DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 02:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Da ovdašnja uprava može raščistiti stvari prvo mora napraviti bitne stvari a to je odblokiranje računa

a u vezi mutnih poslova uprava nemože u kratko vrijeme riješiti, to su nerealna očekivanja jer 2 mjeseca od kada je uprava izabrana od toga je skoro 1 mjesec izvanrednom stanju zbog blokade računa…
Da se mutno može riješiti prvo je bitno izaći iz mulja…..

Slazem se da je skidanje blokade prioritet.

Ali ako nova Uprava zeli cisti start morala bi se javno ograditi od mutnih poslova stare Uprave. Time bi indirektno poslala poruku bankama prvenstveno Zabi da zna za njihove pripomoci u nezakonitim radnjama stare Uprave i tako poboljsati pregovaracku poziciju glede ucjenjivanja.
Matjaza Gorjupa je u TLM postavila stara Uprava. Vjerojatno su ga doveli i za predsj Uprave Dlkv-a, iako formalno i pravno figurira kao covjek Fondova.
Ali i Sanader je Jadranku Kosor postavio za seficu, pa vidimo kako je Sanader zavrsio.

Najveci problem su nesposobni i pasivni clanovi NO iz redova Fondova.

Jos uvijek im predsjeda Petar Djukan, covjek koji je postavila stara Uprava. Koji je upetljan u privatizacijsku pricu Dlkv-a od vremena kad je IGH imao dionice Dlkv-a, preko Zabe itd.

Jos uvijek im u NO sjedi tajni partner u poslu sa vjetroelektranama.

Jos uvijek ne gledaju interese svojih udjelinicara i Dlkv-a nego interese svojih majki Banaka.

Ako je Uprava samo 2 mjeseca na poziciji, nisu oni. Oni sjede u NO vec godinu dana. I koji rezuktat imaju, blokadu racuna od strane njihovih majki.
Jos bi da im Vlada dopusti da ulaze u vlasni
stvo pojedine tvrtke do 20%.
Kakvi su, da im da nadziru 4 nacrtane kokosi, i one bi im pobjegle.

Kolika će cijena biti do kraja godine?

Nebi nikoga prozivao jer to stvarno nije po bon tonu. ALI tvornica u Velikoj Gorici do konca devetog mjeseca je imala izvanredne radne i financijske rezultate. Kakve će imati dalje ????


Kolika će cijena biti do kraja godine?

..ako odblokira cijena se vrti sugurno iznad 90-95….ako ne odblokira 75-80…



Kolika će cijena biti do kraja godine?

..ako odblokira cijena se vrti sugurno iznad 90-95….ako ne odblokira 75-80…
[/quote]

Ako ne odblokiraju do kraja godine cijena će ispod 50 kn!!!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

sduvnja1, 25.11.2012. u 16:13
NEDJELJNI OTKRIVA Mirovinski sustav će se srušiti ako propadne Nexe grupa?
Proizvođač građevinskog materijala u poruci poslanoj preko Zagrebačke burze obavijestio je da za 6. prosinac saziva skup svih kupaca svojih obveznica na kojoj će im ponuditi odgodu plaćanja od devet godina uz prepolovljenu kamatu, što znači da bi se vjerovnici naplatili tek 2022. godine uz manju zaradu od očekivane.

Mirovinski fondovi u svakom će slučaju izgubiti na Nexeu jer ako ostanu pri svome i inzistiraju na isplati novca kojega Nexe očito nema, mogu dobiti udjel u Našicecementu u vlasništvu grupacije što je u ugovorima o prodaji obveznica navedeno kao osiguranje duga, ili pristati na odgodu plaćanja i gledati kako cijena obveznice na tržištu nastavlja padati nakon što je već izgubila više od polovice vrijednosti. Koju god da opciju izaberu bit će na gubitku, samo je pitanje kolikom jer tržišne zakonitosti kažu da će cijena obveznice nastaviti sa silaznom putanjom.

Ovakvi nesposobni fondovi traze mogucnost ulaska u tvrtke do 20% kapitala.



Tko je vlasnik TOF a – Tvornice Oplemenjenih Folija iz DRNIŠA u kojem je bivša direktorica financija Dalekovoda , član nadzornog odbora. Koliko je koštala ta firma a koliko trenutno vrijedi ?

Bivsa direktorica financija Dlkv Tea Martincic bila je 3 godine (2007-2010), a dosla je iz Zabe (clan Uprave), da bi poslije presla u Hypo (clan Uprave)
Mislim da je u NO TOF-a delagirana od strane Hypa.
Inace oko TOF-a je bilo svega u procesu privatizacije, pa cak i zatvora za neke osobe. Jeli tu ista upetljan TLM, ne znam.
To bi mogao i trebao znati sadasnji predsjednij Uprave Dlkv-a Matjaz Gorjup- koji je u Dlkv dosao iz TLM -a.
Bdw je bio tamo pricao je price o solarnim panelima po pogonima, velike snage itd.
[/quote]

Bivša direktorica u NO a sadašnji predsjednik je po sudskom registru i u TOF-u u upravi. Da li je to normalno? To mi ne miriše na dobro.

