DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 12:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
1.526
553
2,76
2,78
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ipak se potvrđuje da smo dosegli dno

idemo up… samo neka posla ima i poštenja

poduplat će se ovo kad tad

nije nagovor naravno ali da me netko pita zasto dlkv?

eto zato što će nakon ovog sučeljavanja s istinom bit otvoren i bez mulje

a to je preduvjet za razumni polagani rast
[emo_palacg]

apoka@ koje je ovo konacno dno po redu od cjene 1800 kn [emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

inverter@

nisam siguran i za mene je svako dno bilo bolno
[emo_mrgud]

al držim da je to bilo osim jkrize i zbog drugih nam znanih razloga (tri kvartala plus uprava izlazi – četvrti kvartal ogroman minus)
[emo_bijesan]

ali ovo čišćenja nam je bilo nužno

e sad se razilaze razmišljanja u tome hoće li DLKV nastavit ili neće. katastroficari misle to je to al nek izađu i priznaju si neke gubitke.

nama drugima sretno

evo ja mislim da hoće npr:

http://www.france24.com/en/20130312-thousands-without-electricity-france-winter-storm
[emo_palacg]

opet neke kamikaze lupaju po asku, nema druge nego svakoga ponaosob nazvati na telefon i kazati mu da ulazi u veliki rizik i gubitke…::))


evo,ono e laziranju fundamenata cak mogu ratiti i odvjetnici:
Koja je najslabija točka procesa nagodbe? Je li to nespremnost vlasnika na gubitak vlasničke pozicije, loš menadžment ili ponašanje vjerovnika?

“Najslabija točka predstečajne nagodbe je usvajanje plana financijskog restrukturiranja dužnika jer će time svim vjerovnicima biti poznato kako, kada i koliko će njihove utvrđene tražbine biti namirene na zadovoljavajući način, a da se ne prekine poslovanje dužnika i rasproda njegova imovina. Nadalje, kod prijave tražbina problem je što nije propisano da vjerovnik s prijavom tražbina koje mora dokazati preda i izvod otvorenih stavaka, tzv. IOS obrazac, jer bi se onda odmah znalo što ide u kompenzaciju, a što na naplatu. Zbog toga se tražbine netočno prijavljuju, multipliciraju se prijave tražbina zbog sudužništva, garancija i jamstava. Poseban je problem kada tražbinu u ime vjerovnika prijavljuju odvjetnici pa onda u tu prijavu strpaju i svoj trošak, iako je to trošak vjerovnika, a ne dužnika.

Guranje njihovih troškova u tražbine povećava iznos osporenih tražbina, a ako je on veći od 25%, postupak se prekida i izgledan je stečaj. Eventualno osporene tražbine usporavaju postupak i onemogućavaju realizaciju plana. Imam slučaj da je Elektro-Slovenija prijavila tražbinu od Dalekovoda d.d., a ugovor je sklopila s Dalekovodom Slovenije. Dakle, tu je pogrešna pasivna legitimacija, ali ne samo da su pogrešnoj firmi uputili prijavu tražbine, već se i odvjetnik koji je sastavio tu prijavu za koju traži 34.000 kuna na ročištu još i buni što se ta tražbina neće priznati.”

????!!!!![emo_bijesan][emo_vrtimise][emo_zacudjen][emo_bijesan]
di mi zivimo…


A dionica raste umjesto da je na 20 kuna ako.

Da li se zna u koliko sati je rješenje?

http://limun.hr/main.aspx?id=909350

…nije li “GEOFOTO” u vlasništvu DLKV?…

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...


http://limun.hr/main.aspx?id=909350

…nije li "GEOFOTO" u vlasništvu DLKV?…


Nije -nešto so pobrko!!


Da li se zna u koliko sati je rješenje?

16:00

eto konačno nešto konkretno-ozbiljno[emo_namigusa][emo_namigusa]

Nema opasnosti za šišmiše, izgradnja HE Omble kreće za 4 do 5 mjeseci

Kako to da ovaj put nema trgovanja dionicama od strane Imatelja povlastenih informacija.


eto konačno nešto konkretno-ozbiljno[emo_namigusa][emo_namigusa]

Nema opasnosti za šišmiše, izgradnja HE Omble kreće za 4 do 5 mjeseci


a gdje se tu spominje DLKV??? [emo_palacd]

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close