DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad bi trebalo izvješće?

Ma tko se to usudio kupiti iznad 36? Nemože prije dokapa, ne bi bilo ljudski da cijena ode na recimo 50 a dokap po 10. Brana!
Dakle danas ili sutra ističe pravo žalbe na ovo dole, poslije je sve moguće!

Zatišje na ovoj dionici..investitori u miru važu da li kupiti ili prodati..kome vjerovati? U svakom slučaju, pozitivan newsflow u kombinaciji s eventualno dobrim izvješćem..po meni naginje na buy..[emo_smijesak]

Slučaj ispod ima veći broj dodirnih točaka s Dalekovodom…

Poruka priče: “Nije gotovo kad je “gotovo” nego kad tata kaže da je gotovo…”[emo_namigusa]

Toplo preporučam suvlasnicima Dalekovoda…

Hoteli Živogošće dobili odbijenicu za sklopljenu predstečajnu nagodbu

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Uprava Dalekovoda se do dan danas nije oglasila sa svojim stavom, odnosno mišljenjem o obvezujućoj ponudi o dokapitalizaciji koju je dostavio Konsolidator. Rok im uskoro ističe!
Ako Dalekovodu doista treba tih 150 milijuna kuna ima i drugih načina da se namakne taj iznos a ne razvodnjavanjem postojećih udjela udjelničara po 10-tini nominale od 10 kuna.
Očekujem uskoro neki suvisao odgovor na postojeće stanje. LP!

http://www.jutarnji.hr/cak-745-tvrtki-dobilo-novu-sansu-predstecajnim-su-nagodbama-spasena-15-983-radna-mjesta/1164497/

Kao reakcija na novo rjesenje odbijanja jedne predstecajne, druga strana pokrece dostupnu masineriju i druka, a zrakom se siri opori miris nervoze…[emo_zloban]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

PSN ako je prošla i pod kojim uvjetima ne znači da će svaka tvrtka početi pozitivno poslovati ili možda pametnije (kvalitetnije) . Mnogim tvrtkama je to produženje agonije obzirom na situaciju (krizu) i ostalo oko nas, nekima druga prilika u magli a odabranima mogućnost ulaska u vlasništvo dali zakonito ili ne trebalo bi pročešljati ali ne na hrvatskim sudovima.Dalekovod je toliko poslova ugovorio u nazad godinu dana ali i u budućnosti se smiješe velike stvari pogledajte kakve su katastrofe i ostalo okolo nas, bit će potrebno to popravljati ili izgrađivati novo. Pitanje je u kojem će to smjeru novi vlasnici i uprava voditi i koliko transparentno i pošteno.
Nije nagovor na ništa.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/DLKV-fin2013-1Y-NotREV-N-HR.pdf
Normalno i ovdje gubitak kao i kod ostalih predstečajnih “perjanica”![emo_smijeh]



Navodno je najveća intriga među kupcima ko je da informaciju da je investitor zavida kupce !!! Spominju neka dva imena i daju argumente pro et contra!!! Navodno neki šta je već ranije pritia novinama i neki šta je uselia jer kažu da je već prilomia odluku i da je miran!! Pa jeste li normalni ??? Lupež uzea pare a oni istražuju ko je da u novine!!! Da su pametni tribali su isti dan kad ih je ovaj okra zvat novinare na kuću i izač u novine i televiziju! A sad mi dođe otič digod gori i vidit tu skupinu koja je u stanju podržavat i branit čovika koji im je usra živote! Kaže jedan da je uselilo dva stana i to iz nevolje a ne zato šta misle da su u pravu, da gori nema struje, a da je ovrha već krenila! Al da im je rečeno da nema straja da će se sve sredit! ????? Pita ga ovi drugi da kako jer navodno gori neki tvrde da nije izgledno da će bit sve sređeno baš radi ovrhe koja kreće! Odgovor je bia ka ja neću izač, nikad nikoga nisu iselili kad je bia u stanu!!!!!! Tia sam se uključit u raspravu al neke su usijane glave u pitanju, al ima bit da će bit još zanimljivo! Bitno njima da skontaju ko je priča s novinarom a ne šta im je omča za vratom! I komentar je da su se neki "pametnjakovići" povukli i da kopaju spasit sebe sa strane! Al to nije ljudski! Šta su mislili da su uselili u samostan sa švorama pa će ginit jedni za druge???? Još sam neke detalje načua al nisu za ovde! Iako ljudi koje znam tvrde da je dosta naklapanja al i da je neko ima papire o svemu! Bogami imat će pandurija posla…. A i da novinari rade svoj posal nešto bi se znalo a ovo štrcanje od teksta je smiješno!!! Jučerašnji fanscinantni članak nije ni izaša na internetu! Dok sam sidia Pola kafića se krsti i ruga s ljudima koji brane čovika za kojeg cili grad zna šta je učinia… Ljudi moji, di su udruge,Institucije, vještaci, stranački , popovi, !!!! Navodno su novinari bili na početku agonije al su ih pametnjakovići otirali i nisu tili da se piše o svemu! Održavali sastanke i svađali se između sebe! Priča mi prika da su se njih dva tri stvarno trsili i trudili a ostali sidili na kauču i čekali a takvi je i ovaj moj! Lako mu je kad je tatica da pare samo da ga ne gleda doma al bojin se da bi se do daljnjega mogli gledat! Sad tata brine brige za pare! Ovo drugi se maka uzea advokata i spašava glavu! A ko će se borit za tebe ako neš sam!?!?!!