DLKV kupuje Sky office od Zagrebmontaže, Zagrebmontaža dokapitalizira IGH, IGH je bio imaoc dionica DLKV, Zagrebmontaža je partner u TLM-u, DLKV je partner u TLM-u! TLM je imao povlaštenu cijenu električne energije, Petar Đukan je bio predsjednik uprave IGH…Petar Đukan je predsjednik NO Dalekovoda, pa još tajni partneri koji su javni, pa korporativna jamstva, mirovinski fondovi, Nalog Hanfe, Banke, splitska Arena, Konstruktor, blokade računa…..liči na ja tebi ti meni, oni nama, vi nama, tko kome, aaaaaaaaaaaaaaaa!!! A cijena dionice potopljena…Što god bilo ubuduće, ostaje gorak okus!!!




Tko je vlasnik TOF a – Tvornice Oplemenjenih Folija iz DRNIŠA u kojem je bivša direktorica financija Dalekovoda , član nadzornog odbora. Koliko je koštala ta firma a koliko trenutno vrijedi ?

Bivsa direktorica financija Dlkv Tea Martincic bila je 3 godine (2007-2010), a dosla je iz Zabe (clan Uprave), da bi poslije presla u Hypo (clan Uprave)
Mislim da je u NO TOF-a delagirana od strane Hypa.
Inace oko TOF-a je bilo svega u procesu privatizacije, pa cak i zatvora za neke osobe. Jeli tu ista upetljan TLM, ne znam.

To bi mogao i trebao znati sadasnji predsjednij Uprave Dlkv-a Matjaz Gorjup- koji je u Dlkv dosao iz TLM -a.
Bdw je bio tamo pricao je price o solarnim panelima po pogonima, velike snage itd.
[/quote]

Bivša direktorica u NO a sadašnji predsjednik je po sudskom registru i u TOF-u u upravi. Da li je to normalno? To mi ne miriše na dobro.
[/quote]

Matjaz Gorjup u upravi TOF-a?
Ne mogu vjerovati – ali sve je moguce.


DLKV kupuje Sky office od Zagrebmontaže, Zagrebmontaža dokapitalizira IGH, IGH je bio imaoc dionica DLKV, Zagrebmontaža je partner u TLM-u, DLKV je partner u TLM-u! TLM je imao povlaštenu cijenu električne energije, Petar Đukan je bio predsjednik uprave IGH…Petar Đukan je predsjednik NO Dalekovoda, pa još tajni partneri koji su javni, pa korporativna jamstva, mirovinski fondovi, Nalog Hanfe, Banke, splitska Arena, Konstruktor, blokade računa…..liči na ja tebi ti meni, oni nama, vi nama, tko kome, aaaaaaaaaaaaaaaa!!! A cijena dionice potopljena…Što god bilo ubuduće, ostaje gorak okus!!!

Poslovni dnevnik:
Prikriva, ne progoni? Robert Matijevic uoci velikog skupa zvizdaca opet ozbiljno optuzuje drzavnog odvjetnika.

Zanimljiv je ovaj odlomak:
Zanimljiv je odstetni zahtjev Geotehnike, tezak 13,5 milijuna dolara, koji je povucen u trenutku kad je tvtki trebala biti isplacena odsteta. Bajic je jos 2004 dobio sve dokumante i on pita Vladu jeli je pocinjeno kazneno djelo. Pa sto je onda njegov posao?, pita se Matijevic.

Tako funkcionira Dorh i Uskok u lijepoj nasoj na brdovitom Balkanu.


Ja osobno ne vjerujem da će ovdje blokada računa trajati još dugo. Dalekovod je od svih građevinara, najzdravija firma, tako da je kupnja na ovim nivoima odlična stvar. Možda su bankari htjeli stisnuti marginaše i pokupovati njihove dionice. Tko bi ga znao.

Ovisi sta tko misli da je dugo?
Vec se priblizava puni mjesec blokade, a to je dugo razdoblje. Blokada je uzrokovala vec dvije neisplacene place zaposlenicima, a koliku je daljnju stetu napravila, mozemo samo nagadjati.

Da je najzdravija firma medju gradjevinarina – nije, inace nebi bila u blokadi.
Mozda je firma sa najboljim izgledima u kratkorocnoj buducnosti, iz jednostavnog razloga sto nije klasicni gradjevinar.

Zasto je dionica bas ovako drasticno pala mozemo samo nagadjati, pa i Vasa pretpostavka je takodjer moguca.

ajde ljudi da čujemo sta mislite hoce li danas biti deblokada Dalekovoda?Hoce li radnici dobit zaostale place neisplacen regres?A o božićnici i daru za djecu mogu samo sanjat kako nam se čini!tužno i žalosno!!!!!

Što sve rade sa ovim dalekovodom toga nema nigdje,žalosno [emo_ljut]


Što sve rade sa ovim dalekovodom toga nema nigdje,žalosno [emo_ljut]

a sto to rade?[emo_naivan]

Ovi do 73 navodno žele kupiti.Zašto im onda ovi do 77 ne žele prodat?
Ma hajte molimvas[emo_smijeh][emo_smijeh]

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

New Report

Close