DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 01:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…koliko vrijedi sada dionica pa koju god metodu procjene koristili?…

Ljepota je u oku promatraca mada je to poprilicno subjektivno. Meni npr vrijedi 1833 kn.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@frankie

BAKICAAA, 20.02.2013. u 07:02
Ljepota je u oku promatraca mada je to poprilicno subjektivno. Meni npr vrijedi 1833 kn.

– Bože mio, Ah, je l’ ono samo pusti sanak bio?

Kranjčević,San ili java

frankie@ tako treba…samo naprijed…samo sto ces uskoro gledati cjenu ..1 % od ath tj,18.33 kn
ovo ti je promaklo ,pa i sljepcu je bilo jasno kamo ovo sve vodi…

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/dalekovod-gubitak-pokriva-iz-rezervi-214527 koliko je tada bila cjena ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Frankie hvala tako sam i mislio. Glavno da se drzimo financija a ne subjektivnog gledanja i 24sata.

Hvala jos neko imam kakv odgovor?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Frankie hvala tako sam i mislio. Glavno da se drzimo financija a ne subjektivnog gledanja i 24sata.

Hvala jos neko imam kakv odgovor?


ja mislim da cijena ove dijonice prvenstveno ovisi o vjetru. Kad puše vrijedi više nego kad ne puše. To je neko moje mišljenje

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Dalekovod povezuje nuklearke

Ovo je ozbiljna firma i radi se…evo u gornjem linku ne tako davno pokrenut veliki posao, a koliko je takvih…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

oko DLKV je sve sada poznato, sva negativa je ugrađena u cijenu pa ako netko i dalje želi pokušati rušiti cijenu, samo navalite, kupaca je bilo sve ove dane pa će biti i danas [emo_smijeh]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

ovo je bitno:

http://mars.dhz.hr/web/index.htm

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ofenziva[emo_smijeh]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

‘Dalekovod se može spasiti samo ako banke izgube dio novca’

stvari se kompliciraju, banke ne žele gubiti što su uložile

‘Dalekovod se može spasiti samo ako banke izgube dio novca’

[emo_bijesan]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

…po meni banke su glavni izlučni i razlučni vjerovnici,a jelte to znači da se mogu namiriti iz imovine vjerovnika prije svih ostalih…

…ovako kako je predloženo u predstečajnoj nagodbi one bi se trebale odreći kamata i jedan dio potraživanja bi trebale pretvoriti u vlasništvo a ostalo čekati sa tko zna kakvom neizvjesnošću…

…iz toga zaključujem da dogovora sa bankama nema niti će biti…


…po meni banke su glavni izlučni i razlučni vjerovnici,a jelte to znači da se mogu namiriti iz imovine vjerovnika prije svih ostalih…

…ovako kako je predloženo u predstečajnoj nagodbi one bi se trebale odreći kamata i jedan dio potraživanja bi trebale pretvoriti u vlasništvo a ostalo čekati sa tko zna kakvom neizvjesnošću…

…iz toga zaključujem da dogovora sa bankama nema niti će biti…

a iz toga ja zakljucujem da svi dionicari imaju osnove za tuzbu uprave koja je falsificirala izvjesca i davala izjave o preokretu poslovanja znajuci sve ovo[emo_ooooo][emo_vrtimise]


…po meni banke su glavni izlučni i razlučni vjerovnici,a jelte to znači da se mogu namiriti iz imovine vjerovnika prije svih ostalih…

…ovako kako je predloženo u predstečajnoj nagodbi one bi se trebale odreći kamata i jedan dio potraživanja bi trebale pretvoriti u vlasništvo a ostalo čekati sa tko zna kakvom neizvjesnošću…

…iz toga zaključujem da dogovora sa bankama nema niti će biti…

Preostalo je samo malo da se strpite ,sljedeći tijedan sve će se znati, a ovakva nagađanja bez ijednog argumenta iionako ništa neznače.
Pošto se najjači igrači čitav ovaj tijedan dogovaraju moguće je da neki imaju već poneku informaciju u kojem će smjeru to ići.
Ja se nadam da će se dogovor postići, a vi ćete ionako likovati , jer i ako se to razriješi pozitivno i dalje će te piskarati da to ode kvragu, da nevalja , a to je vaše pravo


@frankie

elijah, 20.02.2013. u 10:37
Ljepota je u oku promatraca mada je to poprilicno subjektivno. Meni npr vrijedi 1833 kn.

– Bože mio, Ah, je l' ono samo pusti sanak bio?

Kranjčević,San ili java
[/quote]
dala si tu onaj link o prijedlogu predstecajne..koji dokap ,po kojoj cijeni i koju vrijednost BV poslije si ti iscitala?

New Report

Close