Tramell jesi ti falio topic mozda ili cak forum??? Da nisi slucajno propustio uzest terapiju.No nema veze reci mi ima li tvoj komentar ikakve veze mozda sa tvrtkom Nitor d.o.o. iz Splita??? Ne vjerujem da grijesim,a samo da ti kazem tom svom priki mozes rec da se pomiri sa svim sta je da ako je kupio stan u zgradi Lipi obicaji u Vukasovoj u Splitu.
[/quote]

Evo ga ovo je dobilo i svoj rasplet,a zove se pusiona kupci.

http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/236527/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dalekovod-i-hoteli-zivogosce–dokaz-dvostrukih-kriterija-u-pljacki-stoljeca/730150.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kolakusic-50-milijardi-kuna-zavrsilo-je-u-necijim-vikendicama-i-jahtama/730249.aspx

I sad nakon izlaganja Kolokušića na emisiji ned u 2 počinjem se pitati dali će poništiti ovu pljačku dalekovodovih dioničara i vjerovnika koju su nazvali predstečajna nagodba.

Nemam ja tu više što dokazivati i govoriti, čovjek je sve obrazložio, dokazao, predočio. A pridružuju mu se konačno i ostali pravnici i oporba.

Koje dionice da ostavim svojoj djeci, kako da im platim školovanje prodajom istih? A kontaminator će to sve moći. Pravda.


I sad nakon izlaganja Kolokušića na emisiji ned u 2 počinjem se pitati dali će poništiti ovu pljačku dalekovodovih dioničara i vjerovnika koju su nazvali predstečajna nagodba.

Nemam ja tu više što dokazivati i govoriti, čovjek je sve obrazložio, dokazao, predočio. A pridružuju mu se konačno i ostali pravnici i oporba.

Koje dionice da ostavim svojoj djeci, kako da im platim školovanje prodajom istih? A kontaminator će to sve moći. Pravda.

kakvo smo mi drustvo hebote, di su bili i oporba i svi strucnjaci prije, zasto nisu graknuli kada se o zakonu trebalo graktati. Grakce se sada … pustilo se da los zakon napravi stetu, jer to je valjda bilo politicki oportunije … “za narod cemo lako, ko im hebe mat..” kaze pjesnik

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Kolakušić tvrdi da te izmjene mogu biti pozitivne, no ako idu izmjene, onda mora ići i poništavanje sklopljenih nagodbi.

“Izmjene da, ali tko će popraviti ovu štetu, sad kad su prošli svi zbog koji smo pisali te zakone, sad idemo mijenjati. Trebamo poništiti sve nagodbe. Ako je zakon dobar idemo do kraja, ali ako je loš onda treba poništiti sve sklopljene nagodbe.”, kaže sudac Kolakušić koji se našao na meti oštrih kritika kod ministra financija Slavka Linića. Linićeve argumente da je Zakon spasio radna mjesta Kolakušić ne priznaje, dijelom zato što je to kratkoročan rezultat jer se radi o firmama koje ionako već godinama ne plaćaju poreze, ali i zato što tvrdi da se nisu računali brojni otkazi u firmama vjerovnicima, o čemu nemamo podatke.

“Također, ako dolazimo potpuno amoralnim radnjama do spašavanja radnih mjesta, onda to ništa ne vrijedi”, kaže Kolakušić koji trenutno prikuplja dokumentaciju jer se sprema obratiti Europskoj komisiji kako bi ostvario cilj i zaustavio štetan Zakon.


Kolakušić tvrdi da te izmjene mogu biti pozitivne, no ako idu izmjene, onda mora ići i poništavanje sklopljenih nagodbi.

A on je inače ministar financija, gospodarstva, unutrašnjih poslova, pravosuđa? Nije. On je sudac Trgovačkog suda u Zagrebu.

New Report

Close