DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.718
1,961
2,38
2,44
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovi do 73 navodno žele kupiti.Zašto im onda ovi do 77 ne žele prodat?
Ma hajte molimvas[emo_smijeh][emo_smijeh]

Igraju šah [emo_smijeh]. Očito da se iščekuje informacija koja bi trebala odrediti smjer dionice. Deblokada računa i idemo preko 80. Ako ostane status quo još par dana, neminovno je klizanje ispod 70. E sada ti u ovoj situaciji budi pametan ! Bajdvej, baš me zanima koliko je od ovih dionica na asku i bidu ( od 70,00 kn – 80,00 kn ) u vlasništvu istih igrača ?! Čini mi se velika većina !

…kaj je ovdje zavladala letargija…[emo_zloban]

…i kakve su nam danas informacije od glasnogovornice…

…hoćel biti tog poreza na nekretnine ili neće…[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_namigusa]

očekivala se ovdje pomoć od vlade
koja ni sama sebi ne može pomoći
ode sve ovo u …..

Sve manje i manje naloga na prodaji ispod 76[emo_palacg][emo_cool][emo_novac]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Sve manje i manje naloga na prodaji ispod 76[emo_palacg][emo_cool][emo_novac]

Sve manje i manje naloga na kupnji iznad 72. [emo_namigusa]

Kupio nešto dalekovoda…..mislim da se neće izvrnuti na leđa[emo_naivan] Ne zanima me kao firma ali špekulativno bi ovdje mogao pasti jedan traktorčić[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Mislim kolega da je preuranjeni ulazak s obzirom da je ostao gap na cc.68,prvo ćemo to zatvoriti da bi zatim osluškivali vijesti izvana tj.prosvjednika ispred vlade i ili koncenzus između suprostavljenih strana?!




Tko je vlasnik TOF a – Tvornice Oplemenjenih Folija iz DRNIŠA u kojem je bivša direktorica financija Dalekovoda , član nadzornog odbora. Koliko je koštala ta firma a koliko trenutno vrijedi ?

Bivsa direktorica financija Dlkv Tea Martincic bila je 3 godine (2007-2010), a dosla je iz Zabe (clan Uprave), da bi poslije presla u Hypo (clan Uprave)
Mislim da je u NO TOF-a delagirana od strane Hypa.
Inace oko TOF-a je bilo svega u procesu privatizacije, pa cak i zatvora za neke osobe. Jeli tu ista upetljan TLM, ne znam.
To bi mogao i trebao znati sadasnji predsjednij Uprave Dlkv-a Matjaz Gorjup- koji je u Dlkv dosao iz TLM -a.
[/quote]

Bivša direktorica u NO a sadašnji predsjednik je po sudskom registru i u TOF-u u upravi. Da li je to normalno? To mi ne miriše na dobro.
[/quote]

Izgleda da od sredine 10-og mjeseca ove godine Matjaz Gorjup nije vise predsjednik Uprave TOF-a Drnis, a sudskom registru to jos sprovedeno.

Predstečajna nagodba sve bliže? [emo_palacd]

Tvrtke imaju ukupno oko 97 milijardi kuna kredita, koji potencijalno mogu postati problematični pa je vrlo razvidno da su banke najveći vjerovnik u državi. Naplata dugova imovinom bankama bi se mogla omiliti jer im ne prijete nikakvi dodatni troškovi poput onih za preuzimanje cijele tvrtke. Naime, u Zakon o preuzimanju uvodi se članak po kojem banke, kao ni ostali vjerovnici koji imovinu steknu predstečajnom nagodbom, ne moraju ako prijeđu udio od 25 posto, kao ostali, objaviti ponudu za preuzimanje društva.

Banke su se zapravo najviše bunile tvrdeći da ne žele ulaziti u vlasništvo nad tvrtkama, ali im je Ministarstvo financija sada dalo u ruke instrument koji im ide na ruku. Osjetljiv je dio priče što se bankama ne smanjuje jamstveni kapital pa osim što se rješavaju loših potraživanja jačaju i svoju adekvatnost kapitala.

Vladimir Ferdelji upozorava da je zakon podložan manipulaciji i da treba široko otvoriti oči kad su banke u pitanju. “Tamo gdje banke procijene da imaju interes moglo bi se svašta dogoditi. Vlada je u javnost pustila poluproizvod”, smatra Ferdelji.[emo_palacd]

Bolje vrabac u ruci [emo_kuna], nego golub na grani.

Ovo nije nagovor na kupnju/prodaju. Pravda i poštenje!

Nema ovdje nista od predstecajne nagodbe.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

evo guglam o dalekovodu kad ono šipak -ništa
killing me softly čuje se samo na radiju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Mislim kolega da je preuranjeni ulazak s obzirom da je ostao gap na cc.68,prvo ćemo to zatvoriti da bi zatim osluškivali vijesti izvana tj.prosvjednika ispred vlade i ili koncenzus između suprostavljenih strana?!

gap je na 65…
inace,neki su tu lagali i navlacili o vijestima..trebalo je to vec biti po pisanjima ovdje..

pročitao sam ovaj ovdje žestoki naslov

Eliminirat ćemo one koji ne plaćaju dobavljačima, bankama i državi


i sad ne mogu a da se ne sjetim pitanja jeli Autocesta Rijeka-Zagreb uplatila 90 milijuna iz nagodbe Dalekovodu i ima li još i koliko državnih poduzeća u silnoj masi stotina milijuna nenaplaćenih potraživanja iz izvješća i ko tu koga?

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg


pročitao sam ovaj ovdje žestoki naslov

Eliminirat ćemo one koji ne plaćaju dobavljačima, bankama i državi


i sad ne mogu a da se ne sjetim pitanja jeli Autocesta Rijeka-Zagreb uplatila 90 milijuna iz nagodbe Dalekovodu i ima li još i koliko državnih poduzeća u silnoj masi stotina milijuna nenaplaćenih potraživanja iz izvješća i ko tu koga?

Pa što misliš da im AC Rijeka-Zagreb do sada nije platila da ne bi već svim silama opleli po državi kao što su napali banke? To je vrlo vjerojatno odavno plaćeno…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

U petak je puna tri mjeseca da radnici DALEKOVODA rade a plaće nema

New Report

Close