DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.05.2024. u 09:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,79
9.215
3,303
2,76
2,80
1,45%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas je na Markov Trg od 1700 radnika došlo 40. Dresura daje rezultate, JOŠ mjesec dana bez plaće i svih 1700 će raditi ko kinezi i nitko neće pitati za plaću.


skoro 5000 komada sjedi 5 minuta do zatvaranja na bidu do 72 ali ovi što čekaju priliku za bežaniju ne prodaju.
zašto ?

na minutnom se vidi..sma je tu oko 75..sutra bi trebalo jos malo nize otvoriti i onda kad se cijena prelomili..i kad skuze da pada onda ce opet bezanija..i to opet pretjerana…[emo_zacudjen]

*na 60minutnom


Dali je ovo slučaj za psihoanalizu, kada vam rukovodstvo veli, ni slučajno ne prekidajte sa radom. Vi velita , radimo treći mjesec a plaće nema, a oni- a bit će ,važno je samo da se radi.

Ima onaj vic kad dođu radnici kod direktora i kažu: “Gospodine direktore oprostite, ali mi nismo dobili plaću već 3 mjeseca.”
A direktor odgovori: “Oprošteno vam je.”



Zašto mirovinski fondovi nisu branili cijenu DLKV ? Zašto Državno odvjetništvo ne pokrene istragu banaka koje su blokirale DLKV spustivši cijenu ispod razine na kojoj ne mogu kupovati mirovinski fondovi i povezanih fondova i fizičkih osoba sa tim istim bankama ? Što rade obavještajne i ine službe koje plaćamo, a ne štite napad kartela financijske industrije na RH gospodarstvo ?………[emo_mrgud]
[/quote]

a zašto bi branili cijenu? Da tebi pokriju gubitke? Možda bi tebe odvjetništvo trebalo istražiti zbog tvrdnje da su banke spustile cijenu. Ne plaćaš ti obavještajne službe. Ako već imaš argumente za tvrdnje o napadu kartela, zašto ne postupiš kao savjestan građanin i ne prijaviš to nadležnim insistucijama?
[/quote]

– mirovinski fondovi ne bi pokrivali moje gubitke nego bi čuvali vrijednost budućih mirovina svih građana RH
– banke su zblokirale račun i cijena je u 4 dana pala sa 120 na 60 kn
– svi mi plaćamo obavještajne službe kao porezni obveznici, a one su dužne štititi nacionalni suverenitet, a time i gospodarstvo RH
– ako predsjednik uprave tvrdi da blokadom DLKV gubi 300 mil Eura kako onda taj postupak banaka definirati



skoro 5000 komada sjedi 5 minuta do zatvaranja na bidu do 72 ali ovi što čekaju priliku za bežaniju ne prodaju.
zašto ?

na minutnom se vidi..sma je tu oko 75..sutra bi trebalo jos malo nize otvoriti i onda kad se cijena prelomili..i kad skuze da pada onda ce opet bezanija..i to opet pretjerana…[emo_zacudjen]
[/quote]
Đizs f C..ja napišem da je danas na bidu bilo kupaca za minimalno 5000 komada od 74 do 72 i da mu baš niko nije htio prodat a ovaj meni o sma i bežanijama

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg


@
sduvnja1
Mozemo dodati jos i dva velika u tijeku: Norveska i Ukrajina.
Isto tako Dlkv Proizvodnja radi punom parom.
I onda fino blokada.

Norveska je zaheb. Dalekovod nije dobro iskalkulirao troskove u Norveskoj pa je dao prenisku ponudu. Recimo u Norveskoj smijes sijeci drva samo na mjestu gdje postavljas stup a sve ostalo moras ostaviti. To jako poskupljuje i komplicira proces. Koliko sam cuo jedan covjek im je poginuo gore.

Vani su marze puno manje nego u Hrvatskoj jer je konkurencija puno jaca, nema famoznih aneksa ugovora za dodatne troskove i slicno.

Bez poslova u Hrvatskoj gradjevinarci su u jako teskoj poziciji.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Došao je i petak, a plaće nema!

Da li će danas biti bježanija?



@
sduvnja1
Mozemo dodati jos i dva velika u tijeku: Norveska i Ukrajina.
Isto tako Dlkv Proizvodnja radi punom parom.
I onda fino blokada.

Norveska je zaheb. Dalekovod nije dobro iskalkulirao troskove u Norveskoj pa je dao prenisku ponudu. Recimo u Norveskoj smijes sijeci drva samo na mjestu gdje postavljas stup a sve ostalo moras ostaviti. To jako poskupljuje i komplicira proces. Koliko sam cuo jedan covjek im je poginuo gore.

Vani su marze puno manje nego u Hrvatskoj jer je konkurencija puno jaca, nema famoznih aneksa ugovora za dodatne troskove i slicno.

Bez poslova u Hrvatskoj gradjevinarci su u jako teskoj poziciji.
[/quote]

Možda je točno da je posao u Norveškoj loše pogođen.
Ali isto tako treba uzeti u obzir da im ovo nije prvi posao u Norveškoj, pa pretpostavljam da su bili upoznati sa svim zahtjevima kad su davali ponudu.

Isto tako koliko znam Dlkv na inozemnom tržištu često dobiva poslove kao najpovoljniji ponuditelj, ne nužno i najjeftiniji.

Sigurno da svaka tvrtka mora imati veliki dio poslova i u matičnoj zemlji, pa i Dlkv-od. Po naravi stvari svatko bi trebao biti kod kuće kompetitivniji i imati bolju maržu.
Ono našto ciljate, a to je namještanje poslova u Hrvatskoj. Toga je nažalost bilo. Nažalost i za Dlkv, jer od toga nema dugoročne koristi osim za pojedince u vrhu tvrtke i onih na vlasti.
Svu tu ajmo reći ekstra zaradu je Ekipa lijepo pospremila u svoj džep i za podmićivanje.

Re dbcooper25:

sduvnja1, 23.11.2012. u 08:07
Došao je i petak, a plaće nema!

Da li će danas biti bježanija?

Nije baš lako odblokirati račun.
Kad se jednom upadne u Vrzino kolo teško se iz njega izlazi.

ne samo da će biti plaće

ne samo da će račun biti ODBLOKIRAN

DALEKOVOD priređjuje JAKOOOOOO UGODNO IZNANAĐENJE I TO ŽURNO ŽURNO ŽURNO

SIndkalista NOVOSELAC jako je dobro rekao banke i fondovi su opljačkali državu i njihov narod DALEKOVOD je očiti primjer i dokaz kako se pljačka sprovodi putem dionica i preko zse

New Report

Close