očito slijedi daljnje propadanje cijene, pa petak je, zna se.,Neki iz CROS-a su se očito uplašili da dionica ne odleti preko 40, pa udri po asku, a ovi na drugoj strani iskoristili novonastalu euforiju.

Mene ovdje sada samo zanima hoce li se prihvatiti predstecajna u predlozenoj formi I gdje je zapisnik sa glavne skupštine.

Kolega ,a što ti misliš da neče pa prema svemu dosadašnjem tijeku valjda vidiš u kojem smjeru ide ista.

Ja ne mislim ništa jer sa Linićem i ovom vladom je sve moguće.
A sudovi su posebna priča.

Dalekovod spaja elektroenergetske sustave Albanije, Crne Gore i Kosova

Dalekovod spaja elektroenergetske sustave Albanije, Crne Gore i Kosova

Ajmo dečki, po bidu! Pa zar nitkom od Vas dioničara ne trebe lova za skijanje ili novogodišnje poklončiće? Šta se čeka? 16 sati ili???[emo_smijeh]

http://www.vecernji.hr/gospodarstvo/igh-dalekovod-i-konstruktor-inzenjering-izvukli-bankari-911442

Prije godinu dana Dalekovod ušao u proces predstečajne nagodbe.
Linić promijenio Zakon nekoliko stotina puta.
Kolakušić odbio Predstečajnu. Visoki to vratio nazad.
Trgovački još nije odredio novog suca. Još nije određeno novo ročište.
Dalekovod još nije sudu dostavio Zapisnik sa glavne skupštine, koja je održana nezakonito.
U međuvremenu je Dalekovod ugovorio najmenje 500 milijuna kuna novih poslova.
Hanfa je pomilovala Miličića, Skansija, Tipurića i druge.
Dorh i Uskok nisu reagirali na očiti kriminal koji se događao u firmi i oko nje.

Cijena dionice je sada oko 35 kuna, cca 50% vrijednosti od prije godinu dana. Crobex je otprilike na istoj razini.
Puno, malo ili realno?
Nemam pojma. Netransparentna i nezakonitim radnjama sklona Uprava i Nadzorni Odbor, te nepredvidljivi Linić , = veliki?.

Imam nešto dionica Dlkv kao ostatak trejdanja.
Nije nagovor na kupnju I/i li prodaju.
Potražite savjet Profesionalaca, ali prvo provjerite u njegovo poštenje, koje je u Hrvatskoj rijetkost počevši od Vlade i Dorha do liječnika.

Čestit Božić i božićne blagdane i Sretna Nova 2014. Godina.

Brajdić: U tehnologiju i proizvodnju ulažemo 35 milijuna eura

Brajdić: U tehnologiju i proizvodnju ulažemo 35 milijuna eura

“Isplatili smo božićnicu u iznosu od tisuću kuna za nagradu radnicima što su izdržali u ovoj tešku godinu.”

New Report

Close