DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 17:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Al za poludit je ovo..cili portfelj izmjenim nedavno i svugdje u plusu al dalekovod me uvijek povuce nazad u minus sve zajedno..jos malo kladionica ce bit sigurnija 😉

Što jeftinije to bolje, samo strpljivo.

Osim sto jeftinije i sto bolje…ja bih dodao i sto vise novih poslova…da ne bi na kraju podavatelji bili u pravu…


ako ide ispod 10,00 nema nam spasa

kako nema? na 2kn bi mi bio spas u jednom potezu. možda bi i u top 10 ušao

who dares, wins

ma sve je to super,,
ali nitko javno ne proziva na odgovornost ekipu (imenom i prezimenom) iz Fondova šta su kupovali po 240 kn i šta su imali u planu kad su to napravili i čijim novcem su to kupovali 🙂

citat:ali nitko javno ne proziva na odgovornost ekipu (imenom i prezimenom) iz Fondova šta su kupovali po 240 kn i šta su imali u planu kad su to napravili i čijim novcem su to kupovali 🙂

mene više od toga interesira tko zapošljava tu ekipu stručnjaka. za ovo se kazneno odgovara .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=hr&prev=search&rurl=translate.google.hr&sl=de&u=http://www.impol-group.de/nachhaltige-entwicklung/recycling&usg=ALkJrhh87TtRreK_7xn-iVdY_fALG_1m0A


citat:ali nitko javno ne proziva na odgovornost ekipu (imenom i prezimenom) iz Fondova šta su kupovali po 240 kn i šta su imali u planu kad su to napravili i čijim novcem su to kupovali 🙂

mene više od toga interesira tko zapošljava tu ekipu stručnjaka. za ovo se kazneno odgovara .


kolege pa vi se još niste navikli da živite u državi gdje zakoni postoje d bi se kršili? nego zanima me kad će hdz da otjera onog malog od hanfe? s njim ili bez njega isto nam dođe. uhljeb manje, kila kruha više.

who dares, wins

???

Može li privatizacija spasiti potonuli Energoinvest?

objavljeno izvješće dobro … cijena se vuče po dnu a trgovanje izostaje. nema niti pokušaja
pritisli veliki?

@lopina
Jedino je DDJH 17 kuna iznad dokapitalizacije,ali mislim da ne njihovom zaslugom. Inače vrlo zanimljiva analiza kolega.

kad djuka pocne zaradjivat bit ce 17 ispod

pepe7

Ali kad netko tko ima dionice Dalekovoda pocne o Đuri..to stvarno postaje smijesno. Firma koja je sa 1200 kn dosla na 10kn…naravno, ne bez veze, a ulagali sve sama investicijska klika…tu vidis zasto vecina na ulaganju ne moze zaraditi ozbiljan novac

..možda slijedi nova dokapitalizacija ….pa se veliki igrači pripremaju na novo ulaganje po niskim cijenama…..?

Friškim kapitalom bi se ubrzalo / a možda i prije vratilo nepovoljno zaduženje / i brže nabavio
novac ili jamstva za nove investicije…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Decki trebao bi za Dalekovod plan finnancijskog restruktuiranja. Onu dokumentaciju za PSN koju su dostavljali u Finu. Mozete li mi dati link ili zakaciti failove. Unaprijed hvala.

New Report

Close